Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
18. okt 2009

ete ze dnes varila svokra 😅

kukulik30
18. okt 2009

lenka, ja ti neviem..zazrak.....tak neskoro zahniezdenie, to sa mi nezda.......uz som spomenula mm, ze nemusime ani na krv, tak sa nastval..... som taka bez nalady...a co uz, mna to prejde ...keby sa aspon nemuselo cakat jeden mesiac, ale dalo sa ist hned na dalsi pokus 😅
sak viete, ako som velmi verila, vlastne ja verim vzdy pri kazdom pokuse, inak by ma piclo 😀 😀 😀 stale tvrdim, ze som na 100% tehotna pri kazdom raze 😀 no optimista sa nezaprie...ale je pravda, ze teraz som to nejak necakala ..tu / ...no prekvapila ma
a ono sa povie netestovat je najlepsie, co ja viem.... 😖 ..ale ak uz su testy v supliku, to cloveku neda...a ja som tvor strasne zvedavy 😀

ixi
autor
18. okt 2009

kukulik uvidis ako to dopadne bodaj by to chcelo byt pozitivne aj zazraky sa deju ak nie pojdes zasa mas zmrzlinky a doma lasku samka 😉

ixi
autor
18. okt 2009

ja nemam ani samka ani zmrzky........zato sa bojim testnut..........

marcelka82
18. okt 2009

Babuľky vybrala predbežne mená. Samuel a Saška. Už podľa toho čo to bude. 😀

kukulik30
18. okt 2009

marcelka...krasne mena....aj Alexandra je pekne, minule som manzelovi spominala, ze sme na to meno zabudli a je fakt pekne..prezerali sme kalendar a nejako prehliadli 😵

kukulik30
18. okt 2009

ixi, ked sa bojis, tak netestuj a pockaj na krvicku 😉 🙂

ixi
autor
18. okt 2009

marcelik 😉 peknucke mena mne sa paci nina ,nela,michal,dominik.......ale 4 naraz? 😀 😀 😀 asi mat nebudem 😀 😀 😀 😀

ixi
autor
18. okt 2009

idem daco zjest a pridem

kukulik30
18. okt 2009

ixi, na zaciatok dva a potom este znova si to zopakujes 😀 😀 😀

marcelka82
18. okt 2009

Ešte rozmýšľam nad Erikom.

kukulik30
18. okt 2009

mne sa paci este Jurko, Dorotka, Ella..no mam ich dost na vyber 😀

marcelka82
18. okt 2009

A skoro som zabudla na Martinka.

marcelka82
18. okt 2009

kukulik je ich naozaj dosť.

kukulik30
18. okt 2009

veru....mame z coho vyberat 😀 ...ale ak by som mala ja volit medzi Matkom a Erikom, tak vyberam Martinka 😵 😵 😵 my uz ale v rodine mame na kazdu stranu 🙂

marcelka82
18. okt 2009

Ja rozmýšľam nad Erikom preto, že tak sa volá kamarát, ktorý mi dal veľmi veľa.

marcelka82
18. okt 2009

Martin bol zase môj najlepší kamarát. Pred 7 rokmi zomrel.

ixi
autor
18. okt 2009

marcelka ten erik 😉

marcelka82
18. okt 2009

ixi 😀 😀 😀

ixi
autor
18. okt 2009

ja by som isto vybrala erik 😎

marcelka82
18. okt 2009

budem nad tým rozmýšľať - veľmi. Vlastne prvá verzia znela Samuel - Erik. Ale vraj sa k sebe tie mená nehodia.

ixi
autor
18. okt 2009

erik a hotovo 🙂

mirus25
18. okt 2009

ahoj baby.
kukulik ☹ ☹ ☹ to nieje pravda. to som fakt nečakala. tak som ti verila. tebe sa to podarilo aj minule. síce to nedopadlo dobre ale uchytili sa. ☹ ☹ ☹ ale nádej umiera posledná. držím ešte palce.

ixi už teraz sa aj ja bojím testovať. mám doma 1 test. ale ... Doteraz som sa nevedela dočkať aby prešlo tých 5 dní, aby som už mohla trochu s čistým svedomím porobkať kde-to, a teraz keď dnes mám ten piaty deň ma chytá nálada, že určite sa to nepodarilo. Ja sa idem asi odstreliť. Chýbajú mi tie príznaky. ☹

marcelka82
18. okt 2009

ok tak Erik. Uvidíme čo na to povie ocko 😉 . O tom sa sním stále radím.

mirus25
18. okt 2009

marcelka 😀 Byť tak v tvojej koži. že už vyberáš mená pre drobca.

marcelka82
18. okt 2009

mirus prosím Ťa nestresuj. Možno ich neucítiš. Ja som mala všetky príznaky a tehotná som nebola. Verím, že to môže byť aj naopak. Tie príznaky si ani nemusíš uvedomovať. Nestresuj. Len poctivo hladkaj bruško a rozprávaj sa s drobčekmi. Púšťaj im rozprávky. 😵

marcelka82
18. okt 2009

mirus to je to jediné. Som šťastná, že čakám bábo. Ale to čo mám okolo toho by som nepriala ani jednej. Ver mi.

ixi
autor
18. okt 2009

marcelka ocko to prime 😉
mirus ja tiez nemam priznaky no a co 😉 nic to neznamena a nepozoruj sa tolko 🙂

marcelka82
18. okt 2009

Raz mi ocko na meno Erik povedal, že čo ho nezabije to ho posilní. Tak asi s tým bude súhlasiť.

ixi
autor
18. okt 2009

no bude musiet.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre