Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nana123
4. nov 2011

@timmka a inak ako vies ze tolko vajicok? Lebo mne nepovedal len povedal sestricke ze lave ovarium 5 a prave 6 tak som si z toho vypocitala ze ich je 11 dokopy 😀 😀 😀 Mozebyt? Co si myslite dievcata? 😅

nana123
5. nov 2011

bre ranko, otazocka a naco je pregnyl? Lebo ja picham gonal a teraz uz pomaly koncim a pozeram ze mam este 2 balenia pregnylu.... To je ten prasok co sa rozpusta o ktorom ste debatovali?

katy2
5. nov 2011

@nana123 pregnyl sa picha 72 hod. pred odberom vajicok - je to na uplne dozretie vajicok pred odberom... Je to presne nacasovane, picha sa to vecer o 21,00....
Dr. ti presne povie, kedy to mas dat pichnut... Ja som si ho pichla sama do bruska 😉

nana123
5. nov 2011

@katy2 dakuujeem za info 😉 Sama pichnut? hmmm to asi nie... gonal mi picha manzel ale to je pero to je ok, ale normalnu inj. a k tomu do brucha fuuuujjj... ale clovek ked musi tak si zvykne na vsetko 🙂

timmka
5. nov 2011

@nana123 no ja si myslim, ze asi mas 11,mne tiez nepovedal, len hovoril sestricke, ze nabeh na hyper..... a ze 10, tak teraz neviem, ci v jednom 10 alebo v oboch??? ale to je jedno, hlavne ze su a ze bude dobre, tak ideme priblizne spolu na vyber, ja mam ist asi v stredu, tak povedal a vklad mi nehovoril, ale myslim si, ze do dvoch dni

timmka
5. nov 2011

@nana123 a ty si pichas len gonal??? nic viac, lebo ja si picham aj cetritide, ale od vcera...no je na zastavene ovul. aby mi asi nepopraskali same, aspon si myslim....

katy2
5. nov 2011

@timmka ty asi chodis ku hermanovi do gyncare, nie?

timmka
5. nov 2011

ano, dufam ze nevadi, ze vstupujem vam do debaty, tu je vela bab a na stranke gyncare chodia strasne malo bab, vy tu pisete skusenosti 😉

katy2
5. nov 2011

@timmka jasne ze nevadi 😝 ja len podla liekov usudzujem... drzim palce 🙂

timmka
5. nov 2011

@katy2 hej? to sa da zistit podla lieku? kazde centrum dava ine lieky? to som nevedela, tak to som sa prezradila 😀 , dakujem aj tebe 😉 , uvidime, dufam ze sa podari

katy2
5. nov 2011

@timmka u nas sa pichaju len jedny injekcie, nic ine sa nepridava.... len lieky... ale kazdy dr. ma svoj system stimulacie, hlavne, ze na konci je uspech 😉 😵

smallyell
5. nov 2011

@nejka41 ahoj, chcem sa ta opytat, ked si zacala pichat menopur, trosku si nespinila? lebo vcera trosku ked som bola na wc, tak krv a dnes uz len kvapocka, trosku ma to zmiatlo a nejka este sa chcem opytat, 4 tabletky menopur riedis v jednej vodicke? lebo sestricka dnes na pohotovosti mi chcela dat jeden menopur v troch roztokoch, tak ma to trosku mätie....uff

katy2
5. nov 2011

@smallyell sestricka v splne ti nenapisala na papier davkovanie a miesanie menopuru? ake davky pichas? a kolko ma jedna ampulka? to sa da pekne vyratat... ja som tiez pichala menopur

smallyell
5. nov 2011

@katy2 ja tam mam napisane 3 ampule subkutanne

smallyell
5. nov 2011

@katy2 picham 3 davku, dnes 2 den, 9. kontrola

katy2
5. nov 2011

@smallyell tak potom je to jasne... miesaju sa 3 ampulky menopuru s rozpustadlom... rozpustadlo staci jedna, aby toho mnozstva na pichnutie nebolo vela, ale ked sa da viac rozpustadla, nic sa nedeje... ale staci 3+1 😉 ja som pichala sama 😝

smallyell
5. nov 2011

@katy2 takze ty si bola uspesna s menopurom...ja si netrufam sama, bojim sa, ze nieco pokazim, katy a pichala si v podbrusku niekde v strede? lebo mne uz druhy den pichaju v lavo, asi je to jedno nie?

katy2
5. nov 2011

@smallyell naposledy som stimulovala menopurom, mala som len tri vajka, dve sa oplodnili, krasne vyvijali a doma v postielke mi spinka babatko 🙂
pichala som raz vpravo, raz vlavo, ale inak je to jedno....okolo pupka...

smallyell
5. nov 2011

@katy2 wau 🙂 nadhera, tak nech len babatko je zdrave a rychlo nech vyrastie 🙂

katy2
5. nov 2011

@smallyell dakujem 😵 po puregone mame takmer 2,5r. slecnu 😉
aj tebe drzim palce 😵

smallyell
5. nov 2011

@katy2 🙂 dakujem

nana123
5. nov 2011

@katy2 nooo a preco ja mam gonal? Neviem z coho vychadza a ako to deli 😠 ... by ma to fakt zaujimalo, ako

nana123
5. nov 2011

@timmka aaa ti si v gyncare... preto mi nesedelo co pises na spln, tam je iny postup. A si spokojna?

nana123
5. nov 2011

@katy2 prosim ta nepamatas o ktorej cca hodine sa ide na vyber? Ked v nedelu pichnem posledny gonal, v pondelok idem na kontrolu bude vsetko ok tak aky bude postup dalej? Urcite budem pichat pregnyl takze cakam 72 hodin... takze asi v stvrtok vyber, alebo piatok a potom vklad v pondelok... dobre pocitam? Sorry ze sa vypitujem 😅 ale ty mas z nas ocividne najviac skusenosti a s pozitivnym vysledkom... Som sa rozhodla ze ta beriem za vzor 😀 😀 😀

nana123
5. nov 2011

@smallyell a ako na teba posobia lieky? Ja som bola do tej 6 inj. ok ale teraz cim dalej tym viac citim vajecniky a dnes ma dost bolel len pravy... tak dufam ze ok to bude 🙄

smallyell
5. nov 2011

@nana123
no ja mam dnes len 2. inj. ale vcera som trosku krvacala a dnes uz len kvapka, a vzdy po inj., trocha mam nafucane brucho a som dost unavena, ale to inj. nepripisujem, lebo dost skoro vstavam, vajecniky ma nebolia a neviem sa zmestit dnes do koze, to je asi vsetko 🙂

nana123
5. nov 2011

@smallyell uvidis neskor, ja som do takej 5-6 inj. bola v pohode a teraz cim dalej tym horsie ale uz len posledne 2... takze vydrzime 😉

smallyell
5. nov 2011

@nana123 joj jak ti je dobre, posledne dve, ja ich mam este tolko, aj ked mam kratky protokol, mne sa zda, ze este dlho to bude trvat

katy2
5. nov 2011

@nana123 lieky dr. urcuje podla hormonov, podla celkoveho stavu... Inak gonal su super injekcie, su z tych kvalitnejsich... Inak mimochodom, nemas nahodou endometriozu? Aj pri nej sa zvyknu davat.... Ale neboj, je to dobra volba, je tu vela babatiek po gonali 😉
OPU - odber sa robi cca o 9.30, prichadza sa nalacno na 9.00... Trva to kratko, je to kratkodoba anesteza....
To, ze citis vajecniky, je dobre... Mas tam dost vajicok, tak to tlaci... A uz bude len horsie a horsie 😝 Ale je to dobre znamenie 😉 Po odbere sa to uvolni....
Niekedy nestaci predpisane mnozstvo injekcii a pri " poslednom" uzv sa dr. rozhodne este predpisat jedno balenie a pichanie predlzit... Mne sa to stalo zakazdym.... 🙂

nana123
5. nov 2011

@katy2 🙂 dakujem za info... pomohlo a ukludnilo. ano mam endometriozu, inak mame vsetko aj ja aj manzel ok. Tak uvidime co doky povie v pondelok 🙂. Ostavala si po vklade na pn-ke? Mne sa nechce sediet doma, ale zase mam stresujucu pracu tak nechcem velmi riskovat...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre