Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nurili
27. feb 2012

@anika142 ☹ zajtra mas ist na krv?

anika142
27. feb 2012

@nurili ano zajtra idem na krv.

nurili
27. feb 2012

@anika142 nechcem ti davat ziadne nadeje ale i zazraky sa deju, no i tak drzim palce 🤐 .....

deni5
27. feb 2012

@nana123 Ďakujem 🙂

mimusa4
27. feb 2012

ahojte môžte mi prosím napísať hoc aj do IP koľko ste doplácali v lekárni za lieky a inj.? tie čo ste mali gonal..ďakujem

anika142
27. feb 2012

@nurili dakujem za povzbudenie ale mas pravdu aj zazraky sa deju, poznam babu po IVF mala test negativny a krv bola predsa pozitivna. no vies aka je sanca zajtra napisem.

nurili
28. feb 2012

@anika142 no ja cakam pozitivnu krvicku..... 😉

anika142
28. feb 2012

@nurili ahoj, no uvidime o 13 00 napisem. Dnes mi sestricka vravela ze minule mali jednu co mala pozitivny tehotensky test ale krv negativna, a ja som pocula o jednej co mala testy negativne a krv pozitivna. Tie testy niektore musia byt divne.

zuzlik7
28. feb 2012

Ahoj kočky...prosím Vám, ktoré ste v ZP Dôvera? potrebovala by som asi už aj povzbudiť, lebo my sme dávali žiadosť 15.2. a dnes som volala do SPLNU a sestrička mi vravela, že teraz sa im vracajú schválenia z decembra, je to naozaj pravda? naozaj to trvá až tak dlho? už sme sa tešili, že to všetko začneme v marci :(

anika142
28. feb 2012

@nurili ahoj vysledok negativny 😢 😢 😢 😢

anika142
28. feb 2012

@zuzlik7 ahoj ja mam doveru trva to 4 tyzdne

nurili
28. feb 2012

@anika142 ouuuuu, tak to ma mrzi..... 😢 ☹

anika142
28. feb 2012

@nurili no co uz musime skusat dalej, dakujem ti pekne za povzbudenie.

ladenka77
28. feb 2012

@mimusa4 za jednu injekciu GONALu 450 UI som doplacala v lekarni pri Splne 55,40€...mala som ich 5,dekac asi nic a duphaston 2€ a nieco a utros 3€ a nieco a estrimax tiez okolo 3€... preco?tebe uctovali viac?ci si samoplatca?

mimusa4
28. feb 2012

@ladenka77 dík za info..len som chcela vedieť už som sa pýtala aj v lekárni...už som po dekaci 🙂
@anika142 mrzí ma to ale hlavu hore a bojovať..
@zuzlik7 posielala si priamo do BA? ja som poslala 16.2. a 27. už bolo v splne..dám ti číslo do ip
ta paní v poisťovni mi povedala, že utorky sa schvaluje a štvrtok sa odosiela, čiže kým dôjde..
možno zajtra to tam už bude 🙂 ale kedysi to tak trvalo že 4 týždne

deni5
28. feb 2012

@zuzlik7 ja zo všeobecnej ešte stále to nemám,ale tlačila som na nich a poslali to faxom,lebo stále sa na moje zabudlo.

zuzlik7
28. feb 2012

@mimusa4 Dakujem...;)...nie, my sme niesli tu do kosic, takze mozno aj preto sa to predlzi...:( no doki mi vravel, ze maju s dôverou dohodu, aby sa snazili schvalovat rychlejsie a kazal mi volat o 2-3 tyzdne...takze dufam, ze to vsetko dojde lebo o 2tyzdne by som mala dostat a inac by sa to muselo posunut zas o mesiac :( viem, ze su aj horsie veci, ale to cakanie je hrozneeee....

zuzlik7
28. feb 2012

@deni5 ...no to tvojom schvalovani som citala...ved je to strasne...:( nestaci, ze sa zena stresuje a este jej pridavaju tym, ze oni maju na vsetko cas...to je to dnesne otrasne uradnictvo...akoze sila...

nelynka
28. feb 2012

@zuzlik7 mojka, pokial o dva tyzdne dostanes to uz asi v splne nestihnes kedze decapeptyl sa picha 18-22DC..takze asi az dalsi cyklus..
ja som dovera a tiez som to mala schvalene za 14dni..

@mimusa4 mimuuuus, kedy ti pichali dekac? kedy cakas na mrchu????
aj ja uz mam zasebou a cakam na tu svinu nech sa rozhybeme zase kusok 😀

inak ja som 1.2. podavala a 14.2. to bolo schvalene (utorok) a 15.2. odosielane (streda)

zuzlik7
29. feb 2012

@nelynka ...tak stale mam taku malu nadej, lebo 18-22 den mam 3-7.marca, takze by sa to celkom dalo, keby to uz mali schvalene, lebo 15.2.sme davali ziadost...tak silne verim...;) dnes budem volat do BA, tak uvidim...ty si uz zacala?

bique
29. feb 2012

@nelynka ahoj...tak ako? MS si este nedostala? ja by som mala mat za 7 dni, tak idem hned druhy den na kontrolu a sup na hormoniky....ja to vidim, ze nam to predsa vyjde naraz 😉 😀

nelynka
29. feb 2012

@zuzlik7 tak to by si ozaj mohla stihnut,ved mozno
uz to aj maju :D
ja este nie,cakam na mrchu,este som len dajak 26dc
dneska,este ma cas

nelynka
29. feb 2012

@bique nie nedosla,este som len 26dc,kazdy den to
uz pisem ;D
ja nemavam pravidelny cyklus na den,viem to len podla
Bt podla Lf inak nemam sajnu zistit kedy dojde.
A bohuzial,tento mesic bt nemeriam,nemala som na
to nejako cas :D

nelynka
29. feb 2012

@zuzlik7 inak aj my sme niesli do Ke.. 1.2.sme to
davali na pobocke na moldavskej a 20.2.uz to bolo
spet v splne

zuzlik7
29. feb 2012

@nelynka ;) tesim sa...lebo je to schvalene...volala som do BA a hovorila som priamo s lekarkou, takze dnes to davaju do posty a v piatok by to uz mohli mat v splne ;) ltt ale snad stihame ;)

bique
29. feb 2012

@nelynka jaaaj, tak uz som v obraze 😀 ja mam presne 26-28 dnovy cyklus, dufam, ze teraz bude kratsi 😀

nelynka
29. feb 2012

@zuzlik7 supaaaa :D
gratulujem a drzim palce..

nelynka
29. feb 2012

@bique tak ja mam kedy ako.. Raz 35dni,potom 28dni,potom 31dni,furt inak..

zuzlik7
29. feb 2012

@nelynka no to ano :D velmi sa tesiiiim ;) tak uz len nech to v cas dojde do centra;) xixi...

nelynka
29. feb 2012

@zuzlik7 za par dni to ta mas, najneskor v pondelok a to stihas vpohodke 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre