Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zuzka213
29. jan 2012

@nurili aky spray??a kde t ho namiesali?????ja si davam uz roky betadinovu mast, zatia mi najviac pomaha, ale aj tak to chce cas

timmka
29. jan 2012

@lienka_1 ja spinim, ale len rano a uplne slabulinko, skor to je len zltohnedy vytok, ono embryo sa vrta do maternici vraj dlho, ono sa uhniezduje, ale stale si hlada viac a viac miesta , aspon tak mi to vysvetlila
,ja beriem tabletky na podporu endometria a mozem ho mat vela a preto, no neviem, hadam ma pravdu 😉

timmka
29. jan 2012

@nurili ja nemam velmi pozitivne spravy, v utorok som bola na ket a v piatok som zacala mat cudne vytoky, nie su to take ako minule co som potratila, uplne ine, no som zvedava ako to dopadne 😒 , hadam dobre 😉

lienka_1
29. jan 2012

@timmka A ake lieky beries, mozes aj IP, ked nechces tu na chate.

nurili
29. jan 2012

@zuzka213 mna trapili mandle nos a obavala som sa aby ma k tomu nechytili priedusky...tak som zasla do lekarni a tam asi z piatich byliniek dala namiesat spray na vstrekovanie do ust aby som nemusela brat kvapky do nosa a proti kaslu a sirup, tak som to mala vlastne 3 v jednom....ja byvam v zahranici.....neviem ci sa to da aj na Svk...ale poviem ti ze ostal mi len herpes ako spomienka..... 😉 nastastie.....

zuzka213
29. jan 2012

@nurili no skoda ze som o takom u nas nepocula...snad v nejakom bylinkarovi by sa este dalo popytat...no nevasi, hlavne ze ti pomohlo...a nevies ani zlozenie toho zazraku????

nurili
29. jan 2012

@timmka ja som to tu uz spominala , to bude zahniezdovanie, to je jasnacka....myslim ze doki odporuci zvysit davku utrosu....myslim.... 🤐 no......naordinuj si pohodu a nozky hore..... 😉

timmka
29. jan 2012

@nurili ale ja utros neberiem, len duphaston 3x1, myslis ze mam zavolat? ci nie? nechcem ho otravovat, minule som mu v kuse vyvolavala, aj vecer o 20.00 😀 😀 😀 , teraz je to ozaj slabulinke, ale bojim sa aby sa to nezhorsilo ☹ , nepostrehla som, ze si pisala 😀

nurili
29. jan 2012

@timmka ja som este nikdy neposielala tehu virusiky ale na tvoje specialne zelanie ti ich posielam a verim ze budes tehulka....drzim palce, no ked budes mat malo tak len zakric a dodame...... 😀
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nurili
29. jan 2012

Nech sa paaaaci tehu viiirusiky.....ponuuuuknite sa...... 😉

nurili
29. jan 2012

@timmka niekde som citala ze pri spineni sa zvysuju davky liekov ale pripadne sa mozes informovat ved za to nebiju.....len hlavne nestresovat...myslim ze je to dobre znamemie..... 😉

nurili
29. jan 2012

@zuzka213 no co si pamätam tak tam bola salvia, propolis a pozriem kde som strcila ten papier s obsahom....

nurili
29. jan 2012

@lienka_1 ahoooj a teploty nemas, myslim troska zvysenu....hlavu hore a drzim palce.....

timmka
29. jan 2012

@nurili tie virusiky nam spomalili pc 😀 , zajtra skusim zavolat, lebo teraz som bola na wc a opat so mna vysla taka vlasocnica zltohnedy vytok 😠

lienka_1
29. jan 2012

@nurili Nic, ziadne teploty.

nurili
29. jan 2012

@timmka z toho by som nestresovala, skor si myslim nieco ine.... 😉

nurili
29. jan 2012

@lienka_1 zajtra si len brnkni do splnu a uvidis co ti povedia....myslim na teba.... 😵

nurili
29. jan 2012

@timmka tak ja doprajem kazdej aby bolo dost..... 😉

franina
29. jan 2012

@lienka_1 tiež mám rada ten film ....
porad mi prosím, ty vieš ako to funguje si cerstvo po.... ak ti potvrdia ziadost ako je to potom dalej? ja uz som zabudla 😅

lienka_1
29. jan 2012

@franina Ja Ti velmi neporadim, my sme si vsetko museli hradit sami. Nezijeme na Slovensku. Ja som jednoducho prisla, ked som dostala kramy a pri transfere sme zaplatili.

nana123
30. jan 2012

@nurili bre ranko.... pobolieva ma podbrusko v sobotu malo, vcera dost intenzivne ale nebolo to take ze utekam na pohotovost.... proste boli ale to bolo len podvecer a vecer a dnes zobudim a uz aj rano... Mas take tiez? Moze to byt roztahovanie maternice? 😒

lienka_1
30. jan 2012

Hovorila som pred chvilkou s dokim ohladom toho spinenia. Mam brat lieky dalej. A ze to nie je ani zle, ani dobre znamenie. Ze niektore zeny spinia po transfere. Takze som tam kde som bola, nie som o nic mudrejsia 😀 ALe priklanam sa k verzii, ze buducu sobotu budem mat konecne na teste // vytuzene ciarocky. 😉

nurili
30. jan 2012

@nana123 moze to byt preco nie, u kazdej je to induvidualne, tie rozmery nie su vzdy rovnake a mozno tvoje mimi potrebuje mat velky apartman a mojemu staci izbycka 😀 Take extremne bolesti som nemala ale pred tyzdnom som zaregistrovala ze pri rychlom vstavani z auta tak som mala take krce a sem tam ma pobolkava pred spanim alebo sa zobudim zo spanku tak slabu bolest ale ako som napisala nic extremne......kym to nie je sprevadzane krvacanim tak ziadna panika....rastieme a to je dolezite...... 😉

nurili
30. jan 2012

@lienka_1 tak ze ostava ti len vydrzat......drzim palce k vytuzrnemu // testiku.....som rada ze si pozitivne naladena. A ako ti je dnes? 🙂

nana123
30. jan 2012

@nurili nedalo mi to volala som aj dr. tak hovorila ze to je ok pokial to nie je velka bolest... a ze to mozem byt aj prechladnuta... tak sa idem kurirovat do tepla 😉

lienka_1
30. jan 2012

@nurili Dnes je to spinenie slabsie, tak dufam, ze do vecera po nom nebude ani stopy! 😉

nurili
30. jan 2012

@lienka_1 tak to som rada, je to na dobrej ceste.... 😝 super..... 😉

nurili
30. jan 2012

@nana123 no vidis, tak ja myslim ze to bude len tym roztahovanim, mna pres tyzdnom tak boleli krize a boky ze som normalne myslela ze som roztahovana ako na skripci v staroveku.... 😀

lienka_1
30. jan 2012

To co sa deje dnes poobede uz nemozem ani pri najvacsom optimizme nazvat spinenie ☹ ☹ ☹

nana123
30. jan 2012

@nurili nooo skor to bude ze som prechladla od spodu... 😒 Lebo uz ma pali aj ked cikam, nic vyliecime. Hlavna vec ze nas pindur je ok 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre