Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lenuliatko
29. okt 2009

Už som u nej bola 3x a vždy všetko vyšlo a viem o viacerých ľuďoch, čo k nej chodia s rovnakými skúsenosťami. Nepočula som na ňu ešte nič negatívne, ak vieš, napíš.

lulockka
29. okt 2009

Mojej susedy dcéra mala problémy s bruškom a ona tam za nim chodila a naozaj jej pomohol Ja som si už myslela že tu nechodí Ak budeš vedieť či je tu tak daj vedieť

melisska
29. okt 2009

mas pravdu zajacik. lezanie nepomaha, verte mi 😉 😵 a naozaj to zalezi od toho hore, preto ho stale prosim aj ja 🤐 mas krasne testiky 🙂
leni krasne HCG,neboj sa, babulka rastieeeeeeeeeeeeeeeeeee 😉 😵
ixi kde si , kazdy neuspech nas posilni, moja ukaz sa 🙂

melisska
29. okt 2009

ja pocujem o nom od vas prvy krat 😕

lenuliatko
29. okt 2009

Cizana, to vážne? 😅 Síce to znie neuveriteľne, ale ak ti teda niečo také sľúbila, tak si mala dodržať ten deň, to bolo asi rozhodujúce. Neskúsiš ešte raz? Aj toho Bulhara skús, raz čosi isto pomôže, len sa netreba vzdávať a len skúšať a skúšať. Keby nám teraz ET nevyšiel, išla by som za tou pani Kopáčovou. je to síce ďaleko, ale skúšla by som, čo sa dá.

lulockka
29. okt 2009

Kamarátka bola len raz a bola davno vydatá a ona stále o nej hovorila ako o slobodnej a pritom by veštica mala vedieť či je alebo nie je

lenuliatko
29. okt 2009

Ahoj Melisska 🙂 Dúfam, že zajtra bude ešte krajšie 😀 Čo kuchyňa, ešte nie je hotová?
Inka, ani ja by som o ňom nevedela, keby tam teta nechodila a tiež jej pomohol. Mávala strašné migrény a on jej povedal, že má nejaké nervy pricviknuté v krčnej chrbtici. Začala chodiť na masáže a je po migréne.

lenuliatko
29. okt 2009

Lulockka, hm, neviem. Treba skúsiť a každý si urobí vlastný názor. Keď hovorila o mne (a to som vopred nič nepovedala), mala som pocit, že ma pozná lepšie než ja sama 😅 A nie všeobecne.

lulockka
29. okt 2009

Mám aj kamaráta a ten si ju nevie vynachváliť Naozaj to záleží asi od toho komu čo sadne.Teraz dievčatá chodia na ukrajinu a sú veľmi spokojné

lenuliatko
29. okt 2009

A na ukrajinu ku komu? 😕

cizana
29. okt 2009

Keď ja nechcem veštenie, ale pomoc. Tá pani v Prešove to robí modlitbami a voskom... Robila aj jedna pani (ale už je nebohá), ktorá povedal presný čas, kedy máš mať pomer a poznám 2 prípady, keď sa to podarilo, -ale neviem, či to teraz niekto v okolí robí.
Môj manžel nechce navštevovať také miesta ....

cizana
29. okt 2009

spomínali ste aj stránku jonáša- mohli by ste dať link?

lulockka
29. okt 2009

Viem len to že sa vola Beata

lenuliatko
29. okt 2009

O Beate som ešte nepočula 😅 Každého to tiahne inam, ale skúste, pokaziť sa nedá nič, len získať. Skúsim ten link.

lulockka
29. okt 2009

kamarátka zobrala moju fotku a ona jej čo to o mne povedala tak uvidím Ešte toho roku by som chcela ísť aj osobne za ňou

melisska
29. okt 2009

jaaaaaaaaaaj leni ta kuchyna nam dava zaberat-tie kriveeeeeee steny 😠 je to pre ne makacka , trva to o tri dni dlhsie, ale spravi sa to 😉
ja som minuly rok chodila k majsterke reiky aj mi pomahla-otehotnela som 😉 a teraz mi pomoze iba ak budem silnejsie, vyrovnanejsia....aj s mm, no ale ja neviem kedy to bude 🤐

cizana
29. okt 2009

ďakujem, Ty si si dávala aj osobný výpočet?

zajacik...
29. okt 2009

Melisska podla mna si na spravnej ceste, citim z teba ze si veselsia nez predtym... drzkam palceky nech ta postretne vzdy uz len to dobre, cmuk 😵

lenuliatko
29. okt 2009

Lulockka, chce to odvahu dozvedieť sa pravdu, ale stojí to za to, vyskúšaj 😉
Melisska, to poznám a bordel jak v tanku, nie? 😀 Ale počkaj keď bude hotovo, rýchlo zabudneš na trápenie okolo.
A šup-šup dať sa do pohody, nech môže bábo prísť 😵 Človek by neveril koľko všelijakých liečiteľov, pomocníkov, veštcov, odriekačov a neviem koho všetkého je 😅

zajacik...
29. okt 2009

Cizana podla mna osobny vypocet je zbytocny. Je este jeden link http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog... zadas si tam svoje meno, datum a hodinu narodenia (pise sa tam priblizna hodina) a odkliknes tu druhu moznost "Ich will schwanger werden" a das vypocitat. Je tu na MK aj diskusia o Jonasovi a vraj tie vypocty na nete sa presne zhoduju s tymi jeho, len za tie jeho musis zaplatit... Nehovoriac o tom ze jeho metoda je vraj ucinna len na zdrave pary.

lenuliatko
29. okt 2009

Cizana, nie, len ten základný výpočet. Donedávna bola stránka, kde ti takto zadarmo vypočítalo okrem plodných dní aj pohlavie a riziko tehotenstva, len to spoplatnili 😠

lulockka
29. okt 2009

Človek sa aj slamky chytá ak veľmi túži po niečom čo nemá

cizana
29. okt 2009

veru, chytáme sa všetkého....
Ja mám obdobie, keď som OK, ale aj také, keď musím odísť z izby (aby ma manžel nevidel), lebo len plačem a maželovi je veľmi ľúto, keď sa tak trápim...

lenuliatko
29. okt 2009

To všetky poznáme 😔 Ale bude dobre, budete tehuľky a skoro, len to nevzdávajte. Veď každý mesiac sa môže zadariť aj prirodzene 🙂

lulockka
29. okt 2009

Som na tom ako ty tiež sa snažím potajomky aby nevidel on je s toho nervozni a vždy mi povie ved sme si slúbili že sa nebudeme preto trápiť ved sa veľmi ľúbime a spoločne všetko prekonáme.Lenže je to naozaj ťažké

cizana
29. okt 2009

na inej téme písala jedna, že jej lekár určil šancu 1:1000000 a teraz si našla // paličky - už má potvrdené aj tehu, ale že nikto nechápe akým zázrakom. To je také povzbudzujúce... aj pre nás ostatné snažilky

zajacik...
29. okt 2009

Veru zazraky sa deju... ono najhorsie je to cakanie, ze nevieme kedy sa to stane a to nas ubija...

cizana
29. okt 2009

lulocka, chlapov to takisto veľmi trápi a ja si to uvedomujem, že je to pre neho ešte ťažšie, keď sa musí pozerať na moje trápenie 😢 😢 😢

cizana
29. okt 2009

keby sme vedeli, že to raz príde, tak sme kľudné, ale koľko je takých prípadov, že to nevyšlo ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre