Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
1. nov 2009

Feja ja som sa zatial rozhodnuta ist na UZV ako povie Hredzi. Ak povie ze v 6tt, tak pojdem. A preco si uz nedas tt aj ty? A s tymi priznakmi sa vobec netrap, nie kazda zena ich ma. Ja tiez nemam skoro vobec, len niekedy citim vajecniky, brusko alebo krize, ale to len velmi mierne. Musime verit ze babiky su OK 😵

lenuliatko
1. nov 2009

Feja, kľud. niketo ani nevie, že je tehotný. Veď buď len rada, všetko je ok, hcg ti krásne rástlo. Nestresuj drobca 🙂 A kedy pôjdešš na UZV je hlavne tvoja vec. Aj ja môžem ísť už budúci týždeň a to bude 6tt, ale keď som povedala sestričke, že radšej vydržím v neistote, len nech majú drobci kľud, tak mi dala za pravdu. Vôbec som vás nechcela naplašiť, ale jednoducho čím menej UZV a čím neskôr, tým lepšie, to uzná každý lekár. Nehovoriac, že tak skoro aj tak skoro nič nevidno... 😉

feja22
1. nov 2009

Chcem si dať až po UTZ. Aby to bolo na isto.

lenuliatko
1. nov 2009

Feja, ty už máš isté, že si tehotná 😀 HCG si nemala pozitívne len tak 😉
Zajačik, ak pôjdeš ten 6tt, tak by nám to mohlo vyjsť narovnako. aspoň teraz na konci by sme sa mohli dohodnúť a ísť naraz 😉

feja22
1. nov 2009

Zajačik super postupka....
Leni, kde si čítala o HCG? Mohli by aj v mojom prípade byť dve babuľky ?

lenuliatko
1. nov 2009

Feja, v sekcii tehotenstvo je niekde téma s hcg c názve (hodnoty hcg?) neviem presne. A tam si baby porovnávali svoje hodnoty. Nepamätám si presne tvoje čísla, ale došla som k záveru, že takmer z akýchkoľvek čísel aj nárastov môže byť jak jedno bábo, tak dve. Takže neviem, prekvapko bude až na UZV 🙂

zajacik...
1. nov 2009

Leni ved medzi nami je rozsiel len 2 dni, takze ked ja budem v 6tt, tak aj ty 🙂

lenuliatko
1. nov 2009

No, to viem, ale ten 6tt trvá týždeň 😀 A ja plánujem ísť až po 9.11 a ty keď zajtra pôjdeš na krv, skôr ako o týždeň nezavolá. Takže obe asi pôjdeme na uZV v rovnaký týždeň. Rozdiel bude len v tom, či to bude začiatok, alebo koniec 6tt 🙂

gisel22
1. nov 2009

Ahojte splniecka, velmi prijemne sa citaju vase prispevky, verim, ze coskoro naskocim na vlak tiez 🙂 🙂 🙂 Drzim vam prsty a zajtra zajacik cakam od teba vysoke hcg 😉

feja22
1. nov 2009

Dík, pozriem si to. Mala som 14.- 315, 17.- 942.

lenuliatko
1. nov 2009

Píšem jak hotentot, ale snáď si pochopila. Proste, ja by som normálne šla vo štvrtok-piatok bud. týždeň. Ty asi v pondelok ďalší. Lenže ja chcem ísť skoro o týždeň neskôr. Niekedy v stredu-štvrtok. To je všetko.

lenuliatko
1. nov 2009

Feja, keď na to pozriem čisto matematicky a teoreticky, že každé 2-3 dni sa má HCG zdvojnásobiť, tak to vyzerá na jedno, ale ako som už písala, čítala som o všelijakých skokoch, rozdieloch a výsledky boli občas prekvapivé. Takže istota bude až po UZV. 😅
Gisel, držíme ti miesto vo vlaku, v utorok by si už mohla testovať 😉 Budeš?

gisel22
1. nov 2009

Lenuliatko, neviem, ja som planovala, ze testnem bud v stredu alebo az vo stvrtok. Boze, mam z toho take krce. 🙂

zajacik...
1. nov 2009

Lenuliatko v tom tyzdni od 9.11. budes koniec 6tt - zaciatok 7tt, to neviem ci uz bude srdiecko, hmm?

lenuliatko
1. nov 2009

Gisel, kľud, do stredy ďaleko 😀 Niečím sa zamestnaj, nech na to stále nemyslíš 😉
Baby, dá doki fotku pri UZV?
Idem sa poľudštiť, najvyšší čas, neskôr prídem. Papá

zajacik...
1. nov 2009

Gisel ja som testovala v utorok a uz bola druha ciarka, sice slabulinka ale bola. A to boli testy Pepino, keby som mala hned mamatest, tak by bola silnejsia. Kludne v utorok mozes testovat, ale nenahovaram ta, sama uvidis ci vydrzis do stredy-stvrtka. Ja som tiez povodne planovala stredu, ale nevydrzala som 😀

lenuliatko
1. nov 2009

zajačik, to by bolo najlepšie, keby bolo a mám o jeden UZV menej, môže byť, ale ešte nemusí, takže až potom sa uvidí. Niekto už má v 6tt, niekomu ani v 8tt nevidno. Keby tak už chcelo byť aj biť 😵

feja22
1. nov 2009

Už som to začala študovať. Tak sa necháme prekvapiť.
Vy ste kedy mali ET. Moja maličkosť 9.10. a na UTZ mám ísť 5.11.
Ahoj Gizel, čakáme ťa vo vlaku.

gisel22
1. nov 2009

Zajacik, chcela by som, ale ako pises, neviem, ci to vydrzim do tej stredy 🙂 🙂 🙂 Uvidim ako sa budem citit a spontane sa rozhodnem. 🙂

lenuliatko
1. nov 2009

Feja, ja 16.10.
Keby si si dala tt, aspoň by som vedela porovnať, v ktorom tt budeš pri UZV 😉

zajacik...
1. nov 2009

Feja ja som mala ET 19.10.

gisel22
1. nov 2009

Faja, dakujem 🙂 🙂 🙂

lenuliatko
1. nov 2009

Feja, ty si dnes asi 5+5tt 😉 Týždeň po mne.

feja22
1. nov 2009

Mám to rátať od poslednej MS, alebo od dátumu oplodnenia?

gisel22
1. nov 2009

Prepac Feja, preklep 😀

feja22
1. nov 2009

Čo znamená to 5+5? Ako týždeň po tebe, keď som mala ET 10 dní pred tebou? Mám z toho chaos.

lenuliatko
1. nov 2009

Feja od OPU odrátaj 14 dní.

lenuliatko
1. nov 2009

Že si 5 týždňov a 5 dní od poslednej MS. Lenže tá sa teraz neberie, ako reálne bola, ale od OPU, kedy bola akože ovulka sa odráta 14 dní a máš začiatok cyklu 😉 A ty si mala ET 9. a ja 16. Nie je to týždeň rozdiel? 🙂

feja22
1. nov 2009

Už som to pochopila. Hurááááááááá
To mi trvalo. Máš pravdu. Čiže som 5tt+5dní. Sprábne??????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Takže podľa toho pôjdem na UTZ 6+2-3tt.

lenuliatko
1. nov 2009

A 5+5tt sa už ráta, že si v 6. týždni tehotenstva. Od 5+0 po 5+6 je šiesty týždeň.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre