Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lenuliatko
31. jan 2010

Mimka, pred KETom a ETom UZV netreba, ale pri IUI sú práve nachystané folíky rozhodujúce. A on mal UZV vypnutý, že nemá dôvod mi ho robiť, že či keď sa potvrdí, že folíky popraskali, či IUI odmietnem? no čo som mala povedať? Stále bola malinká nádej, že praskol len jeden folík, druhý ostal, alebo sa od posledného UZV vytvoril ešte jeden, fakt dilema jak sviňa, človek to chce, teší sa a potom to len tak odmietne?
Ešte jedna vec babky, Dankvčík kde robí UZV? Pozerala som práve ich stránku, aj fotku a vyzerá to tak, že vchod je tam, kde je lekáreň vedľa splnu, len na poschodí? Teda hneď susedná budova pri Splne?

mravvcek
31. jan 2010

lenuliatko dakujem za info.Fakt je to strasne,clovek sa tesi,nadeja a nakoniec...no doktori su ako bohovia...zial,no necham to tak,uvidime co povie,ak povie ivf tak pojdem aj na to,za fazulku v brusku urobim vsetko.A dankovcik sidli tam,presne vedla splnu. 😉

lenuliatko
31. jan 2010

Dík mravvcek, tak viem kam ísť 😉 Podľa mňa ťa nebude nútiť rovno na IVF, ak vám už IUI vyšlo, to znamená, že máš priechodné vajíčkovody. A ak ty chceš radšej najprv skúsiť IUI, tak do toho. Mňa odradilo od ďalšieho pokusu aj to, že aj pri IUI trebalo stimulovať injekciami, aj to niečo stálo, aj tam sa často chodilo na kontroly a úspešnosť biedna. Ale ty už máš na sebe odskúšané, že to ide, tak snáď vyjde zas 🙂

marcelka82
31. jan 2010

mima áno myslím Detský obchod Anjelik v Mi. Kupujem si tam aj tehu veci. A kedže aj značiek je veľa a veľmi sa v tom nevyznám, tak mi tam vždy dobre poradia. Tam som si vybrala aj detský kočík a dohodli sme sa, že ho vezmú mesiac skôr na predajňu a budú ho držať špeci pre mňa.
Leni, prerábali to tam ale už to znova funguje. Ja som tam veľmi spokojná.

kukulik30
31. jan 2010

Ahojte 🙂
my sme sa vratili z lyzovacky..krasne pocasie, len troska zle sa mi lyzovali, ked tak snezi, mala som problem nieco vidiet a kedze nosim dioptr. okulky, tak som si nemohla dat ani lyziarske..no sranda, isla som dost nemotorne, do tvare mi fukal sneh, videla som prd makovy...ale bola sranda 😀 😀 😀

spominali ste asist. hatcching, rozpravala som sa s nasou spolubojovnickou , ktora to ma po KEt a vazne nad tym uvazujem,ale sa troska bojim, ci to ma zmysel, lebo dr to este ani raz neodporucal, i ked v inych centrach to robia bezne, tak mam troska obavu..neviem, opytam sa ho v stredu , na najblizsom UZV..mame poslednych 3 snehulicikov, tak chcem vyskusat vysetko, len ci to nebudu vyhodene peniazky do vzduchu, predsa len to nie je mala suma 😖 ..no neviem , co mam robit ☹

marcelka, juj, moja, davaj pozor na tie obrubniky, nastastie sa nic vazne nestalo... ale teraz je vonku dost nebezpecne, takze pomalicky radsej 😉

pozdravujem vas ostatne splniecka 🙂 a tesim sa s tremonti, ze jej to tak krasne vyslo, opat sa potvrdilo, ze zazraky sa deju 😵

mima263
31. jan 2010

kukulik rýchlo pozri do grafov, ak si tam ešte nebola.
Je tam pekné prekvapko už od včera 😵

kukulik30
31. jan 2010

od vcera??? ktoze ????..juj, idem kuknut 🙂

kukulik30
31. jan 2010

maahuliena 😵 😵 aj lauritka ma tienik, dufam, ze bude silniet...juj...tesim sa 🙂 alebo este niekto a som nepostrehla???

mima263
31. jan 2010

ja som myslela maahulienu, aj lauritku - a to je pecka 😵 😵 😵

zajacik...
31. jan 2010

Caute babulky 🙂
Lenuliatko skus pozriet www.tegel.sk oni sidlia v barci a vedla by mala byt Maderna, ja som tam sice este nebola ale chystam sa tam. V Tegli maju do konca februara zlavy na kociky, detsky nabytok, oblecko, autosedacky, a pre dvojcata maju zlavu 10%. No a oblecko je velmi pekne v Tescu na Hlavnej, ja som niektore vecicky pokupila tam. Drzim palce na morfologicky a vchod je presne do lekarne vedla splnu a vytahom sa odvezies na 2. poschodie a je to na konci chodby, miestnost s nazvom Ultrazvuk.
Tremonti, to je super ze si tehulka 🙂
Aj Lauritke drzim palce aj Mahuliene, ktoru sice nepoznam, ale nevadi 🙂
Babulky cakatelky kedy testikujete?

zajacik...
31. jan 2010

Este vam napisem o sebe, dnes v noci som isla na WC a mala som na papieriku taku hnedu krv, teraz len take slabulinke spinenie, teda skoro ziadne. Cely den oddychujem a zajtra idem k dokimu nech ma vysetri. Tak snad je vsetko OK...

deny3
31. jan 2010

zajko dávaj pozor, ja by som šla na pohotovosť, tiež som trošku zašpinila a radšej som išla, nakoniec to bolo zo sexíku 😀
tégel je maďarský tovar, tiež sme išli len omrknúť a nakoniec sme tam kúpili kočík, postielku a matrac, postelné, prebaľovaciu dosku, vaničku a nejaké drobnosti. 🙂 boli sme spokojný, ceny som mala naštudované a porovnané z netu. V maderne v Barci je tiež veľký výber, ale predavačky také nemastné neslané, nevedeli nám ukázať kočík, tak nás to odradilo. Ale v optime v maderne som niečo nakúpila, veci od Emitexu sa oplatia.

silvia.v
31. jan 2010

Zajačik,
tak zajtra držím palce aby všetko dobre dopadlo. 😵

deny3
31. jan 2010

lenulliatko pokiaľ máš samostatnú izbičku pre detičky, tak by som volila komodu s prebalovacím pultom a vaničku samostatne, lebo vaničku položiš hocikde a potom ti treba šup rýchlo na pult zabaliť bábo. Postielku ja mám so šuflíkom, pokiaľ nemáš stiestnené podmienky tak neodporúčam, iba sa tam práši, ,treba stále všetko vybrať a poutierať.

rebeka33
31. jan 2010

Ahojte splniečka,
Dlhšie som sa nevedela dostať k netu.Všetky Vás pozdravujem. 🙂
Gratulujem mahulienke,laurinke ,dúfam,že vám to vyjde.
Mne konečne došla mrcha po 79 dňoch. V sobotu tak sa zajtra chystám do splnu.Ak sa vyhrabem z autom , našu ulicu sa im ešte stále nechcelo odhrabať.
písali ste o tabulke, to je tá u marcelky? Nestíham to všetko prečítať. kto je teraz na stimulke a kete?
Zajtra skúsim zistiť od kedy tam dr. nie je.
idem si vás dočítať. pekný večer.

mima263
31. jan 2010

rebeka predbehla si ma 😕 , ja som dostala po 78 dňoch.
Na KET stimulujem ja, kukulik, silvia, niektoré baby už čakajú na výsledok

marcelka82
31. jan 2010

Ahojte. Prajem vám dobrú noc a zajtra úspešný začiatok pracovného týždňa. Ja zajtra idem k lekárke. Asi mám angínu. Takže moje tehotenstvo si pravdepodobne odnesie ďalšie antibiotiká. ☹

sobka
31. jan 2010

Lenuliatko: KIKA celkom, Babatkovo na Moldavskej ul.,nie na Dominikánskom námestí...(tam majú toho vystavené strasne málo)....to bábatkovo, kde je scan quilt a na poschodí...to más po ceste k Optime, All Toys v Optime, niečo má vystavené aj baba na rastislavovej ulici hned na rohu " Drobček" sa volá ten obchod aj má dobré ceny a je sama majitelka, tak ti bude asi vedieť najuprimnejsie poradiť...a k prebalovaciemu pultu asi tolko, že doležité je rozhodnut sa, kde chces bábatka kupať...ked chces kupat v kupelni, tak ti prebal.pult aj s vanickou netreba...stojan len s vanickou je super a prebalovaciu podložku si dás napr. na práčku, ak je v kupelni......prakticky sa musís rozhodnuť, ako si to predstavujes...ci más doma zimu, kde más teplo, napr kupelna, alebo si dokupite vyhrievač....no, každopadne si predstav ako by si si to naplánovala, aku velku kupelnu máš, ci sa ti taký pult do kupelne zmestí....avsak prezliekaš bábetka v izbe, nie kde máš vlhko, teda pult s odklad, priestorom je nepraktický v kupelni... 😉 a k tej postielke: vyberatelné tycky je blbost, už sa jednej mamicke aj zaseklo bábo v postielke, ale so stahovacími bočnicami postielku zváž, je to podla mna super vec....ked más madrac najvyssie, vies tam babatká aj prebalovať, prezliekať, potom už ked su bábatká ťažšie, vacsie, tým pádom máš bočnice opticky vyssie kedže madrac máš nižšie, ale dáš si dole bocnicu a máš lepší prístup k bábatku, nemusíš sa prehýbať a namáhať vybrať z hlbky babo.....nemám síce detičky este, ale skusenosti s bábatkami mám, nejaku tu domacnosť s detickami som preklepla...nehovoriac o tom , že dennodenne som s krsniatkami 🙂 ale samo, skus popozerať, ževraj su teraz nejaké lavoriky na kupanie a je to praktické...no, hádam, budem to riešiť budúci rok už aj ja...pekný vecer vsetkým splnáckam,mamičkám, tehulkám a snažilkám držím silno palceky nech čochvila vsetky riesime tieto "problémiky" pa 😵

marcelka82
1. feb 2010

Dobré ráno. Posielam vírusiky: 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

marcelka82
1. feb 2010

Zabudla som. K lekárke nejdem. Môj manžel mi povedal, že tam pôjdeme peši. Lebo on nemôže ísť autom. Pritom sú cesty poodhŕňané. Lenže peši po snehu je pre mňa ďaleko. No a keby sme už tam boli, tak by sme skončili už aj u svokry, lebo to je iba kúsok od mojej lekárky. A pri mojom šťastí na snehu... Radšej nejdem nikam. Aj keď táto noc bola otrasná.

ixi
autor
1. feb 2010

cavte kocky marcelik ta co zasa?nech ta ani nenapadne ist pese toho tvojho manzela by som chcela stretnut osobne ten by odomna fajne dostal 😠

marcelka82
1. feb 2010

Ahoj mojka. Ta vidíš. Už aj to je problém. On je ako človek zlatý. Ale ako manžel otrasný. Neviem, či keby mu zavolala jeho mamička alebo sestrička či by mal tiež taký problém. Ale to som ja kto potrebuje. ☹

ixi
autor
1. feb 2010

joj zlaticko moje keby som boyvala dajak blizsie hned idem po teba 😠

marcelka82
1. feb 2010

No ono neviem akoby dopadlo Keby som zavolala "niekoho" iného. Asi by som sa ešte dnes aj sťahovala.

ixi
autor
1. feb 2010

mas to tazke ja by som ho asi zabyla 😠

marcelka82
1. feb 2010

A on má pocit, že ja z neho robím toho najhoršieho. Lebo v Ke vyhlásili 2stupeň kalamity, tak on nemôže ísť autom. Ráno som videla pluh odhŕňať sneh popod bytovku - to nie je pravda. Tak kto z koho robí idiota?

ixi
autor
1. feb 2010

tak to ti verim sak dajaka chyba sa da vymysliet vzdy 😖 hlavna vec ze telka funguje...

ixi
autor
1. feb 2010

marcelik mas ip

marcelka82
1. feb 2010

aj Ty mojka

lenuliatko
1. feb 2010

Ahojte 🙂
Zajačik, čo to? Dúfam, že to je v poriadku, nič vážne 😕 Hlavne, že to nebola čerstvá krv. Daj vedieť, ako si dopadla, drž sa. A poctivo ležať. žiadna námaha.
Sobka, ďakujem za vyčerpávajúcu odpoveď. Hneď som rozmýšľala, skade toľko skúseností 😉 Si skvelo pripravená na vlastné detičky. Presne v tomto duchu som to zvažovala aj ja, že kde ich budem kúpať, kde ovbliekať... Keby sa narodili v zime, tak jednoznačne sa budú kúpať v kúpeľni, tam je vtedy najteplejšie, ale v lete je to jedno. Ale asi aj tak si kúpim vaničku na stojane, plus je k tomu prebaľovací pult, ktorý môžem presunúť buď do kúpeľne, alebo splálne. Na začiatku budú drobci s nami, tak uvažujem nad prebaľovacím pultíkom, čo sa dáva na postieľku, len neviem, či to nie je zas vysoko. Preto asi najlepšie vidieť, poradiť sa... Vyzerá to tak, že pôjdem do Optimy a do babetkova na Moldavskej. A postieľku rozmýšľam objednať z Poľska, tam sú na to super ceny a chcem so sťahovacou bočnicou. Keď som porovnávala ceny a vzhľad, niet čo riešiť...
Deny, postieľku so šuflíkom nechcem. Síce som rozmýšľala, či sa nezíde odkladací priestor navyše, ale vidím, že to nie je nič moc 😉
Marcelka, skús manžela dokopať, nech s tebou ide. V tehotenstve žiadnu chorobu netreba podceňovať. Dnes už nesneží, určite sú cesty dobre prejazdné.
Ixi, ahoj.
Pozdravujem všetky splniečka 🙂
Práve mi stihla mamka zvestovať, že miesto mojej dokiny, ktorá šla na materskú príde nejaký úplny mladňák 😲 Dúfam, že rovno zo školy, už len to mi chýbalo ku šťastiu 😝 Síce len asi na 3 mesiace, lebo dokina sa plánuje rýchlo vrátiť, ale aj tak... Neviem si predstaviť vyšetrenia 😅 Možno už dnes budem mať tú česť, lebo mi treba výsledky z tripplov zajtra do KE.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre