Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
25. okt 2009

zajaci isto vycikas takze neboj 😀 😀 😀

zajacik...
25. okt 2009

Lenuliatko ja som taka stastnaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenuliatko
25. okt 2009

Na živo sú ešte trošku krajšie 😵
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lenuliatko
25. okt 2009

A čo mám ja hovoriť, sa mi skoro kolená podlomili, keď tá druhá začala vykúkať 😀 Bože, už len nech všetko dobre dopadne, tak sa bojím, ale verím, že keď sa už drobec, alebo drobce chytili, tak vydržia. Moje pokladíky 😵 Zajačik, čakám rovnaký výsledok aj u teba 😉

zajacik...
25. okt 2009

Lenuliatko testiky su krasne, aj ja chcceeeeeeeeeeeemmmmmmmmm 😅

zajacik...
25. okt 2009

Ja sa tu usmievam od ucha k uchu 😀

zajacik...
25. okt 2009

A co buduci ocko, ako reagoval?

lenuliatko
25. okt 2009

Som rada, že som ti dvihla náladu 🙂 Vo štvrtok si vycikáš rovnaké, aj skôr môžeš 😉

zajacik...
25. okt 2009

Lenuliatko a oba testy boli citlivost 10IU?

zajacik...
25. okt 2009

No vyzera to ze do stvrtku nevydrzim, asi stredu cikam aj ja 😀

lenuliatko
25. okt 2009

Ešte to nevie, je preč, ale čochvíľa sa dozvie. Ja som totiž vstala až pred desiatou starého času 😅 Ale on iný výsledok ani nečaká, takže veľké prekvapenie sa konať nebude 😀

zajacik...
25. okt 2009

Leni a brusko ta pobolieva? Ake priznaky citis?

tomka12
25. okt 2009

Lenuliatko gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , teraz sa pekne opatruj a davaj na seba pozor 😉

lenuliatko
25. okt 2009

Nie, len jeden, ten via-med, vraj rýchlotest. mamatest má citlivosť 20IU, ale paličky sú rovnaké na oboch.

zajacik...
25. okt 2009

Leni tak to sme vstali narovnako, ved vravim ze sme rovnako nacasovane 😀 😀 😀

lenuliatko
25. okt 2009

Tomka, ďakujem 😵
No a príznaky sa hlavne včera rozbehli. Keď si spomínate, tak pred pár dňami som spomínala, že má bolia akoby kľúčne kosti pri dýchaní, nemohla som sa na maximum nadýchnuť, ani vydýchnuť. Aj Feja to mala. Myslela som, že to je z narkózy a hneď ďalší deň to prešlo. A včera ráno ma to začalo bolieť zas, zas sa mi zdulo brucho, čo už pekne spľasklo a trochu sa mi zmenil výtok. Predtým nebolo nič, mne dokonca ani utroš nevyteká a od predvčera mám taký redší priesvitný výtok, ale len 1-2x denne. A zas silný tlak v bruchu a prsia bolia. To dýchanie a plné brucho je myslím mierny stupeň OHSS, ktorý sa zas vrátil, keď sa začalo tvoriť hCG. Ale vďaka bohu zaňho, nevadí... vydržím všetko 😵

kukulik30
25. okt 2009

aaaahojte, nestiham vas citat..len na poslednej strane som zahliadla cosi kraaaaaaasne // 😵 😵 😵 LENKA ani nevies ako si ma potesila...to je nadhera, konecne sme sa dockali s splnackej teme po dlllhom case //...jupiiii, zajko dufam bude pokracovat 😉

lenuliatko
25. okt 2009

Hej Zajačik, nám sa veľa vecí darí naraz, tak verím, že aj to najdôležitejšie potiahneme spolu 😉

zajacik...
25. okt 2009

Jasne, pre babiku vydrzime aj nemozne 😵 😵 😵 Skoda ze Feja sa neozvala ☹ A este som zvedava na Lulockku, dufam ze dnesne testovanie mala rovnako uspesne 😵

kukulik30
25. okt 2009

a feja ako dopadla? 😕

lenuliatko
25. okt 2009

Kukulik, ďakujéééém 😵 Sama tomu ešte neverím. Keď si spomeniem, ako som to už vzdávala, tak mám pocit, že si to ani nezaslúžim 😅 Ale strašne sa teším, len aby bolo dobre...

kukulik30
25. okt 2009

aha, takze sa neozvala 😒 ...no dufam, ze sa ohlasi neskor z dobrou spravou 🤐

lenuliatko
25. okt 2009

Feja sa od piatku neozvala a Lulockka verím, že tiež bude mať dobré správy 🙂

zajacik...
25. okt 2009

Kukulik ahoj 😵
Lenuliatko ak si pamatam tak zhruba pred rokom som ti raz pisala ze budeme tehulkovat spolu, tak ta v tom teraz nemozem nechat samu 😀 Jaaaj uz nech aj ja testikujem a nech su tam // 🤐

kukulik30
25. okt 2009

veru veru este lulockka, skoro som zabudla...tak vela nas je teraz 😅
zajko tak pekne testikujem a nech uz su tam konecne 😵 😵 😵 //

lenuliatko
25. okt 2009

Budú, neverím, že by sme netehulkovali spolu 😵 Mne ráno tak lepilo, že som normálne skoro netestovala, že to ešte odložím. Pohľad na / by bol škaredý. Keď mám teraz paličky celkom pekné, už aj včera by isto niečo bolo, ale konečne som videla pekné palice a nič som si nemusela nahovárať.

zajacik...
25. okt 2009

Kukulik budem sa snazit vycikat //, ale odo mna to nezavisi... ale zajacikom verim 😵 A hlavne panu Bohu 😵 😵

zajacik...
25. okt 2009

Inak pri tomto IVF sa mi zda ze to celkom rychlo leti, zajtra uz bude tyzden od ET 🙂

zajacik...
25. okt 2009

No idem si ja umyt vlasky, potom este pridem 🙂

lenuliatko
25. okt 2009

Presne, hlavne Bohu... ja som sa toľko modlila od vkladu, ako nikdy vživote. Až som si pripadala ako pokrytec, že tak úpenlivo viem prosiť, len keď niečo chcem 😅 Ale som rada, že sa to podarilo, už len nech paličky tmavne a bábo je zdravé a... a... a... Už vždy bude nejaké a... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre