Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

haannka
16. dec 2012

@zuzlik7
@karinka6
tak ako testiky? myslim na Vas...

karinka6
16. dec 2012

@haannka spravím si zajtra tak napíšem ako to dopadlo

nurili
16. dec 2012

@bique tak moja som rada, uzivaj si tehotenstva lebo je to najkrajsie obdobie zeny. Ja sa uz teraz tesim na dalsie. 🤐 😀
Ja som mala krasne tehotenstvo, naaaadherneeee.....a ked pozriem do postielky tak niekedy ani teraz neverim.... 😵
Drzim Ti moja vsetkyh 20.....zelam Vam obom vela vela zdravia.......nech len malicky rastie v brusku do krasy....

karinka6
17. dec 2012

@haannka dnes je 12 den a test negatívny, moja nádej pomaly odchádza. V stredu krv ale neviem či mám ešte dúfať.

karinka6
17. dec 2012

@zuzlik7 tak ako dopadla krv? Ja som dnes robila testík a je negatívny. Hrozne ma dnes boli podbruško ale taká iná bolesť nie ako na mrchu a aj bradavky ma bolia - pri dotyku ani nehovorím. Neviem čím to je. Už nech je streda a viem 100% výsledok.

majka_drobka
18. dec 2012

@zuzlik7 dufam, ze ste ok, myslim na vas.

deni5
18. dec 2012

@majka_drobka ahoj a ty sa ako máš?Ešte sa babatko nenarodilo?

majka_drobka
19. dec 2012

@deni5 Nas maly Radusko sa narodil dnes rano 3.15, hoci bol planovany az doobedu, sam si to vymyslel inak a uz v noci si spravil rychlu cestu von 🙂 je taky akurat, 3200 a 50 🙂 este ho nemam pri sebe, snad sa to rychlo podari. Dakujem za vsetku podporu a nezabudajme, ze raz to musi vyjst 🙂

steva
19. dec 2012

@majka_drobka gratulujem a prajem vela vela zdravicke mamke aj Raduskovi

karinka6
19. dec 2012

@majka_drobka blahoželám a prajem tebe aj melému vela vela zdravíčka. Nech vám robí len samú radosť.

deni5
19. dec 2012

@majka_drobka joj tak vám prajem všetko dobré,hlavne zdravíčka. Ako to zbehlo. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzlik7
19. dec 2012

@karinka6 no u nas to zas nevyslo:(
@majka_drobka Dakujem za podporu,no opät to nevyslo...uz tomu nerozumiem...!!! Ale zo srdiecka tebe a tvojej rodinke gratulujem k malemu Radkovi...nech vam rastie do krasy,nech je zdravucky a robi vam len samu radost;)

majka_drobka
20. dec 2012

@zuzlik7 mrzi ma to,ale verim, ze to este nevzdate a ked uz viete aj moznu pricinu nezdarov, tak vam to v dalsom roku urcite vyjde. Pevne v to dufam! Myslim na vas

majka_drobka
20. dec 2012

@deni5 dakujeme a keby ste si ro s tymi pokusmi rozmysleli, budem na vas mysliet a sledovat,ako sa vam dari 🙂

bique
20. dec 2012

@majka_drobka gratulujeeeeem 😀 vela zdravicka babatku i maminke zo srdiecka zelam 😉

majka_drobka
21. dec 2012

Dakujeme!

foryou25
21. dec 2012

@majka_drobka gratulujem k babatku 🙂

majka_drobka
24. dec 2012

Vianocny darcek je doma 🙂

bique
24. dec 2012

@majka_drobka jeeej, ten je naaaadernyyyy 🙂 😉

bique
24. dec 2012

baby, vsetkym Vam zelam Krasne a Vesele Vianoce, plne pohody a lasky a nech Vam jezisko pod stromcek prinesie ten najvytuzenejsi darcek, ci uz v podobe pozitivnych tehutestov, zdravych babatiek alebo aj novych sil, ocakavani a nadeji a v Novom roku splnenych tuzob, planov a priani 😉 to Vam vsetkym zo srdca zelam....

haannka
25. dec 2012

@majka_drobka ten je taky sladucky, prenadherne babatko...blahozelam...nech ste zdravucki

haannka
25. dec 2012

aj ja vsetkym zelam krasne prezite sviatky a do Noveho roka vsetkym splnenie tuzob, zdravie a lasku v kruhu najblizsich.

deni5
26. dec 2012

@majka_drobka tak to úžastné,dostať tak nádherný darček pod stromček.Tak nech vám robí radosť celý život. 🙂

zuzlik7
28. dec 2012

@majka_drobka je prekrásny ... cmukujem ;)

jennifeer23
6. jan 2013

Ahojte dievcata, chcem sa s Vami poradiť. V novembri som bola na IVF, neúspešne, menstruaciu som dostala, nuž teraz mi druhý cyklus mešká, dnes mám 37den a stale nic... Robila som aj testy a nic. Môže byt ze tými hormonmi sa mi v tele všetko pokakalo? Co teraz? Nechápem, ked po IVF som ich mala...

zuzlik7
6. jan 2013

@jennifeer23 ahoj, je to v poriadku...mne vynechavala menstr. aj 2mesiace...takze neboj...je to sposobene tymi hormonami... 😉

jennifeer23
6. jan 2013

@zuzlik7 a ja som si naivne myslela ze hned po sviatkoch pokracujem s KET :(

zuzlik7
7. jan 2013

@jennifeer23 nooo tu naivitu poznam z vlastnej skusenosti ☹ neboj ved dalsi mesiac to uz urcite pojde a drzim prsteky, aby to vyslo 😉

jennifeer23
7. jan 2013

@zuzlik7 dakujem. Nedá sa príchod menstruacie nejakým spôsobom urýchliť? Mozno nejake tabletky alebo nieco...

zuzlik7
7. jan 2013

@jennifeer23 nooo neviem, ale mne nepomohla ani vyvolavacka...radsej vyckaj kym pride normalne bez akehokolvek silenia ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre