Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
19. okt 2009

kuk, uz som tu, musela som odbehnut na postu, samkovi dosla zimna lyziarska suprava 😵 tak sme rychlo leteli po nu...cez vikend oslavujeme 3. narodeniny....objednala som mu taku krasnu torticku auto Mc Queen
😀

matulka7
19. okt 2009

Ahojte kočky,...
Dalidka - je mu to ľúto, prajem veľa síl,...
Kukulik - ja ešte verím v zázrak, nič nie je stratené,..
Ixi - nerozčuľovať sa, lebo opäť ťa bude bolieť hlávka,možno to špinenie je na niečo dobré, hm?
Lenuliatko - odpočívaš?
Marcelka - držkajte sa,...
Zajačik - gratulujem, nožičky hore a odpočinok,...
Katy - gratulujem k pokrokom malej Hanky a ďakujem za pozitívne ,...
Dievčatá - ja som dnes od vkladu prvý krát celý deň cítila pravý vaječník - také pichanie,... neviem čo to môže byť, pri akomkoľvek pohybe,... Neviete, mala ste to niektorá?
Vopred ďakujem!!!
Ixi - kedy testujeme?

melisska
19. okt 2009

no kukulik tam sem hod foto 😉 🙂
ixi moja mohli, ved ty maaaaaaaaaas vsetko pred sebou aj trojciatka,ver mi , co by som ja dala za to aby som mala 23 😀 😀 😀 😀 no nie kukulik

melisska
19. okt 2009

No matulka u mna to bolo tehu, neviem, lebo kazda sme ina 😉

kukulik30
19. okt 2009

veru veru, keby ten vek netlacil, leti to strasne rychlo 😝
pockaj musim pohladat foto tej torticky 🙂 aj supravy 🙂

melisska
19. okt 2009

pockam 😉

kukulik30
19. okt 2009

http://www.cukraren.cerny.sk/..je to ta torticka , nizsie cervene auticko je na nom napisane René a 6 ....tak toto ma objednane..ja som sa rozhodla, ze piect tortu nebudem, urobim este Kiwi zakusok, ten je skvely...a salaty a misy a jednohubky, ale torty uz by bola nad moje sily, mame oslavy na 2-3x, lebo musia ist na fazy nasa strana a svokrovci, takze zaberak riadny 😀 😝 😀
a suprava lyziarska http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4279496 🙂 je suprova

kukulik30
19. okt 2009

ja kazdym rokom si uvedomuje, ako klesaju sance 😒 , keby som mala aspon o 7 rokov menej..taka 25ka by bodla 😀

kukulik30
19. okt 2009

ups, zle som skopirovala, tak este raz tu torticku 🙂 http://www.cukraren.cerny.sk/

takyna
19. okt 2009

Ahojte, Kukulík som sa vám tu kukla, vidim torticky krasne, aj ja som dnes objednavala pre moju dievku, v ten isty den bude Samko mat 3 rocky a moja Dida 18 😉 🙂

sobka
19. okt 2009

Ixi, máš IP, Kukulik, gratulujem kSamkovi k narodeninám 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Vela stastia zdravia! Aj Haničke gratulujem , je to krásne a veru aj zdravučké, silné dievcatko, supeeer. Zajko, gratulujem k bublinkám...teším sa s vami babenky, držte sa Kukulik, torta je suprová, to je marcipánová? Ja mám velmi dobru pekárku www.tortyodmamy.sk...je tam vela kuzelných pekárov a poviem vám, tá Košicanka, pecie z praveho marcipánu a s pravého masla, s kuskami cokolády, no úžasná chutovo a ak sa rozhodnes, že chces kabelku, alebo topánku, tak ti taku proste upečie...mnam, ale som dostala chut na sladké...

melisska
19. okt 2009

jeeeeeeeeeeeej ta torta je nadherna 🙂 na taku by som si vobec netrufla. Ale aj tie ostatne su krasne, este ze som blizko a mozem objednavat 😀 😀 😀
kukulik ty mladica, hlavku hore 😉 🙂 idem mrknut este supravu 🙂

kukulik30
19. okt 2009

ano taky, pamatam 😵 oslavovat budeme spolu, ked si budeme pripijat, tak si isto spomeniem aj na vas 😀 ..ooo..krasny vek 18..ako davno to uz bolo 😝 ...ako sa mas? bublinky su v brusku, tak uz si hadam hladaju aj nejake fajnucke miestecko 😵 🤐

melisska
19. okt 2009

ta suprave je super 🙂 aj ten chlapcek v nej je skoro ako samko, ale samko je krajsi 😵
ta oslava bude pre teba naozaj fuska, drzim palce a kukulicka by som najradsej sama vystiskala 😵 😵 😵
taky 18 😕 ty mas uz dospelu dcerku, pekne blahozelaaaaaaaaam 😵

ixi
autor
19. okt 2009

babulky ja som rada ze mam23 len ma dakedy mrzi ze co prezivam v takom veku mozno by som mala chodit po diskotekach 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale ja stem babuska a vsetko preto spravim ja viem vybrala som si spln lebo som chcela ist k herdzimu je to odbornik a ma naj sestricku 😀 😀 😀 😀 a bodka uz to neriesim teraz cakam na krvicku 😎 😎 😎 😎
kukulik vsetko naj naj samuskovi 😵 😵 😵 😵 😵
matulka co ja viem?

melisska
19. okt 2009

IXI-cmuk 😉 to je nasa ixi 😵 😵 😵
idem mrknut aj na Sobkine torty

kukulik30
19. okt 2009

sobka, no to ani neviem, ci je pravy ten marcipan, zabudla som sa opytat...ja myslim, ze Samko tej torte aj tak neublizi, to len tak pre radost a jemu skor kolacik..fajny od maminky, domaci 😀 z torty mozno trosku ochutna a povie : ...uz si neprosiiiiim... 😀 vzdy je to tak
no kebyze som blizsie, tak by som vyskusala aj tu tvoju pekarku 😵mnam...hned som si spomenula na moj oblubeny film Cokolada 😵 😵 😵ak ste ho baby nevideli , tak odporucam...uzasny 😵

melisska, ze mladica..no , uz taha na 40 😀 😀 😀 ..ja to vzdy kazdemu poviem, ked uz oslavuje 30...som ja koza, potesim kazdeho hned 😀 ....ale aspon sa vzdy na tom poriadne narehotame 😝 😀

ixi
autor
19. okt 2009

dala by som si kolacik vy ste mi narobili chte 😀 😀 😀

kukulik30
19. okt 2009

baby..dakujem, ale oslavujeme sice az v sobotu 😀 ale odovzdam 😀

ixi
autor
19. okt 2009

neviete co je s piskotu?

melisska
19. okt 2009

kukuliiiiiiiiiik 😅 😅 😅
este som sa k tortam nedostala, bola som mrk v kuchyni-nadhera, plno spiny a prachu a diery v stene 😅

ixi
autor
19. okt 2009

a ten prach budes mat vsade aj v skriniach 😎

melisska
19. okt 2009

nas pravdu, piskotka sa dllllllho neozvala, asi si dala oddych od konika

kukulik30
19. okt 2009

ixi, ta vydoluj nejake tajne zasoby ..ja mam vzdy nieco skryte 😅 ..dnes som vytiahla moju deli pistaciovu 😝

melisska
19. okt 2009

dakujem ixi za upozornenie 😠 ved ja viem 😉
..máš..
zajacik oddychuje so zajacikmi 😵

ixi
autor
19. okt 2009

ale ja by som dala kolac origos 😀 😀 😀 piskota mala s mangelom ureaplasmu

ixi
autor
19. okt 2009

nemas zaco melisska 😀 😀 😀 🤐

kukulik30
19. okt 2009

melisska..ale sme v najlepsich rokoch 😀

ixi
autor
19. okt 2009

to tea ste kocky moje 😵 😵 😵 😵

melisska
19. okt 2009

vy nam robite chute 😝 ale ja nemozeeeeeeeeeeeem 😔 musim schudnut, dobrovolne nasilu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre