Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
8. okt 2009

baby ja vam prajem tie najplodnejsie vajicenka 😵 😵 😵

ixi
autor
8. okt 2009

na opu ti zajko naco bol prezervativ?

cizana
8. okt 2009

lenuliatko, neboj všetko bude OK. Aj ja som sa hrozne bála, či budú vajká, potom, či sa vytvoria embryjká a teraz, či sa chytili. Stres, stres, stres...A pritom to ním iba zhoršujeme. Tak sa nalaď pozitívne!
Na OPU Ti stačí nočná košeľa, ponožky a papuče- a kľud!

lenuliatko
8. okt 2009

No, vtedy, čo som bola s Ixi, tak bolo toľko ľudí, že prerušili UZV a šli operovať, v takom prípade by sme sa mohli stretnúť, ja by som bola len rada. Ale zas nechcem aby bolo veľa ľudí, aby sa doki neponáhľal a povyberal v kľude všetko, čo nájde 😀

zajacik...
8. okt 2009

Ixi no predsa natiahol ho na UZV...

zajacik...
8. okt 2009

Lenuliatko neboj urcite povybera vsetko co znesies 😅 A inak je to rychlovka, ja som vbola s jednou kockou, ona isla prva a ani som sa nenazdala a uz bola nazad. Baby ja asi nie som normalna, ale ja sa tesim na narkozu 😀 Mne sa to normalne paci ked som hore a zrazu neviem o sebe 😀

zajacik...
8. okt 2009

Leni uz si si vybrala puregomn z chladnicky? Aby nebol studeny. Inak chcela som sa opytat, ci to pero stlacas pomaly alebo to stlacis naraz, hmm? Lebo ja pomaly... Baby ja som taka rada ze to tu tak ozilo, musime byt vsetky tehulky, nech mozme kecat aj v junovkach ci julovkach 2010 😎

ixi
autor
8. okt 2009

ale pri opu? zajacik aj mne sa to paci 😀 😀 😀

lenuliatko
8. okt 2009

Jajka, ďakujem 🙂
Cizana, veď ja si to uvedomujem, že stresujem zbytočne. ČO má byť, to bude a ja to neovplyvním. Ale nedá sa nemyslieť na to, že sa stále čosi môže pokašlať. Ja som dosť pozitívne naladená, len teraz ma to tak napadlo, že čo ak nebudem počuť, to čo chcem 😅
Mne môj drahý naposledy kúpil vrúbkované prezervatívy, asi aby som si s tou sondou lepšie užila 😀 Nepozeral, čo kupuje 😎 A inak sa vždy trafí do jahodových. Na zajtra mám posledný vrúbkovaný, tak čo mu poviem, nech mi na opu kúpi tiež ružový? 😀

juliett7
8. okt 2009

Dakujem, ste zlate. My sme si mysleli, ze sa to podatri prirodzene, ale ked sa neda, tak nemame inu moznost. Mame uz obaja po 30 a nehceme zbytocne cakat. A viete mi povedat, ze aka je uspesnost?

katy2
8. okt 2009

jej, ale sa vas tu zislo.... tusim tolko buducich tehuliek tu este nebolo 😵 😵 😵
inak, zdeja, erika, zajtra strasne drzim palce na krvicku 😵 😵 😵 nech je to tehu ako vysite 😵 😵 😵

ixi
autor
8. okt 2009

mne pri opu netrebalo prezervativ 😕

cizana
8. okt 2009

Ja som mala minule banánovi a tak som sa hanbila, lebo voňala celá ordinácia - veľmi prenikavá vôňa... 😀

katy2
8. okt 2009

ixi, jasne ze aj pri OPU treba gumicku 😀 ved OPU sa robi pod uzv 😉
juliett, vitaj.... 🙂

zajacik...
8. okt 2009

Ixi hej pri OPU. Vsak prenesu tam ten UZV z vysetrovne, popozera ta a medzitym zaspavas, uz si postup presne nepamatam, ale urcite som ho potrebovala. Ved musi mat UZV pri sebe aby ti videl kde ma co odoberat... Inak neviem akym sposobom to odobera, lebo ked tam ma UZV a este sa mu tam zmesti aj odsavacka folikov? Toto neviem. Alebo mozno strieda odsavanie s UZV, aby videl co tam este ostalo. Joj skoda ze tu doki alebo sestricka s nami nechatuju, aspon by sme boli mudrejsie 😀 😀 😀

katy2
8. okt 2009

ixi, pozicala ti sestricka 😉

ixi
autor
8. okt 2009

juliett tak uspesnost?tak to nevieme ale to zalezi od nas nasho organizmu 😉

lenuliatko
8. okt 2009

Zajačik, nemám puregon v chladničke, nemusí byť. Ak ho spotrebuješ do 3 mesicov od kúpy, môže sa kôli pohodliu skladovať pri izbovej teplote do 25st. Je to v príbalovom letáku 😉 A stláčam pero pomaly. Podľa mňa sa rýchlo ani nedá 😨 Aj ja som rada, že je nás tu toľko a pokračovanie bude v téme Júl 2010, mesiac SPLNených snov 😵

ixi
autor
8. okt 2009

tak to som dajak v soku 😕 ja som nemala prezervativ ani neviem ze mi robil usg ta ja som musela hned zachrapat 😀

cizana
8. okt 2009

juliet,ahoj! Aj my sme si mysleli, že sa to podarí prirodzene a len sme zbytočne naťahovali čas. Keby som ho mohla vrátiť, tak to urobím hneď po roku, čo sa nám nedarilo! Aj ja už mám dosť - 36.

ixi
autor
8. okt 2009

leni tak ta nova tema sa mi bude velmi pacit 🙂

zajacik...
8. okt 2009

Baby ja sa tu tak rehocem z tych primakov, ze vrubkovany, bananovy 😀 😀 😀 Ja som vcera mala zeleny, a sa pytam dokiho ci nevadi ze je zeleny (myslela som ze uvolnim atmosku a potom poviem ze som doniesla taky aby ladil s vysetrovnou). Ale on len sucho odpovedal ze nie, tak som bola ticho... to so sestrickou je uplne ina sranda, vcera mi chudatko vobec nevedela zobrat krv, potom ma tam plepila leukoplastom a povedala ze sa prilepila s tym leukoplastom o mna 😅 Joj zlata je 😉

katy2
8. okt 2009

cizana, ja som rodila v 39 😉 a v 40 chceme este jedno aspon 🤐 😵

cizana
8. okt 2009

ixi, som natom rovnako, ani ja som nemala prezervatív - ani pri 1., ani pri 2. OPU. 😕

ixi
autor
8. okt 2009

zajko 😀 😀 😀 to je najzlatejsia sestricka na svete doki jej musi rucicky bozkavat 😎

zajacik...
8. okt 2009

Juliett no to sme si vsetky tu mysleli, ze to pojde prirodzene, ved taka banalna vec ako otehotniet, ved to je to najjednoduchsie... no ale ako pre koho... 😨
Lenuliatko aj mne sa bude taka tema pacit, krasne si to vymyslela, mozes byt aj zakladatelkou 😉

ixi
autor
8. okt 2009

no mna ste fakt dostali s tou gumickou nestastnou nejde mi to dajak do gebule 😀 😀 😀

lenuliatko
8. okt 2009

Juliett, úspešnosť ETu okolo 49% ( v Heliose tak bolo min. rok, tak snáď nejaké priepastné rozdiely nie sú) a KET okolo 35%.
Aj ja mám rada narkózu, vždy rozmýšľam, kedy už zaspím a zrazu sa len zobudím a rozmýšľam či to už boo, alebo bude 😀 Akurát pri laparke som po narkóze trochu vystrájala, ale inak ju znášam ok.
Takže ja ráno stretnem Zdeju a Kiku, no jedine, že oni ma spoznajú, ja nemám šancu.

cizana
8. okt 2009

katy, ďakujem za povzbudenie, keď vidím akého máš krásneho anjelika!

ixi
autor
8. okt 2009

takze kocky vsetky raz dav tehulkovat 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre