Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lenuliatko
30. okt 2009

Hneď som volala sestričke do SPLNu, čo ona na to a že sa nemám báť, že jedno predáme 😀 Ono, to číslo 728 nie je rozhodujúce, lebo mali baby aj okolo 1000 a bolo len jedno, skôr ten nárast ma prekvapil. Keď chcem vedieť skoro, koľko bubliniek máme, tak môžem prísť na UZV budúci štvrtok-piatok, alebo im dáme pokoj, nebudeme vŕtať a potom až po 9.11.

zajacik...
30. okt 2009

Lenuliatko naaaaadherneeeee!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 A mas krasne 5tt v pase 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zajacik...
30. okt 2009

Ved to ti stuplo trojnasobne, ze? 🙂 🙂 🙂

zajacik...
30. okt 2009

Aj ja chcem, aj ja chcem!!!

lenuliatko
30. okt 2009

Stúplo to dosť 😅 Neboj, aj ty budeš mať krásne čísla a chceš dvojičky?

dalida
30. okt 2009

Lenuliatko, jeeeeeeeeeeeej. 😵 Aj ja chcem, aj ja chcem. 😉

lyndus
30. okt 2009

ahojte babulky 🙂 krasne vysledocky 😀 leni, sak to malo stupnut 3 nasobne, takze super cisielko 🙂 to si dnes 14-ty den? alebo viac?
zajacik, aj ty budes mat coskoro 😀 😀 😀

zajacik...
30. okt 2009

Lenuliatko mne je jedno ci jedno alebo dve, ale hlavne aby boli zdravucke 😵 Ale ja by som brala aj tie dvojky, aspon by sme uz nemuseli na dalsie IVF 😝

lenuliatko
30. okt 2009

Lyndus, čo ja viem, tak by malo stúpnuť dvojnásobne každé 2-3dni. A dnes je 14. deň. Ja som radšej chcela detičky postupne, nech si ich vychutnám, ale nebudem sa ani tomuto brániť, nejak to zvládneme 🙂
Dalida, aj ty sa dočkáš, všetky budeme mamičky 😵

lyndus
30. okt 2009

leni nebojaj, bude ako ma byt 🙂 pojdes na utz a uvidis 🙂 ja som celkom rada, ze len jedno, niezeby som nechcela dvojky, ale mala by som strach... kamoska cakala 2 dievcatka po IVF a porodila v 23TT a jedno umrelo a druhe to tiez nema lahke...tak ja sa bojim ☹ ale su aj stastnejsie pripady 😉

zajacik...
30. okt 2009

Lyndus ak sa ma nieco skomplikovat tak sa moze aj pri jednom... ale urcite by som sa aj ja viac bala keby boli 2 babulky nez 1, ale podla mna ten strach o babiku, aby bolo vsetko ok, tam je vzdy...

lenuliatko
30. okt 2009

No lyndus, nalilala si mi optimizmu 🤐 😅 Veď tých komplikácií sa bojím najviac. Môže sa stať jednému niečo, nezvládne to aj druhé, narodia sa priskoro... Nehovoriac o tom, že zbohom spánok, s jedným je starostí, ale keď sputia rev stereo 😲 A keď si predstavím, aký pupok mi narastie... budem jak slon 😅 No, nejak bude, snáď všetko dobre dopadne, nech už bude jedno alebo dve, sú to moje najväčšie pokladíky, moji bojovníci 😵

lenuliatko
30. okt 2009

Idem ešte do mesta na chvíľu, neskôr prídem.

lyndus
30. okt 2009

jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeee ze ano, urcite bude secko oki doki babulky, sak mi si to secko zasluzime v najkrajsom baleni, za to, co secko sme si vytrpeli 😉

gisel22
30. okt 2009

jeeeej lenuliatko, krasne cislo 🙂 🙂 🙂

kukulik30
30. okt 2009

ahooojte 😀
leni...vau, tak to je vazne super cislo...dvojickove, to je jasne 😵 😵 😵 😵 😵 a tie tt, ani nehovorim, ako krasne svietia 🤐

melisska
30. okt 2009

ahoooooooooj,
leni, niet pochyb 😀 😀 a zajacik tiez, mam pocit ze sa teraz podarili dvojickovske tehulkovstva 😀 😀 😀 😵
kukulik ahoj, co robkas? ja mam nervy uz z tej kuchyneeeeeeeeeeeeee 🤐 stale nieco nesediiiiiiiiiiiii

melisska
30. okt 2009

babulky, ved to je krasne dvojicky, ja by som brala ja triiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 ano su to komplikacie, ale na tie teraz nebudeme mysliet, lebo bude vseeeeeeeeeetucko OK 😉 😎

melisska
30. okt 2009

...vcera mi nahodou po 7 rokoch zavolala sestra...to je o inom, ale chcem vam napisat, ze ma potesila, ze uz v mojom veku nemam nadej na babo:((( a ja sa bojiiiiiiiiiim, tak pekne to tu otehulkava

kukulik30
30. okt 2009

ahoj, prave som dovysavala 😀 😝 ...no ale vydrz a potom uz budes mat kuchynu ako lusk 😀

a ze sestru pozdravujem 😠

melisska
30. okt 2009

kukulik dakujem, odkazem 😒 len neviem ci mi je este sestra 😔 a ta kuchtna mam uz naozaj nervy, ale musim to vydrzat, idem si dat fernet 😉

lulockka
30. okt 2009

Ahojte.Tehuľkám blahoželám 🙂 🙂

melisska
30. okt 2009

..kuchyna.. 😀

dalida
30. okt 2009

Melisska, ahooooj. 😉 Aj ja by som si dala fernet... 😉 s tonicom. 😉 A sestru pozdravujem aj ja 😠
Inac.., vcera som rozpravala so sestrickou... Podla nej by som to mala skusit hned na dalsiu mrsku, ale bojkam 😒 Je to hrozny tlak na psychiku 😒 Melisska, a ty neskusis zase KETKO?

lulockka
30. okt 2009

Aj mne dnes povedala že to nemám vzdávať a mám skúsiť tiež hned na dalšiu mršku Ket že telo je napumpované vitamínmi hormonmi.Sestrička bola strašne zlatá 🙂

melisska
30. okt 2009

dalidka dakujem 🙂 aj mne sestricka hovorila zaradom a ja som to robila a bolo to pre mna zle bola som v zlom psychickom stave a tak to aj skoncilo, akoby som to nasilu tlacila 😒 pojdem na KETko ale mame poslednych 5 algidiek tak pojdem az na buduci rok: maj-jun.
dam vam par fotiek kuchyne ako ju robia

dalida
30. okt 2009

Lulocka, myslim, ze doki vie, preco ju tam ma 😉 Je uzasna a ma v sebe empatiu, ktoru aj prejavi, za seba aj za Hredziho 😉 Aj mne dodala pozitivnu energiu... 🙂 Lulockka, budem ti drzkat palce, nech sa to podari 😉 Bolo by skvele, ak by sme obidve otehulkovali... tak ako Zajacik a Lenuliatko 😵

lulockka
30. okt 2009

dalidka aj ja tebe budem silno držať prsty a naozaj by to bolo skvelé keby sa nám to naozaj podarilo 🙂 A sestrička je naozaj úžasná aj som jej to dnes povedala že ju všetky chválime aká je skvela potešilo ju to 😉

zajacik...
30. okt 2009

Melisska k sestre som sa vyjadrila uz na bab@tku...
A idem pozriet este tu vasu kuchynu 🙂

lulockka
30. okt 2009

melisska ale aspoň ju máš doma ja mám ešte len holé steny a strašne veľa prachu 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre