Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
16. sep 2009

ja by som chcela ist na ket no neviem sa rozhodnut

tomka12
16. sep 2009

Dakujem ixi, ano vsetko, ale vraj to bude asi tak ako to tu, ked ti to preplati poistovna...takze okolo 25tis. dufam, ze nie viac...ale to sa vsetko dozviem potom...a musim si uz asi zhanat lieky...

ixi
autor
16. sep 2009

ved uvidis ake ti doporucia tam davaju tiez take iste?

ixi
autor
16. sep 2009

tomka verim ze terz to vinde 😉

tomka12
16. sep 2009

vraj ano a vraj sa ti prisposobia, ze ake si zozenies...lebo nepreplaca ti to poistovna...ja som brala menopur a mala som pocit, ze vajicka dobre rastli, tak neviem...

ixi
autor
16. sep 2009

tak to je dobre dufam ze dajake zozenies za dobru cenu 😉

tomka12
16. sep 2009

no dufam, ze ano 😉 a ty ako ixi? kedy sa chystas?

ixi
autor
16. sep 2009

ja neviem ci mam ist bojim sa sklamania 😒 uvidi kedy dostanem ms? a so splnom si skoncila?

tomka12
16. sep 2009

no tak to velmi dobre poznam tie pocity...aj ja som sa dlho rozhodovala...ale ixi, raz sa nam to urcite podari...a teraz to tak citim, ze do splnu nechcem ist...a verim, ze uz ani nebudem musiet ist...

ixi
autor
16. sep 2009

ja sa len tak pytam vies mne tiez beha myslienka zmenit centrum neviem preco ale ved este uvidim tak tomu ver ze sa nam to podari 😵

tomka12
16. sep 2009

jasne ixi, dame sa do dalsieho boja a ver mi ixi, ze zvytazime nad tym vsetkym...nechcem ta prehovarat, ale ked to tak citis, tak skus zmenit centrum...su to tvoje peniaze, tvoje telo, tvoje pocity...urob tak, ako myslis...

ixi
autor
16. sep 2009

uvidim mam uz len 3 zmrzky aa ak by to nevyslo budem o tom silne uvazovat

tomka12
16. sep 2009

ok ixi, drzim ti silno palce 😉

ixi
autor
16. sep 2009

stale sa mi zda ze v inich centrach kocky pisu ta je tehu ta a u nas to dajak zamrzlo ci co

tomka12
16. sep 2009

a este si sa pytala, ze ako som sa tam dostala...od toho posledneho neuspechu som vedela, ze nechcem ist do splnu a mam uz len jeden hradeny pokus...tak som citala o brne tu na koniku a som sa rozhodla, ze to vyskusam...

ixi
autor
16. sep 2009

zlatko chapem ta nech je pre teba brno to prave musim nachvilu odist ale vratim sa 😵

ixi
autor
16. sep 2009

uz som aj tu

tomka12
16. sep 2009

no tak to bola fakt len chvila... 🙂

tomka12
16. sep 2009

ixi a ako sa ti dari v praci?

ixi
autor
16. sep 2009

drahi siel na nocnu tak som isla dat boztek 😀 😀 😀 😀

ixi
autor
16. sep 2009

no v praci mame dost prace ale da sa to vydrzat je nas menej tak makame

ixi
autor
16. sep 2009

a tebe?

tomka12
16. sep 2009

no jasne, boztek musi byt... 😀 😀

ixi
autor
16. sep 2009

a aj zato neviem ci mam ci nemam ist na ket ked vypadnem este ja tak sa osalia 😎 ale uz som mala pol rok pavzu a aj by som sla 😀

ixi
autor
16. sep 2009

tak a uz som sama ☹

tomka12
16. sep 2009

ale da sa...teraz som vo vranove nad toplou, uz mam toho cestovania dost, ale patri to k mojej praci 😀

ixi
autor
16. sep 2009

a ty co vlastne robis? 😕

ixi
autor
16. sep 2009

suseda caka 6 dieta chapes to? ja nie

tomka12
16. sep 2009

ixi, ak chces, tak chod do toho...ja uz 7 rokov cakam a dosla som do takeho stadia, ze najdolezitejsie je teraz toto a az potom vsetko ostane...aj ked bude to teraz tazke, lebo mam pred sebou posledny rocnik, ale ak budem musiet, tak aj to sa da odlozit...

tomka12
16. sep 2009

no tak to nechapem ani ja...niekomu je dopriate a niekomu nie...ale neboj ixi, aj my sa dockame 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre