Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

melisska
3. apr 2009

ixi ahooooooooooooj 🙂

zuzka 🙂

mirus25
3. apr 2009

veľmi pekne ďakujem všetkým.
ixi...aj ja som umývala okná. 😀 dnes 2 a zajtra pokračujem.

ixi
autor
3. apr 2009

ja som umyla vsetky lebo ked uz som zacala tak som to supla naraz a zajtra mam aspon klud zasa idem zajtra na nocnu 😝

katy2
3. apr 2009

ahojte 🙂
ja som konecne doupratovala jedno poschodie, manzel poumyval okna a teraz umyva dole.... Ja uz nevladzem.... Kazdy zhyb mi je namahou, mala dnes nejako vyvadzala..... Raz som sa az zlakla.... Brucho sa mi vydulo do takeho spica a citila som tam nieco ako mensiu loptu, ktora stale menila polohu.... Mala je uz asi velka, tak sa vyduva von.... Bola to akoby hlavicka alebo co.... Potom sa to premiestnilo a po case stratilo.... Opakovalo sa to viackrat za den..... sranda....
Teraz oddychujem.... Uz len fucim ako lokomotiva 🙂

ixi
autor
3. apr 2009

katy 😵 😵 😵

mirus25
3. apr 2009

Ahoj katuška. Len sa už nenamáhaj veľa, prosím. Aby sa náhodou niečo nestalo. nestojí to za to. samozrejme nechcem maľovať čerta.

mirus25
3. apr 2009

ixi si tu ?

katy2
3. apr 2009

Ja som to jedno poschodie upratovala tri dni.... takze som to moc neprehnala, ale telo nevladze.....
mirus, ty tiez nevymyslaj s oknami, aby ti vajicka nepopraskali namahou 🤐 nestoji to za to..... 🤐

ixi
autor
3. apr 2009

ano tu som 😀

ixi
autor
3. apr 2009

bola som po paradaju 😀 😀

mirus25
3. apr 2009

Dnes som pozerala kalendár, že kedy asi pôjdem na testík. viem je to veľmi do predu ale vychádza mi to na 23,24 apríla. A môj oco má 25 apríla narodeniny. bude mať 50 rokov. To by bol veľmi pekný darček povedať mu že bude dedom, nie ? takže je to dobrá motivácia, aby sa to podarilo. 😀

ixi
autor
3. apr 2009

katy mirus setrite sa

mirus25
3. apr 2009

ja sa šetrím, nebol. nepreháňam to. 😀 😀 😀 😀

ixi
autor
3. apr 2009

to je 😎 vide to 😉

ixi
autor
3. apr 2009

kedy mas to opu 😕

mirus25
3. apr 2009

chcela by som to všetko pratanie stihnúť do toho utorka. aby som už po odbere mohla len oddychovať. a najviac sa bojím tej nedelnej injekcie choragon, lebo po nej sa môže ukázať tá hyperka. Takže keby aj náhodou niečo, tak aby som mala všetko hotové, aby som potom nebanovala.

mirus25
3. apr 2009

opu je odber vajok ? lebo ak hej tak v utorok.

ixi
autor
3. apr 2009

daj pokoj potom pi este viac a vela soli papaj

ixi
autor
3. apr 2009

hej 😀 😀 😀

mirus25
3. apr 2009

už som si dávku vody zvýšila na 3 fľaše denne. tj. 4,5 litra. ked to mi nepomôže, tak už asi nič.

ixi
autor
3. apr 2009

najhlavnejsie je po odbere tie dni 😉

ixi
autor
3. apr 2009

a ta sol 😀

mirus25
3. apr 2009

už aj vaječníky ma dosť bolia. už ich cítim pri každom pohybe. či sedím či stojím keď sa hoci náhle otočím, furt zabolia. som zvedava čo bude ešte do nedele. ešte aj v nedelu pichám menopur. tak mi akurát vyjdú ampulky s práškom. ostane mi len jeden. 🙂

katy2
3. apr 2009

mirus, ja by som na tvojom mieste neupratovala..... mozes si ublizit...... nestoji to naozaj za to..... tesne pred OPU sa treba setrit....

ixi
autor
3. apr 2009

lebo ked ti popraskaju tak ti nebudu mat co vybrat pri opu

mirus25
3. apr 2009

a majú to dobre vymyslené u dokiho. všetko mi vysvetlil, až som sa bála že si to nestihnem všetko zapamätať. ale potom mi sestrička dala papierik a tam je všetko pekne rozpísané. kedy pichám choragon, o ktorej, a že na druhý deň od polnoci nič nejesť,nepiť, a že v utorok o 8,30 mám prísť. čo všetko si mám priniesť ? nočnú košeľu, papuče, prezervatív, zoberem ponožky a čo ešte ? vodu, jesť

katy2
3. apr 2009

mirus a nezabudni zobrat aj draheho 😉 ten je najdolezitejsi 😉

mirus25
3. apr 2009

juj, tak to hneď všetko nechám tak. 🙂
ale u nás toho ani netreba veľa upratovať. trojizbový byt, kde používame iba 2 izby. a každý týždeň ho upracem, tak nieje veľa prachu.

mirus25
3. apr 2009

ale vďaka za radu. to som ani nevedela.
a samozrejme manželíka nezabudnúť, máš pravdu katuška. 😀 inač to je aj tu na papieriku napísané 😀

ixi
autor
3. apr 2009

prezervativ ti netreba

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre