Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
15. máj 2009

lyndus,ja nie, nechodim, pre mna daleko 😀

piskota80
15. máj 2009

ahojte,
konečne mi je trošku lepšie. Hlava ešte stále bolí, ale zo včerajškom sa to nedá porovnať. Moja hlava neznáša také počasie, nech prší alebo svieti slnko a nie toto čo je teraz vonku 😠 😠
inak mňa už aj menej bolia prsia a len trošku boli podbruško, tak neviem, som teraz nejako pesimisticky naladená 😒

jaanulienka
15. máj 2009

lyndus - do madarska, blizsie mam polsko a tiez rozmyslame ci zajtra neskocime.

lyndus
15. máj 2009

kukulik, jani, my mame madarsko hen za rohom, za hodku sme v Miskolci, takze tam chodime na nakupy 🙂 piskotka, nebojaj, ja napr prsia ani neviem ci citim, skor nie ako ano a podbrusko len sem tam, aj ked vcera som sa natiahla na aguci a riadne ma lichlo vecer, asi sa fazulka ozvala, ze nemam blbnut hehe 😀

piskota80
15. máj 2009

kiež by si mala lyndus pravdu
mam ale teraz také divné obdobie, že neviem ☹ ☹ ☹ ☹ ale nechajme to tak

jaanulienka
15. máj 2009

piskotka - sice neviem na com som. Ale podbrusko ma pobolieva, prsia su bolestive skor na dotyk ale neboj bude to ok lebo nemozes to stale citit. Ved tie co otehotneju raz dva ani nevedia ze su tehu. Akoby nemali ziadne priznaky to len my sa pozorujeme a sledujeme co kedy a ako.

jaanulienka
15. máj 2009

baby - jedna otazocka o vareni - manzel si dnes vyprosil fazulovy privarok z bielej fazulky idu tam aj zemiaciky

piskota80
15. máj 2009

to máš pravdu, ale toho sklamania už bolo dosť 😒 ☹
a kedy nám chceš zajtra ukázať testík keď sa chystáš do Poľska? Môj manžel chcel ísť zajtra do Maďarska, ale som ho stopla, že ja sa teraz nikde po obchodoch nebudem cúrať

jaanulienka
15. máj 2009

neboj ja rano vsetko stiham Ved na wc-ko musim ist tak ci tak a fotecka je hned len to musim urobit tajne lebo ak to bude ok tak si to necham na stredu lebo musicek ma narodky a ideme aj tak do SPLNU. 😀

jaanulienka
15. máj 2009

Uz sa tesim na tu stredajsiu oslavu HURAAAAAAAAAAAAAAAAA

lyndus
15. máj 2009

jani to je super pristup 🙂 ja idem do splnu v utorok, prvy utz, doki bude na man kukat jak na blba, ked poviem ze chcem obrazok 🙂 ale uz by tam mala byt aspon machulka a on mi ju aj tak neukaze, tak ju uvidime aspon tak... teda ak na to nazbieram odvahu hehe

jaanulienka
15. máj 2009

cely prvy trimester sa chodi k nemu?

lyndus
15. máj 2009

jani to prave neviem, ked kuspitka pisala ze uz ide k svojmu a to je v 10 TT 😕

jaanulienka
15. máj 2009

lebo mne sa potom uz do KE nebude chciet chodit uz mam toho cestovania akurat tak dost

piskota80
15. máj 2009

ja idem do mesta niečo nájsť svokre k narodeninám. Neviete mi niečo poradiť, lebo je strašne ťažké niečo kupovať svokrovcom 😒

lyndus
15. máj 2009

jani to verim, ale ja by som bola rada, keby si to doki odsledoval aspon do toho 13 TT, lebo moj doki je trochen svojsky a nema take vybavenie

jaanulienka
15. máj 2009

piskotka - mne sa osvedcili naposledy naramkove hodinky

Lyndus - a mas pravdu nech si to odsleduje on - Co si navaril nech si aj spapka 😀 😀 😀

lyndus
15. máj 2009

piskotka my svokre kupujeme zasadne kvetinu v kvetinaci, tym nic nepokazis 🙂 ak ju ma teda kam postavit 😀
jani tak tak, nech si to pkene vyzere hehe

piskota80
15. máj 2009

nádherné hodinky dostala na 50-tku. Rozmýšľala som nad obrusom do kuchyne - teraz si kúpili nový stôl a nemá žiadne nové, používa tie, ktoré mala na tom starom. čo myslíte, môže byť?

jaanulienka
15. máj 2009

ale ak sa jej chces zbavit na par dni tak nejaky welnes pobyt 😀

piskota80
15. máj 2009

ja mám svoju svokru veľmi rada, je mi fakt ako druhá mama. A na welness pobyt by som ju nedostala, ešte v živote nebola ani pri mori a keď sme im hovorili, že by sme im (aj svokor je narodený v ten istý deň ako svokra) kúpili zájazd, tak nás vysmiali, že oni nikde týždeň nebudú opaľovať šunky, že je to len strata času

lyndus
15. máj 2009

piskotka tak potom ten obrus nieje az taky zly napad 🙂 ked z dovolenky nic... a aspon tolko nestoji 😀

piskota80
15. máj 2009

aj tak sa chystám kúpiť ich viac, len či nejaké pekné nájdem, veď uvidím,
zatiaľ sa majte, poobede sa ozvem

lyndus
15. máj 2009

piskotka tak drzime prsteky a stastnu ruku pri vybere 😉

dafy
15. máj 2009

kde ste vsetky 😀 😀

lyndus
15. máj 2009

dafy akurat som sa chcela pytat to iste hehe

lyndus
15. máj 2009

secky sa zdekovali 😀

dafy
15. máj 2009

lyndus ten mamavit sa berie aj pred plan.otehotnenim?na co vsetko to je?aj na posilnenie maternice nepozries sa?asi pojdem do lekarne si nieco take kupit

dafy
15. máj 2009

super ze si tu 😀 😀

lyndus
15. máj 2009

aj ja som rada ze si tu 😀 😀 😀 tu je presne popisane o tych vytaminoch...okrem toho beriem aj kyselinu listovu(+ zelezo a B vitamin) tu som brala pred tehu, vytaminy az ked vysiep // test 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre