Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
8. aug 2009

sice, aj tak uz budu mat dovolenku v Splne, tak by som musela cakat na dalsiu...alebo nech nechodi a dojde az v septembri...kedy uz zacinaju pracovat po dovolenke?

dafy
8. aug 2009

kukulik ty nemas taky pocit? ja neviem uz si bola na MK pred 1 IVF.ja napr teraz pri 3 IVF som sa velmi bala OHSS co predtym som ani nevedela co to je MM mi uz chcel zakazat choddit na internet 😀 😀 povedal ze este si to sama privolam 🤐

kukulik30
8. aug 2009

ja som hladnaaaaaaaaaaaaaa...asi si idem zohriat obed... 😀

melisska
8. aug 2009

po dovci neviem datum ale hned v pondelok druhy septembrovy tyzden
ja som si nabrala tiez uy tu mam pri sebe dva taniere 😀
dafy ved aj moj mm sa hneva ze tu stale sedim a to nieje dobre 😝 😀

dafy
8. aug 2009

kukulik ja som mala to iste po ET prisla mrcha po vysadeni horm.a na druhu mrchu som cakala velmi dlho .na vyvolavacku som isla na nejaky 56 den cyklu 😝 a to sa mi stalo 1krat

melisska
8. aug 2009

ja zase nie, mrcha prisla na 30DC

kukulik30
8. aug 2009

ja si davam predjedlo, delissu bielu 😀

kukulik30
8. aug 2009

moj organizmus je asik zmagorety z tych hormonov 😒

melisska
8. aug 2009

no ja si dam pojedlo kokosino alebo horalku 😀

dafy
8. aug 2009

uz len buduci tyzden tam budu.mna poslal na 14den na krv k mojej Gynekologicke lebo ze budu na dovolenke.inac ste mali vidiet jeho vyraz ked mi navrhol 2embr.vlozit a ja hned nie ja chcem 3 tak mi bolo smiesno 😀 😀

kukulik30
8. aug 2009

dafy, pri 1.IVF som o internet ani nepachla...nemali sme doma , ani poriadny pocitac, iba taky srot som mala pozicany, lebo som potrebovala, ky som chodila na VS, aby som mala kde napisat aspon seminarky a diplomovku...takze 1. IVF, ani neviem ako preslo, 1. Ket , ked mi oznamili, ze som tehu, som myslela, ze od toho soku odpadnem priamo pri dr...som predychavala celu cestu domov 😀
a teraz stresujem jak sibnuta... 😀

melisska
8. aug 2009

dafy mne nehovoril nic, lebo vedel 3.IVF deticky nemam, ta co s nou 😀 a teraz mi sam povedal zostali tri aj ich vlozime 😀 niekedy mam pocit ze to nieje o pocte, keby mi vlozil aj 12 nemusoi to vyjst 😀

melisska
8. aug 2009

kukulik ako celu cestu domov? nevolala si telefonicky?

melisska
8. aug 2009

no tak by sme mali prestat s tym netom a prestaneme stresovat 😀

kukulik30
8. aug 2009

nie ostali sme v KE, isli sme po nakupoch a dosli sme osobne po vysledky 🙂

melisska
8. aug 2009

idem umyt riadddddddddd 😝 a hned som tu

melisska
8. aug 2009

ahaaaaaaaaaaaaaa, ale ty si vedela ze si tehu, nie? robila si test?

kukulik30
8. aug 2009

melisska, aj mne treb a umyt, hybaj k nam 😀 ...ale ja nechcem teraz trieskat s riadmi, lebo Samko sa zobudi

kukulik30
8. aug 2009

nieeee ta co si, ani test som nerobila, nic, ja som bola jak z valala/ nechcem nikoho urazit tymto/ 😀 ..ani ma to nenapadlo...som nevedela, ze to uz mozem 😀

dafy
8. aug 2009

ja napr.pri 1IVF som si ani nepripustala ze to nevyjde ja som to brala ako samozrejmost ze to musi vyjst este som bola hlupa ved som si myslela ze ked priamo mi to vlozi do maternice tak uz to nema kde ujst haha 😀 az mi je s toho smiesno

kukulik30
8. aug 2009

len som stale chodila na zachod, a cakala , ze zacnem krvacat, tak ma bolelo brucho na menzes..skoro som im neuverila 😀

dafy
8. aug 2009

teraz ked citam ze este nie je vsetko vyhrate ked otehotnies hrozia potraty a to dost vela ako tak som pozerala tak len same zaludocne stresy mam 😝 no ale co uz musime mysliet pozitivne 😀

melisska
8. aug 2009

uz som tu 😀

kukulik30
8. aug 2009

ja som si vravela, ze teraz na KET uz nebudem testovat...len ci to vydrzim 😀

dafy
8. aug 2009

kukulik to je pravda ja si to tiez pamätam aj ja som chodila furt na zachod jak blazniva lebo som mala pocit na mrchu .a este to bolo premna aj zvlastne ze mi robil transfer v den ked som mala dostat mrchu 🙂

inac aj vam to tak vyslo ze v den mrchy ked ste mali dostat vam robil transfer to len tak informativne 😀

melisska
8. aug 2009

ze valala 😀 1.IVF som aj vedela ze to musi vyst aj vyslo HCG 160 na druhy den surova hadka so svokrou az som sa triasla ja hlupa hus a HCG 89 😔 😖

kukulik30
8. aug 2009

este 127 prispevkov a budem mat 10000 😕 😀

melisska
8. aug 2009

Ja ani nbudem, naco 😀
nie mne nie asi 24DC

kukulik30
8. aug 2009

dafy, ta ja uz nepamatam 😀

melisska
8. aug 2009

tak pisme 😀 pipisky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre