Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

haannka
22. jan 2014

Halooooo...prešla som celý google a nenašla žiadnu tému = vďaka Dr.Toporcerovej čakáme resp.máme bábo!
Nech si hovorí kto chce čo chce...keď tam pracoval Hredzák, na stránke pribudlo za deň x príspevkov, odkedy je tam pani Dr., za SPLN-om sa zľahla zem!!!
Prosííím vyveďte ma z omylu!

franina
6. feb 2014

je tu niekto kto bol na KET? cca kolko sa plati? a po novom sa objednava k doktorke?

haannka
7. feb 2014

@franina ahoj....ja som bola teraz na krv a sono...chystam sa na soft...a vopred som sa objednavala.
Ty sa chystas na KET? Kedy? Cena je 120€.

franina
7. feb 2014

@haannka ahoj, dakujem za odpoved, este neviem kedy,teraz som sa objednala ku svojej gyn., asi mi urobi vysetrenia, aby som vedela ci som ok a ci mozem ist do KET. 120Eur je tiez dost 😒 ale mam tam este styroch tak urcite ich tam nenecham ... tak ze sa musim objednat 😒 predtym to bolo ine... a caka sa dlho vsak? myslim rano ked na krv a sono...
Co to je vlastne soft ? chcela by som aby tu niekto napisal ze sa im podarilo... ci to je iui, alebo et, ket, alebo nieco... zatial nic nepocut ☹

katy2
7. feb 2014

@haannka
@franina babulky, drzim vam silno palce, aby sa vam konecne naplnila vasa tuzba.... myslim na vas 😉
tiez pokukujem, ako je to s uspechmi u novej dr., ale zatial nic ☹ drzte sa, nech vam tato zmena prinesie stastie 😵

franina
7. feb 2014

@katy2 ďakujem, dufam, ze bude vsetko v poriadku a ked ano tak sa vam budem hlasit ako prva, alebo druha, prvenstvo prenecham @haannka ide asi skor ako ja 🙂

haannka
7. feb 2014

@franina hehe no dakujem za prvenstvo :-P
No teraz to nie je ako za starych cias...vtedy sa prislo rano a do 9-9:30 bolo vsetko vysetrene a cakali sa na odbery prip.prenosy.....teraz sa objednava cely den, ja napr.som bola na 10:30 a dnu ma zavolali 11:30 - doktorka je cely cas bez sestricky, vysetruje sama. Ale musim povedat ze za ten cas to som sedela v cakarni volali s jednou pacientkou ktora mala // a vysoke HCG po prenose...takze nejake pozitivne vysledky tam budu.
@katy2 dakujeeeeeeeem

katy2
7. feb 2014

@haannka ja tam uz chodit nepotrebujem, ale aj tak mi je za doktorkom luto.... a za nasou sestrickou....

haannka
7. feb 2014

@katy2 ja viem...napodobne :'-(

franina
7. feb 2014

@katy2
@haannka joj za našou sestričkou mi je tiež ľúto, bola taká pohodová, a posrandovala... dalo sa s nou o vsetko porozpravat 😀

haannka
7. feb 2014

@franina soft je "jemna" stimulacia...nepicha sa tolko hormonov, teda sa ziska aj menej vajicok ale je to setrnejsie na organizmus a hlavne lacnejsie 😉

katy2
7. feb 2014

@haannka ja som bola na poslednom IVF ako samoplatca, a chcela som soft, doktorko mi to zamietol, ze mi to neodporuca, ale nechal sa presvedcit na stimulaciu menopurom, aby som aspon trochu usetrila a mala som 3 vajka, 2 sa oplodnili a obe vlozil.... teraz robia v splne aj soft, ze?

franina
7. feb 2014

@haannka a kedy ides na ET?

haannka
7. feb 2014

@katy2 ano robia...to ma presvedcilo skusit este 😉
@franina teraz na dalsi cyklus mesiac poberiem antikoncepciu na ukludnenie vajecnikov a potom dalsi mesiac by som chcela...

franina
7. feb 2014

@haannka tak mozno nakoniec pojdeme spolu 😉

lienka_1
7. feb 2014

@franina Ahoj! Ja uz nie som dlho SPLNacka, ale stale mrknem, ci sa tu nemihne nejaka spolubojovnicka. Mam za sebou soft v Brne a uz nikdy viac by som nesla do plnej stimulky. Mala som pocas jedneho IVF aj 450j. gonalu a iba 4 vajicka a 2 embryjka z toho. V Brne som mala 150j menopur a clostilbegyt 2x1 5 dni a bolo 7 vajicok. Pocitovo sa to neda vobec porovnat. Nepribrala som, nebola som taka rozkolisana(po psychickej stranke, ale to uz som asi bola aj zocelena) A moje telo naskocilo do normalneho rezimu ovela skor. Som velmi rada, ze v SPLNe zacali pouzivaj aj modernejsie a progresivnejsie postupy. Ja novej dokine silno drzim palce! A aj VAm, zienky! Nech uz sa Vam coskoro gulati brusko 😉

franina
7. feb 2014

@lienka_1 poznam ťa takto zo Splnu, a ako sa ti teraz dari? my uz mame jedno babo zo Splnu, este za starej ery, mame este styri tak si idem pre malinke na KET

lienka_1
7. feb 2014

@franina Marilo sa mi, ze ty si bola tehulka 🙂 No my sme sa po odchode zo SPLNu poriadne obuli do diagnostiky a vyslo najavo tooolko veci, ze az. Skoda, ze sme 2x isli do IVF bez akejkolvek sance na uspech. Bojujeme s mojou pomylenou imunitou zatial neuspesne. Ale este to nevzdavame 🙂

franina
8. feb 2014

@lienka_1 to je super, že sa nevzdávate, ja by som sa tiež nevzdávala... ja mám 1. IVF neuspesne, ani et nam nevysiel ani ket, potom sme isli do 2. IVF a vtedy nam vlozili tri bambulky a z toho sa ujalo jedno, no a teraz pojdem pre ostatne... a kde chodite do Brna?

lubanka
8. feb 2014

takže zrejme prvá tehuľka od novej dr. sa objavila... včera bola na krv, práve som to čítala v téme o IVF... a je tehotná, čiže tie ktoré sa chystáte sústreďte sa na seba, nech to výjde aj vám. držím silno palce 😉

lienka_1
8. feb 2014

@franina Chodime do Reprofitu.

nurili
10. feb 2014

Ahojte splňáčky, čítala som že sa tu niekto chystá na KETko k novej dokine. Ako to prebieha? Je rozdiel medzi ňou a Hredzim?

franina
10. feb 2014

@nurili ja sa chystam, ale este som nebola... aj ty ides?

lubanka
10. feb 2014

@nurili vklad prebieha pod utlz., nie je v ambulancii, ale na operačke a potom ležíš cca hodinku po vklade... a ešte pred tým si vás s mm zavolá embryologička a podá správu o "stave" embryjok a podpíšete papiere, resp. vypíšete koľko chcete nechať vložiť.... to je asi tak všetko ako to tam prebieha.

franina
10. feb 2014

@lubanka a neviete nahodou, kolko max. vkladaju?

lubanka
11. feb 2014

@franina keď že sú embryjká zmrazované v skupinkách po 2-3ks... tak záleží koľko po rozmrazení prežijú... nás sa embryologička pýtala, či chceme dať šancu všetkým trom... takže myslím, že nebude problém ak budeš mať záujem vkladať viac, ale na isto to neviem, berie sa do úvahy aj zdr. stav...

franina
11. feb 2014

@lubanka Ďakujem pekne za opdoveď, my mame štyri tak zalezi od toho ako sa rozmrazia, ale urcite tam nechcem nechať ani jedno ..

lubanka
11. feb 2014

@franina veľa šťastia 😉

nurili
13. feb 2014

@franina no ja idem, čakám na MS a že mám zavolať. Máme ešte 9 zmrzlinky a 2 si chcem dať vložiť....chcela by som to ešte vo februári stihnúť, tak keď mi nič nevbehne do cesty tak sa ide na vec..... 😉

franina
13. feb 2014

@nurili ja tiez cakam, ale to bude naskor v marci 🙂 drzim palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre