Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

majka2205
14. nov 2012

@bique práve preto si myslím žeby to bolo skoro kedže som nemala PK. 🙂

bique
14. nov 2012

@majka2205 aaa, tak nikdy nevies...podla mna to uz pregnyl nie je 😉 ale tak uvidis,,,,treba to vsak brat tak, ze si tehu 😀 vsak po vklade sme vlastne vsetky tehu, len potom to bud pokracuje alebo nie 😉 a ty budes tehu pekne dalsich 38 tyzdnov 😀

majka2205
14. nov 2012

@bique tak to máš pravdu, minimálne na tie dva týždne som tehu, a pevne verím že aj na tie zvyšné aj ked už to nie je v mojich rukách. 😉

barborkac
14. nov 2012

@ixi
@mirus25
@zuzulik
@mima263
@kuspitka
@steva
@steva
@luly3 Baby , viem, že to je odveci, ale chcela by som vás o niečo poprosiť. A to o lajknutie, našej fotky v súťaži. ďakujeme veľmi pekne.
www.facebook­.com/photo.php?fbid=4001427603283&...

jennifeer23
15. nov 2012

Dievcata beriete/brali ste ešte nejaké vitaminy popri čakania ako dopadne ET? Ja som včera začala brat femibion, dufam, že s tým nič nepokazim

miminator1987
15. nov 2012

ahojte..liecil sa niekto v splne s problemom ze: ziadna menstruacia?snazime sa ale nejde to a dlho dlho dlho nemam menstruaciu.este len teraz som tam zacala chodit mam pred sebou konzultacky a 3krat krv a 3krat usg..komu pomohli s takym alebo podobnym problemom?vdaka

mimka
15. nov 2012

@jennifeer23 femibionom nic nepokazis, ja po pol roku femibionu som znova presla len na kyselinu listovu.... uz mas po ET?

jennifeer23
15. nov 2012

Ano, vcera 🙂 mne kyselina listoch samotná nerobí dobre :(

bique
15. nov 2012

@jennifeer23 a ako? kolko ste dali? ostalo vam este nieco?...ja som brala iba kyselinu listovu ... papala vela cerstvej zeleninky, ovocia, orieskov, semienok a tak...chude masko, zemiaky, ryza....ale to uz aj pred tym...ale tehu vitaminmi urcite nic nepokazis 😉 a ked samotnu listovku neznasas, tak asi ani nemas inu moznost...

jennifeer23
15. nov 2012

Ahoooj, mali sme 7. Takze 2 sme dali vlozit a 5 mrazacikov nám ešte ostalo. Celkovo sa oplodnilo 25, nuž 6. dňa sa dožilo iba 7 🙂

jennifeer23
15. nov 2012

@bique ta predosla sprava je pre Teba 🙂 🙂 🙂 nejako cítim podbrusko, tak ako pred mrchou....

bique
15. nov 2012

@jennifeer23 jeeej, tak aj tak krasa 😀 a urcite sa pekne zabyvaju...ja som ako na mrchu citila az do nejakeho 10tt, takze moze to byt znak uspechu 😀 a po 6 dnovej PK sa moze zacat kvalitne zahniezdovat aj do par hodin, takze preto aj ten pocit 🙂 infoskuj potom, ako sa mas 😕 drzim palceky 😀

jennifeer23
15. nov 2012

@bique jeeeej tak to si má veľmi potesila teraz 🙂 rozmýšlam, že od pondelka pôjdem do roboty, mám sedave zamestnanie, tak by to nemal byt problém, pretože doma je to o drzku, v kuse na to myslim 🙂 už som normálne mala nutkanie dnes testovat a to som len druhý deň po ET 🙂)) určite budem informovať, som pozitívne naladena, musí to vyjsť! 🙂

franina
15. nov 2012

@jennifeer23 ja som brala len kyselinu listovú

jennifeer23
15. nov 2012

@franina jeeej Ty to máš uz len za par. Na ktorý krát sa Ti podarilo? Chlapček alebo dievčatko? 🙂

franina
15. nov 2012

@jennifeer23 no ešte cca 5 týždňov 😅 prvé IVF nevyšlo, ani et, ani ket....
druhé IVF, et nám vyšiel, vkladali sme 3, a čakáme chlapčeka 😵 😵 😵 😵 😵
držím ti palce 😵 určite to vyjde 😵

steva
15. nov 2012

@barborkac neviem to otvorit

zuzlik7
15. nov 2012

ahojte dievcata, potrebujem poradit...resp. sa v niecom utvrdit...prave sa mi pustila menstr. a chcem sa opytat, ci uz mam dnesok pocitat ako prvy den, alebo sa rata od zajtrajska, kedze je uz vecer...bojim sa, aby som zas nepremeskala ultr. v splne...:(

bique
15. nov 2012

@zuzlik7 pocitaj uz dnes ako 1. den 😉 mne sa tiez tak spustila a tak mi povedali, ze je to ako prvy den....

zuzlik7
15. nov 2012

@bique dakujem;) tak tam zajtra hadam budu a mozme sa chystat pre babätka...verim,ze mi Jezisko prinesie pod stromcek pekny darcek...

jennifeer23
16. nov 2012

@bique môžem sa opýtať, ci Ťa boleli aj kríze? Mna bolia :( testovat druhý den po ET nemá zmysel co? 🙂 🙂 🙂 ale zase uz som 10 den od pregnylu 🙂

bique
16. nov 2012

@jennifeer23 ty si teda nedockavec 😀 mna boleli prvykrat, teraz druhykrat nie a vysiel aj 1ET aj 2 ET...takze tazko povedat, vela robia lieky aj OPU...s testom pockaj este aspon 3-4 dni, este je to aj tak skoro, ale uz predsa nie 2 den od ET 😀

bique
16. nov 2012

@zuzlik7 urcite prinesie 😉

jennifeer23
16. nov 2012

@bique OK OK OK pockaaam 🙂

majka_drobka
16. nov 2012

@zuzlik7 silno na vas myslim a drzim palce 🙂 urcite to musi vyjst 🙂

mimka
16. nov 2012

som trosku sklamana alebo ani neviem ako to nazvat ☹ dnesne usg 12 dc, prave ovarium 2 dominantne foliky 28 a 21 mm.... ovitrelle mam pichnut v pondelok vecer a IUI az v stredu.... nie je to neskoro? 😒 to uz budem 17dc...

zuzlik7
16. nov 2012

@majka_drobka dakujem;)aj my tomu verime...po tom zlom co mame za sebou by uz mohlo nieco zaziarit...a ako sa hovori "do tretice to najlepsie"...takze velmi verime nasim drobcom,ze budu silno bojovat...

majka_drobka
16. nov 2012

@zuzlik7 urcite to tak bude, uvidis 🙂 daj potom vediet,ako to vyzera!

jennifeer23
16. nov 2012

Tak ma bolia krize, vajecniky, podbrusko a hlava... Začínam sa báť :(

mimka
16. nov 2012

@jennifeer23 mysli pozitivne!!! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre