Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nana123
29. dec 2011

@malaterezka bohuzial, len som citala taky problem na fore: Prve IVF koncom roka 2011. Budete tam tiez? Tam jedna tiez presne toto iste opisovala ...

nana123
29. dec 2011

@haannka hej to je pravda, ale to az po niekolkych tyzdnoch ked sa robi ta zatka.... tusim v 7-8tt

nurili
29. dec 2011

@haannka HAnka , ty len si nic nehmataj moja, este je skoro aby sa ti nieco zatvorilo tam musim byt aj ten hlien, len to ty nechaj pekne na prirodu a neprivolavaj si to co nechceme. 🤐 A kramy necakaj tie budu mat 9 mesiacov spozdeniiii 😀 😀 😀

milcsi
29. dec 2011

@malaterezka Je mi to luto. Mne sa to tiez stalo 2x. Mas urobene vysetrenia na imunologii a hematologii? Vie ta tam poslat aj tvoj gynekolog. Tieto veci mozu hrat dost velku rolu a ked najdu problem, da sa riesit. Ja som si tiez pichala cele tehotenstvo liek na riedenie krvi. Tiez treba zajst za genetikom.

antonia2077
29. dec 2011

Dobrý večer, aj my chodíme do Splnu bohužiaľ sa nám nepodarilo 1. IVF tak sa musím objednať na čistenie po Novom roku. Neviete mi poradiť robia aj dalšie vyšetrenia alebo potom začneme s cyklom na Ket máme 14 zmrazených. ☹

lienka_1
29. dec 2011

@haannka Hani, ja som mala krcok ako "kamen" v lete a nic z toho nebolo. Ak si nesledujes krcok pravidelne, tak tomu nepripisuj ziaden vyznam. Kedy ides na krv? Uz je to asi poriadny zberak na nervy teraz, vsak? Drzim velmi silno-silno palce!

lienka_1
29. dec 2011

@malaterezka Je mi to velmi luto! ☹ Drz sa a bojuj s nami dalej!

haannka
30. dec 2011

@lienka_1 no je to na nervy...jeden cas uz bezim na wcko ze koniec, inokedy zase uplny klud a to strasne metie... na krv by som mala ist az vo stvrtok do splnu ale ak do nedele nedostanem ms asi zajdem v pondelok ku svojmu gyndosovi...nech to mam cim skor za sebou- negativne a ak sa stane zazrak a bude to pozitivne aspin si vo stvrtok v splne spravim kontrolu krvi...

malaterezka
30. dec 2011

@milcsi dakujem ti to mame na plane porobit si tieto vysetrenia lebo ja uz neviem, lebo keby bola krv neg. tak beriem ze nic sa nedeje ale ked je krv poz. a o 2dni neg tak tam sa neco deje. a este raz ti dakujem velmi pekne. 😒 😒 😒

nana123
30. dec 2011

@haannka @lienka_1 je to na nervy urcite... a potom ked sa to podari je na nervy cakat do konca 3 mes. ci bude vsetko ok a ci pojdeme dalej 😅 Nooo co uz nas osud 😠

nurili
30. dec 2011

@nana123 tak vam poviem ze je to vsetko na nervy, to cakanie je na zblaznenie. Najprv cakas na // a potom na srdiecko a potom na dalsi usg a uz aby bolo koniec tretieho mesiaca. Kazda by z nas mala dost nobelovu cenu za trpezlivost. 😀

nurili
30. dec 2011

Hm....dnes ma stekli v podbrusku....je to normalne? 😒

nana123
30. dec 2011

@nurili no tak ti poviem ze mne uz pripada vsetko normalne 😀 Mna raz svrby, raz stekly, raz krc, raz boli normalne, raz boli len jedna strana a potom druha, potom pocit nervozity z nicoho, potom pocit absolutneho hladu a potom pocit plnosti.... Tolko veci ze keby som sa mala pytat co normalne tak sedim len u dr 😀 A on sam nevie bo nikdy nebol tehotny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Tak to beriem tak ze to tak ma byt 😠

mimusa4
30. dec 2011

ahojte chcela by som sa vás dievčatá opýtať čím stimulujete..je to väčšinou gonal alebo puregon? a tiež vášho manžela poslali k hrivňákovi nakoľko to vyžaduje zdrav.poisťovňa (dôvera)?

nana123
30. dec 2011

@mimusa4 ja som v splne stimulovala gonalom, to zalezi od dr co ti povie a niekomu daval aj na vyber. Mne hned povedal gonal... ako to myslis ze poslal poistovna manzela za dr? Tak ked ides na stimulaciu tak predtym musi ist manzel na spermiogram a to viem ze musia mat vysledky aby doplnili do ziadosti pre zdravotnu poistovňu...

nurili
30. dec 2011

@nana123 no presne ako keby si aj o mne pisala. tak som aspon rada ze nie som v tom sama a ja ze si to nahovaram. Niekedy ked ma pichne tak mam chut utekat na pohotovost a sa ubezpecit ze je vsetko ok. Ked sme to dotiahli tak daleko uz by som nechcela prist o tieto pocity, ved chapes. Vidis jak Angeliene Jolie mala doma ultrazvuk a robili jej ho kedy sa jej zachcelo.... 😉

lienka_1
30. dec 2011

@nana123 Ja stale tvrdim, ze otehotnenim sa to vsetko iba zacina, ze to predtym je iba take zahrievacie kolo. Ale vy tehulky si len pekne uzivajte tehotenstvo a budte nam snazilkam vzornym prikladom 😉 😀

deny3
30. dec 2011

@mimusa4 ahoj, tak predsa len druhý pokus ? 🙂 ja mám dôveru a pred troma rokmi stačilo vyšetrenie v splne, aj ked je pravda, že my sme u Hrivňáka boli ešte pred splnom a výsledky sme mám pocit dali aj v splne. No asi som veľmi neporadila 😀 a ja som mala puregon, ale pred IUI zase menopur.

nana123
31. dec 2011

@nurili tak a kontrola raz za mesiac 😠 Ja by som chcela teraz na zaciatku raz za tyzden nech som si ista ze vsetko ok 😅. Myslim si ze pre nas psychycky stav by to bolo lepsie, ale to by sa muselo chciet dr 😀 😀

haannka
31. dec 2011

baby ja som taka krava...som si urobila test ☹

haannka
31. dec 2011

a nahovaram si, ze tam daco vidim...taky mini dusik ☹

bettypo
31. dec 2011

@haannka 🙂Je tam aspoň nádych ružovej?

haannka
31. dec 2011

@bettypo no je to take slabulinke ale nejaky nadych tam je...ale fakt slabucky

bettypo
31. dec 2011

@haannka a aký testík si robila - značku

haannka
31. dec 2011

@bettypo secret woman 10-tkovy...ale to je jedno...nebudem sa stresovat, som iba 11.DPO a 9.den po ET...

bettypo
31. dec 2011

@haannka vôbec nie je dôvod na stres 😉. Som zvedavá na ďalší test 🙂

nana123
31. dec 2011

@haannka ja som mala taku istu slabu ciarocku prvy krat 😉

haannka
31. dec 2011

@nana123 myslis tu, co mas v albume?

nana123
31. dec 2011

@haannka nie to som robila este den predtym to som ani nefotila lebo na fotke to nebolo vidno....

haannka
31. dec 2011

@nana123 taka presne je...ja ju vidim ale sfotit sa neda...nemoze to byt pregnyl?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre