Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

jespera
14. júl 2009

Cau Lyndus,
neblazni ze ti je este stale zle, mne odbil 12 tyzden a s nim aj grcanie. Ale moja kolegyna - presne ako hovoris - jej bolo este aj v siestom mesiaci zle. A inac ako sa mas? steklenie v bruchu este necitis? Mne sa zda ze sem tam take mravencenie... A vaha ako - pribrala si ci ani nie? Tabletky si kedy vysadila?

petronelka77
14. júl 2009

Lyndus, tak to sme dve, aj mne je stale zle, ale snad to uz coskoro prejde.
Mne pride zle, ked by som mala jest, ale je to zo sekundy na sekundy a ihned si musim nieco dat, lebo by som isla vracat. Ale byva mi zle, ked aj nieco zjem, uz neviem, co by som mala jest.
Uz mas vysledky?
Ostatne Splniecka pozdravujem, mimi velmi drzim palce, pekny den 🙂

jespera
14. júl 2009

Ahoj Petronelka,
ake vysledky coho?

petronelka77
14. júl 2009

Lyndus este nevedela vysledky od Dankovcika, lebo nemala net a ani t.c. a dnes tam ma volat.
A ty ako si pochodila? Dufam, ze vsetko ok.

vevericka80
14. júl 2009

ahojte zienky 🙂
dnes som bola v SPLNe, bolo tam napodiv malo ludi....ani sestricka dnes nebola,ale vraj uz zajtra bude.....21.7 budem mat KET, len sa bojim ze mi po rozmrazeni nic nezostane

jespera
14. júl 2009

- bud mi nieco stoji na vedeni, ale nerozumiem, kde som mala pochodit? Dankovcik - ako robi co? nie som z Ke, takze to meno mi nic nehovori... 😒

petronelka77
14. júl 2009

Drzim palce vevericka. Kolko mas mrazacikov?

jespera
14. júl 2009

Vevericka ahoj, strasne ti drzim palce, urcite to vyjde.!!!!!!!!!§

vevericka80
14. júl 2009

mam 3 mrazacikov

melisska
14. júl 2009

ahojte nase tehulkyyyyyyyy 😀 jeeeeeeeeej vy uz mate 15 tt to letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 ja viem ze je to neprijemne ze vam je stale zle, ale hlavne ze su babetka vporiadku 😉 tesim sa svami a mohli by ste pridat foto bruska ze sa potesime, ak chcete 😉

vevericka80
14. júl 2009

ahoj melisska.....fotky by som aj ja uvítala 🙂 🙂

deny3
14. júl 2009

ahojte dievčatá,teraz ste ste až zobudili? 🙂
cítenie pohybov v 15tt je ešte skoro, ja som nejaké šteklenie som cítila až na prelome 18 a 19 tt, pohyby od plynov som rozoznala až po 20 tt, kopance si užívam posledné týždne, ale už začínajú byť nepríjemné a ešte tri mesiace predo mnou.
vidím, že sa to v SPLNe začína pred dovolenkou ešte rozbiehať, tak držím palce.

lyndus
14. júl 2009

ahojte babulky 🙂 nemozem sa tam dnes dovolat, to je jak na potvoru 😠 Peti ty si mala vysledky ok? Jespi, boli sme u Dankovcika na kombinovane testy v 13TT, volam kvoly vysledku, ale asik tam nikto nieje 😖

petronelka77
14. júl 2009

Jespera, MUDr. Dankovcik -Centrum prenatálnej diagnostiky- robi ultrazvukové (usg) vyšetrenie plodu na vylúčenie vrodených vývojových chýb. USG sa robi okolo 12-eho tyzdna, kombinovane testy.
Dakujeme Melisska, brusko mam len malicke, viac chudnem ako priberam. A Ty ako sa mas? Dovolenka uz bola?

deny3
14. júl 2009

fotky sú drahé 😀

deny3
14. júl 2009

lyndus asi majú dovolenku, preto ma objednali až na budúci týždeň.

jespera
14. júl 2009

Lyndus - ake kombinovane testy, to ta poslala tvoja gyn.,? alebo je to tvoja inciativa? a co su to za testy, uved ma prosim ta do realu - lebo akosi som mimo..:(

lyndus
14. júl 2009

a deny ma pravdu, na pohyby je este skoro, prvorodisky to zvyknu citit az 19-20TT, druhorodicky vraj od 16TT, tak uvidime... ja sem tam nieco citim, ale myslim, ze to su plyny zrejme 🙂

petronelka77
14. júl 2009

Lyndus, bola som tam po tyzdni a je to negativne 🙂 . Tazko sa je tam dovolat, skusaj a silno drzim palce 😉

jespera
14. júl 2009

k tym pohybom - aby ste si nemysleli, ze blaznim, jasne ze necitim este kopance ako deny...je to len take minimalne sem tam nieco..

petronelka77
14. júl 2009

Jespi, robi sa UTZ + berie sa aj krv.
Posielam Ti link:
http://www.3dultrazvuk.sk/

deny3
14. júl 2009

lyndus keby boli zlé výsledky isto by ti už dávno telefonovali.

jespera
14. júl 2009

a to vas poslala vas gyn.? alebo je to vlastna iniciativa, plati sa za to?

deny3
14. júl 2009

kam chodíš jespera? moja lekárka hneď pri prvej návšteve urobila plán práce, popísala výmenné lístky a ja som sa poobjednávala. 12-13tt kombinované testy, neskôr asi 16-17 tt tripple testy, z nich sa určí riziko vývojových porúch, napr. Downov syndróm.

petronelka77
14. júl 2009

Keby som sa spoliehala na mojho gynekologa, tak by som to nestihla. Docitala som sa na nete a aj mi poradila jedna znama tehulka.

jespera
14. júl 2009

ja som z PO, a zasnem na co vsetko chodite vy. Lekarku mam v PO, a maximalne co mi doteraz robila je ultraz. a to je vsetko, vravela ze teraz ked pridem v 16. tyzdni - tak mi bude brat krv do 4 skumaviek, to je vsetko...:(

kukulik30
14. júl 2009

ahojte, ale sa vas tu nazbieralo tehuliek 😀

melisska ...nooo, v tom malinkom bazene naplavame teda toho vela 😀 😀 😀

no baby k tym pohybom, to je individualne...ja som zacitila prve pohyby v 16 tt, takze lyndus, jespera, petronelka, onedlho uz moze byt bublinkovanie 😵 vraj chude dievcata to citia skor...takze moze byt uz coskoro, ja som vzdy vecer, ed som lezala rovno na chrbate 😉 ale inak okolo 20 tt

lyndus
14. júl 2009

jespi, bola to viac enej moja iniciativa, ale je to obdoba tripple testov v 16TT, akurat ze tieto su vraj presnejsie, tak pre istotu... ale pytala som si listok od mojho dokiho, vtedy sa plati len 7€, inac 27€, takze sa oplati pytat listok 😀 mno vcera tam bola len sestricka v labaku a ta mi povedala, ze dnes by mala normalna sestricka nastupit...ale asik fakt maju dofcu, lebo mobil vypnuty, pevnu nik neberie 😒
Deny asik mas pravdu, asi by volali, keby bol zly vysledok, to ma ukludnuje 🙂 skusim este poobede...

lyndus
14. júl 2009

jespi, brusko furt male, nepribrala som stale nist, stale len 48 kg, sestricka na mna oci vyvalila, ked som sa vazila v poradni 😖 ale snad sa to skoro zmeni 😀 a tabletky som vysadila minuly stvrtok, ked som zacala 14TT 😀

melisska
14. júl 2009

kukulik a do ktoreho bazenu chodite? 😎
peta, dakujem za opytanie, mam uz dovcu, ale cusim doma, mm pracuje, ale lepsie ako nic 😉 😎
deny ty klamarka 😀 ved mas mobil 😅
mimka sa neozvala ako sa ma

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre