Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

piskota80
18. máj 2009

ty si si robila ktorý deň prvýkrát test?

lyndus
18. máj 2009

inac petronelka tu dlho nebola, snad je oki

lyndus
18. máj 2009

mojko to je este strasne skoro, to ti nic neukaze 😠 ja som si robila az 9 den bez transferu, teda s traznsferom 10-ty a bol tam len slabulililinky tienik, bolo to vidno az ked test vyschol ale aj tak dost slabo, este pockaj aspon do piatku moja 😉

lyndus
18. máj 2009

babulkyyyyyyyyyyyyyyyy kde ste seckyyyyyyyyyyyyyyyy 🙂

piskota80
18. máj 2009

tak to ja nevydržííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím, však sa do vtedy zbláznim. Uvidím, ak nezačnem špiniť, tak počkám do stredy, ak hej, tak zajtra to istí. Minule som si robila na ôsmy deň a boli tam //, čo samozrejme nezaručuje, že aj teraz to tak bude. ale uvidím

lyndus
18. máj 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, mno tak ti budem drzat prsteky, nech su tam // 😀 ja som sa drzala, aj ked mi to dalo riadne zabrat 😀 ja mam zajtra utz, sa uz neviem dockat, nejako mi je podivne dobre, tak dufam, ze bude secko oki doki 🙂

piskota80
18. máj 2009

keď ti je dobre, tak si to váž. Neznamená, že keď si tehu, tak ti musí byť zle. A na zajtra Ti strašne silno držím palčeky , pfuj-pfuj

lyndus
18. máj 2009

dakujem moja, si strasne zlatucka 😉 ja len ze ja mam strasny zaludok, staci trosku a uz mi je zle, tak som myslela, ze mi bude spatne, mno uvidime 🙂 uz ma neboli ani podbrusko, len sem tam sa ozve a skoro rovnake, takze takmer ziadne prisnaky, ale snad dorazia neskor, hlavne rastuce brusko 😀

lyndus
18. máj 2009

teda prsia su skoro rovnake ako predtym 🙂 juuuuuuuuuuuuuj ti budem zajtra mocno drzat palceky na zajtrajsi testik 😉

kukulik30
18. máj 2009

ahojte 🙂
volala som sestricke, tak ze je to v podstate jedno, kedy pridem, chceli sme ist v stredu, ale mame problem, lebo nemame kde nechat Samka, takze ideme uz zajtra, ved uz budem mat 4. den mrsky 😉

piskotka, suepr, ze uz nespinis...to,ze prestalo, je dobra znak 😵

lyndus
18. máj 2009

ahoj kukulik, kedy sa tam chystate? co ti este hovorila sestricka? ci nic zavazne?

kukulik30
18. máj 2009

nic mi nehovorila, iba , ze mozme prist, ako nam to vyhovuje, teda manzelovi 😀 u nas je vsak skor problem nie manzel ale Samko, lebo vsetci pracuju, svagrina tehotna av stredu ma poradnu akurat, tak sme to presunuli na utorok 🙂 ....v podtate na zaklade uzv a krvi mi urci davkovanie a den zacatia pichania a chcem si zobrat zo sebou aj to pero gonal, nech mi ukaze , ako to urobit, nie ze to zle nastavim a potom budem mat malo 😖 bo ja som taky expert 😀 😝

prideme asi okolo 7mej pol 8mej 🙂

lyndus
18. máj 2009

🙂 mno je fakt, ze ona bude presne vediet co a ako, tak aspon ti to ukaze... ja neviem, ci nakoniec nepojdeme az vo stvrtok, lebo zajtra bude musiet ist manzel asik na sluzobku, akurat mi volal ☹ mno co uz, este tolko vydrzim 🙂

lyndus
18. máj 2009

a byvas daleko od Ke? kolko vam bude trvat cesta?

zajacik...
18. máj 2009

Caute SPLNiecka 🙂
Stevka blahozelam k Jakubkovi a prajem vam vela zdravicka a mliecka 😵
Marcelka uaaau to ako si tak rychlo schudla, daj nejaky tip 😉
Piskotka drzkam palceky!!!
Ahojte vsetky SPLNiecka 🙂

katy2
18. máj 2009

ahojte 🙂
piskotka, drzim palce, myslim ze to spinenie je dobry znak 😉 hlavne ak uz aj skoncilo 😵 😵 😵 vydrz s testom do stredy 😉
kukulik, takze idete do toho 😵 drzim palce 😵 😵 😵
zajko, ahoj, davno som ta nevidela 🙂
lyndus, ahoj, skoda, ze musis este cakat na uzv.... drzim palce 😵

lyndus
18. máj 2009

haj Katy, mno tiez z toho nenisom nadsena, ale musm vydrzat...juuuuuuuuuuuuuuuj aj sa bojim aj sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀
ahoj zajacik, tak ako sa ti dari?

kukulik30
18. máj 2009

no nam trva cesta cca hodinu aj nieco 🙂 byvam v Spisskej

zajacik...
18. máj 2009

Katy, Lyndus ahojte 🙂 No dari sa mi celkom dobre, ak nemam na mysli snazilkovanie 😅 Co sa babatka tyka, ja som teraz uplne vypla a snazim sa nemysliet na to ani nesnazilkovat, len si uzivat krasne slnecne dni. Ak ma babatko prist tak pride, a ked nie, tak aj tak dobre, hlavne aby sme boli zdravi 🙂 Ale ja pevne verim ze jedneho krasneho dna sa aj ja dockam 😵

lyndus
18. máj 2009

jaaaaaaaaaaaaaaj, kukulik, to budete musiet asik skoro vyrazat, ze? chudatko Samko, asik sa moc nevyspinka 😖 zajacik, aj ja sa tesim, ze je von tak krasne 🙂

jespera
18. máj 2009

Ahojte zdravim Vas,
ja som bola dnes na prvy ultrz.. - vsetko ok, tak sa tesim...

piskota80
18. máj 2009

jaspera, gratuluje 😉 😉 😉 kedy ideš na ďalší?

jespera
18. máj 2009

ahoj Piskotka, dakujem, dalsi 28. 5 - takze hned o desat dni...myslela som ze neskor,ale..pohoda
A ty kedy na krv?

lyndus
18. máj 2009

jeeeeeeeeeeeeeeej jesperka gratulujem 🙂 povedal ti Hredzi nieco koknkretne, alebo ani nic? a mas fotku? a lieciky si si dala predpisat?

piskota80
18. máj 2009

ja idem na krv budúci týždeň. Mala by som ísť v utorok, ale sestrička hovorila, môžem prísť aj o deň skôr. Tak sa tam zastavím, lebo utorky máme ranné "seanse" (porady), ktoré neskutočne milujem 😠 😠 😠

jespera
18. máj 2009

ahoj Lyndus, konkretne - opytal sa: ci je vsetko v poriadku, som ostala v soku ...ze sa vobec nieco opytal 🙂
Lieky - predpisal dalsie balenia, ale Estrimax mi uz vysadil, takze len utros..a duphaston
Foto - som si nepytala
A ci sa vyjadril - len ze je vsetko v poriadku, diktoval tam sestricke v latine tie pojmy..nieco v norme, nieco zvacsene, a nieco 5,8 mm - predpokladam ze velkost maleho.. ale tazko sa z toho vysomarit, lebo nepoznam tie ich pojmy..
No a dalsia kontrola o desat dni...
A niekde som citala - ze pocut srdiecko ci co,, vobec nic, ani neviem cez co by to malo pocut...

lyndus
18. máj 2009

ee, srdiecko pocuvat neda, aspon nespominala kamoska... a ked uz bude vidiet srdiecko tak bude diktovat ze aktivita srdca + 🙂 ale to asi az ten dalsi utz 🙂 sranda ze ti uz vysadil estrimax, mozno uz aj mne vysadi 😉

piskota80
18. máj 2009

a dalida by teraz tiež nemala ísť na krv? Myslím dnes alebo zajtra, však? 😕 😕

lyndus
18. máj 2009

piskotka netusim, nejako stracam prehlad, kedy ide kto a na co, je nas tu vela, ale je to mozne 🙂

piskota80
18. máj 2009

kde ste ? 😕 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre