Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
19. sep 2009

aj dnu je zima 😉

zdeja
19. sep 2009

aaahojte...neviem ci tu este niekto 😉
jespera- dakujem za informaciu....mozno ta znama co mi to vravela to neako pomotala.....

lillyanka.lillyankov
20. sep 2009

ahojte babuľky,

takže mne mrcha pomaly asi aj prišla, zatiaľ asi len tak mierne slabúčko, no do večera sa určite rozíde, resp v pondelok určite bude naplno čo robiť?? ja som už z toho na nervy a smutná, že čo ďalej

mima263
20. sep 2009

ahoj liliy, no neviem,či Ti pomôžem ale podľa mňa sa za menštruáciu počíta až keď krvácaš, nie špinenie.
Takže keď si začala krvácať tak si už 1 deň cyklu a podľa toho sa zariaď. Neviem, ako si dohodnutá s lekárom, kedy máš prísť. Ale určite mu spomeň ako dlho si mala pred krvácaním špinenie.
A nebuď smutnučká, s tými kilami to nie je ľahké.
Mne sa síce podarilo niečo zhodiť, ale len kvôli tomu, že som bola veľmi nešťastná a nazlostená a jedla som málinko, niektoré dni skoro nič - a to tiež nie je dobré

lenuliatko
20. sep 2009

Lillyanka, zas smutné reči? Na čom sme sa minule dohodli? Prečo by si mala byť na nervy? Chceš ísť teraz na IUI, nie? Tak 2.-3. DC treba ísť do SPLNu na UZV, doki skontroluje maternicu a predíše lieky a povie kedy a ako pichať. Začneš pichať zrejme hneď v ten deň, tak si vezmi aj peniaze na lieky a vedľa v lekárni si vyberieš. Zároveň si tam kúpiš aj ihly a striekačky. Sestrička ti všetko povie. Fakt nič hrozné.
Ja tiež čakám na mrchu, ale nechce sa jej.

Baby, prosím, napíšte mi, kedy ste po dekáči dostali mrchu? V návode som čítala, že ak sa pichne v luteálnej fáze, tak by mala prísť na 9. deň, potom tak všeobecne sa hovorí, že do 10 dní. ja som dnes 11. a ani náznak, krčok tvrdý... Mrcha bolesti mám už dlhšie, brucho bolí vkuse, prsia ako ma bolia, ma snáď nikdy tak neboleli, ale mrchy niet. Doki síce vravel, že môže prísť dokonca aj neskôr než by bežne došla, ale čakala som, že to bude skôr. Ď

lenuliatko
20. sep 2009

Ahoj Mimka, aj ty stále čakáš mrchu? Vidíš, keď ju treba, tak jej niet 😅

lillyanka.lillyankov
20. sep 2009

Ahoj mima 🙂

Lenuli a môžem poprosiť sestričku či by mi ona nepichala pretože, ja sa injekcii bojím, mám z nich fóbiu. ☹
Včera potom ako som sa ukľudnila tu pri vás tak večer som mala takú neskutočnú depku. Prišiel manžel od svokry a povedal, že jeho brat so ženou čakajú bábabtko niekedy v apríli maji 2010 som dostala taký záchvat plaču, že až, v momente som chela zomrieť, že prečo ja? oni sa ani extra nesnažili a a ni to neplánovali, a nebránili sa tomu. Som včera myslela, že sa mi niečo stane. od vtedy chodím ako bez duše 😔 😢 😔 😢

kukulik30
20. sep 2009

ahojte 🙂

Lily..ved to je fajnstimulka pred dvearmi, tak sup sup k dr 😉 hore hlavu 😵

leni, ja som dostala 10 den po dekaci 🙂

lillyanka.lillyankov
20. sep 2009

kuku ahoj keď ja neviem, začínam chodiť do školy, takže by mi to musela sestrička od Hredziho pichať, môže aj ona? to sa musí koľko krát denne pichať?

marcelka82
20. sep 2009

Ahojte. Máme sa celkom dobre. Drobček si dosť rozkazuje čo chce a čo nie. Ale sem-tam mám ešte hlavné slovo aj ja. Už sa o tom dozvedela celá rodina. Tak ma teraz čakájú častejšie návštevy mojej svokry. Ináč by ani nechodila. Takže sa neteším. To ma bude komentovať.

marcelka82
20. sep 2009

lillyanka.lillyankov nebuď smutná. Je to ťažké. Ale neboj zázraky sa dejú. Moja sestra čaká 4-té. Každú chvíľu by mala porodiť. No kde bola tá spravodlivosť? A aha. Je. Prišlo. Aj keď nečakane a stále je to pre mňa zvláštne a neuveriteľné ale je tu po 8 rokoch.

mima263
20. sep 2009

lenuliatko veru už 47 DC 😅

lillyanka.lillyankov
20. sep 2009

ja som asi 80DC 🙄

mima263
20. sep 2009

lily Dr. Ti dá papierik prosím podať .... (neviem,čo máš pichať) a s tým papierikom môžeš ísť do nemocnice. Ja som bola na triede SNP na gynde - centrálny príjem (ak chceš vysvetlím presne) a tam Ti to pichnú (ale zaplatíš za to, už neviem presne koľko). Ja som tam bola s pregnylom. Sestrička tam bola zlatá a povedala, že to tam robia bežne.

lillyanka.lillyankov
20. sep 2009

minule mi prišlo na 120 DC a to som mala predtým 3 dni špinenie, a teraz mám 4-5 dni špinenia a rozbieha sa mi mrcha 😠

mima263
20. sep 2009

fíha až teraz mi došlo, že možno nie si z Košíc 😅

jespera
20. sep 2009

Ahojte,
Lenuliatok - mne po dekaci prisli kramy az okolo 13 dna..uz som aj chcela volat do splnu ze co dalej...
Lilly - a ty povinne hlavu hore - lebo s takymto pesimizmom a s takymito myslienkami vela nedosiahnes...., musis sa rychlo pozbierat!!
Marcelka - ach tie svokry, mi hovor, moja ma minule nevidela tyzden a po tyzdni zahlasila - "ach aka si fajna" - tiez radsej nekomentujem, uz ti aj byva zle ci este nie?

lillyanka.lillyankov
20. sep 2009

mimka a sestrička mi nepichne od Hredziho? alebo mojej obvodnej gynekologičky sestrička? 😕

kukulik30
20. sep 2009

ahoj marcelka a co manzelik, tesi sa, aka bola reakcia ? 🙂

mima263
20. sep 2009

lily to neviem. Možno áno. Ale ja som presvedčená, že to dokážeš aj sama. Ja som mala z toho obrovský problém, neznášam pohľad na ihlu a odvážila som sa. Veď sa to pichá len do sadielka na bruchu 😅
Moja známa chodila ku sv. gynekológovi s inj. a tam jej to v pohode pichli.
No skús sa opýtať aj sestričky v SPLNE

lillyanka.lillyankov
20. sep 2009

a ešte asi mi už prišla mrcha zatiaľ len tka slabučká ale mám to už počítať ako mrchu? ako 1dc?

kukulik30
20. sep 2009

liliy ja myslim, ze ak sa dohodnes aj so svojou setrickou od gynekologa, tak sti moze pichat ona, napr rano 😉 ak sa sama bojis

lillyanka.lillyankov
20. sep 2009

No skúsim sa opýtať a ju veľmi pekne poprosiť, veď je taka zlatá ... 🙂 a pichá sa to vždy v rovnakom čase v tej istej hodine každý deň?

lillyanka.lillyankov
20. sep 2009

ďakujem už mi je zase o niečo lepšie keď som tu s vami a prepáčte keď vás budem teraz toľko otravovať, ale koho sa mám spýtať keď som na všetko sama, a som rada, že ste tu a dúfam, že to so mnou tu prežieje pri toľkých otázkach, som rada, že ma podržíte 🙂

kukulik30
20. sep 2009

ak je to uz krv a nie spinenie, tak uz mozes pocitat 1dc 😉

lillyanka.lillyankov
20. sep 2009

kuku uáááá bojííím 🙂

lillyanka.lillyankov
20. sep 2009

takže 2-3 dc smer Hredzi ráno na UZV uff ani som neverila tomu, že zase príde mrcha sama síce neskoro ale sama, už druhý mesiac jupííí, nemusla som ísť na vyvolávačku ... 😵

mima263
20. sep 2009

lily tak držím palce 😉
A ak máš veľký strach, tak si skús dať Magne B6. Trošku Ťa to skľudní, je to magnézium - minerál, nič hrozné.
A podľa mňa nebude na škodu ak si kúpiš čaj z achemilky a budeš ho piť až do inseminácie. Pomáha to narásť sliznici.
Baby opravte ma ak som zle poradila.
Ja to chcem piť až do vkladu.

kukulik30
20. sep 2009

lilly neboj, zvladnes to, to su iba take vcelicky 😉
hej alchemilku mozes do IUI, mima ma pravdu 🙂

marcelka82
20. sep 2009

jespera zatiaľ ma iba napína. Ale už som si stihla prečítať ako sa tomu vyhnúť, tak dúfam, že sa mi to podarí.

kukulik manželová reakcia bola on so mnou nespal a dieťa nie je jeho. My sme už spolu spávali tak 1 do mesiaca. A aj to si nepamätal. Maše manželstvo je na figu. Preto som sa chcela odsťahovať. Ale čo už teraz môžem? Zaťať zuby a vydržať to. Iné mi neostáva. Bojím sa drobca vychovávať v takomto vzťahu. A manžel to až včera povedal svojej rodine.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre