Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

bobik77
7. okt 2009

Neboj sa kukulik ja mam sily dosť....ja sa nenechám len tak zlomiť! Len je ma štve to okolo mňa chodia dievčatá na interupcie a niekto musí prejsť peklom aby mal dieťa. No ale tiež som presvedčená že všetko v živote má svoj zmysel a jednoducho to mam takto predurčené. Rozmýšľam že si dam vložiť troch mrazáčikov, čo si o tom myslíte?

kukulik30
7. okt 2009

bobik, hej spominala som dr , ked som bola na kontrolny uzv, ze co on na to, ze som uvazovala nad tromi, vtedy sa vyjadril, ze podla kvality sa uvidi,a dnes sam od seba povedal, ze 4 rozmrazovali a 3 prezili, tak navrhuje vlozit vsetky 3..este som sa opytala, ci to rozmrazovali tie blastocysty, co ostali po PK, a on , ze hej a ja ..ci su aj kvalitne a on , ze su dobrej kvality 🙂 ..tak som aj rada

mima263
7. okt 2009

sorry dievčatá ja som tak vrhla do debaty a ani som vás nepozdravila
bobik máš ešte kopec pokusov
35 to je už riadne číslo 😕

bobik77
7. okt 2009

No asi to tak urobím a nech je ako má byť. Takže ak to dobre chápem, tak to už máš potvrdené že to budú tri guľôlčky 🙂)) jej to je super!!!

bobik77
7. okt 2009

kukulik a keď ti deťúrence podrastú tak mi ich potom pošli do tábora 😉 ...beriem deti od 5 rokov

kukulik30
7. okt 2009

bobik, ako ty chces...ja som chcela takto zvysit sance...ale skus sa poradit s dr 😉

veru, ja nemozem ani pocuvat , ak niekde rozpravaju o UPT..trha mi srdce ☹

mima263
7. okt 2009

kukulik teraz sa isto chytí aspoň jedno
Inak aj ja by som si chcela dať vložiť 3, ale mm mi to nechce dovoliť.
Ale ak by sa rozmrazili 3, tak by mi určite dovolil, teda myslím, že áno.
Teraz mi napadlo, ako je to vlastne pri KET-ku, podpisuje sa znovu niečo?
Obaja?

kukulik30
7. okt 2009

bobik, tak tak do tabora..ved taku bandu treba zamestnat cez prazdniny 😀

bobik77
7. okt 2009

ja by som brala aj futbalovú jedenástku...ja deti zbožňujem 🙂 . Už som toľko cudzích novonarodeniatok vychovala v zahraničí...tu prevychovávam tú našu mládež...no skrátka mam rada deti všetkých vekových kategórií.....Preto robievam ekotábory na teplom vrchu každý rok. Toho roku som už mala 7-mi tábor

kukulik30
7. okt 2009

ved prave ze ak ostali po rozmrazeni 3 , aj tak by som jedno nenechala ..to nikdy... pekne vlozit vsetky do bruska 😵

bobik77
7. okt 2009

Nie, aspoň ja som pri KET nič nepodpisovala, vôbec. Ja nad tým budem uvažovať, ešte sa poradím s mužom. On to určite schváli ....už ho zo 15 rokov poznám 🙂 😉

kukulik30
7. okt 2009

bobik, to je zaujimava praca 😵

bobik77
7. okt 2009

Kukulik a prvé dieťa si mala tiež vďaka asistovanej reprodukcii?

zajacik...
7. okt 2009

Baby my sme teraz nic nepodpisovali ani pri IVF, vy hej? Iba pri prvom IVF-ku sme podpisovali tie suhlasy so vsetkym moznym.

kukulik30
7. okt 2009

ano, bol to 1. kET z 1. IVF 😵 😵 😵

bobik77
7. okt 2009

No to je ....ale teraz to už robím len ako hobby, ale v odbore som ostala. 🙂 A ty ako čo pracuješ?

bobik77
7. okt 2009

No tak to maš potom dobrú úspešnosť a diagnózu maš akú ak sa môžem opýtať?

kukulik30
7. okt 2009

zajko my sme podpisovali teraz...ale to asi preto, lebo v Splne ako sukromnom centre to bolo prvykrat..predtym sme to mali v starej nemocnice, este statnom centre, kde Hredzak robil

kukulik30
7. okt 2009

ja momentalne po rodicovskej ako soc. pracovnik v zariadeni pre deti s mentalnym a kombinovanym postihnutim, pred materskou vtom istom zariadeni ako pedagog

bobik77
7. okt 2009

Kukulik tak ti držím palčeky nech sa hoc aj všetci traja pekne uchytia.... 🙂 Idem pozrieť panelák a zdá sa mi že tu budem chodiť častejšie 🙂 Je to fajn si pokecať s niekym kto vie o čo kráča 🙂

zajacik...
7. okt 2009

Kukulik teraz mas 1.KET z 2.IVF ?

kukulik30
7. okt 2009

a moja diagnoza..neviem o ziadnej , ale mm mal astenoteratozoospermiu

cavik
7. okt 2009

my sme tiež dostali voľačo na podpis, ešte som to neprečítala

ale asi to bude nejaká novinka, pretože ja som už mala IVF v SPLN-e a vtedy som nepodpisovala nič 😒

bobik77
7. okt 2009

Idem pozrieť panelák. Majte sa pekne dievčatá a teším sa na pokec na budúce 🙂

kukulik30
7. okt 2009

zajko ano, v lete bol ET..ten nestastny 😒

kukulik30
7. okt 2009

bobik, papa a prid castejsie 😉

cavik
7. okt 2009

kuku....už chodíš do práce ? Samko je už zdravý ?

kukulik30
7. okt 2009

zajko ani som si nevsimla, ze som urobila preklep 😀 ..napisla som z 1. IVF,a le myslela som 2. IVF 😀 😀 😀 tie prsty neposlusne 😅

zajacik...
7. okt 2009

Kukulik cize Samko je z .IVF? Teraz si uz mala 3.IVF? Uz si ma docista doplietla 😀

kukulik30
7. okt 2009

cavik, no uz zajtra idem , dnes som mala paragraf cely den a Samko ide zajtra uz tiez do skolky...uz dnes spekuloval, ze on ide do prace so mnou 😀
ja inak prvykrat budem pocas cakania po transfere pracovat, stale som sa pred tym vypisovala na PN, kym som nemala samka a potom som bola este na rodicovskej..a teraz som sa rozhodla, ze pekne do prace,dufam, ze mi to rychlo zbehne a hlavne, ze tam nechytim nejaku virozu 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre