Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

piskota80
9. máj 2009

lyndus, inak nádherné testíky 🙂 - hneď si mi pripomenula tie moje ☹ Verím, že teraz budú opäť také krásne ako tie tvoje 😵 😵 😵
bruško inak nejako neprestáva bolieť, dúfam že nejdem na ten zákrok dosť neskoro - budem 20 DC, už sa bojím všetkého 😒 😒 😒

piskota80
9. máj 2009

ahoj veverička.
Tiež pôjdeš na 3 DC na ultrazvuk, začneš brať estrimax, pôjdeš na kontrolný ultrazvuk a potom ti povie ako ďalej postupovať a kedy pôjdeš na KET. Môže Ti zvýšiť dávku estrimaxu a pár dní pred KETom si začneš dávať aj utrogestan.
Dúfam, že sa Ti to teraz podarí, silno držím palce. 😉 😉

vevericka80
9. máj 2009

no dufam,ze to vyjde....aj ja ti drzim palce, nech sa ti to uz konecne podari 😉

jaanulienka
9. máj 2009

ahojte, chcem sa len spytat ci ste uz nieco pocitovali na 2 den po vklade. Napriklad nejake napatie v podbrusku ako pred mrchou?

piskota80
9. máj 2009

veverička, veľmi pekne ďakujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵
jaanulienka, ja som len cítila bolesti vo vaječníkoch a v podbrušku ako by som mala dostať MS, ale teraz tu bolesť mám aj teraz, tak fakt neviem 😒 😒
ale je to dobré znamenie, bambuľky sa uhniezďujú 🙂 🙂 🙂

jaanulienka
9. máj 2009

myslis? Ja som akurat vcera poobede zazila velmi stresovu situaciu, velmi som sa zlakla a mala som pocit ze mi normalne zmrzlo na par sekund brucho. To som bola 1 den po vklade a od vtedy sa bojim. Dnes mam take pocity ako pred mrchou.

jaanulienka
9. máj 2009

Idem si mrknut dobu ladovu nech sa bambulkam dobre spinka 😀

piskota80
9. máj 2009

aj ja idem, tak sa drž aj s bambuľkami, aspoň sa nasmeješ, ja osobne milujem rozprávky. Manžel sa smeje, že jedine pri nich viem byť hodinu a pol ticho a pozerať s otvorenými ústami 😀 😀 😀 😀 😀

lyndus
9. máj 2009

piskotka dakujem, istotne aj ty budes mat nadherne testiky 😀
vevericka tak jak pisala piskotka...estrimax a utrogestan, zaplatis nieco vyse 10 eur takze vcelku pohodka, za transfer 90 eur...najprv estrimax 2x za den, potom 3x + utrogestan 2x2, takze rano a vecer...ja som bola na transfer 14 DC... a 9 od KET som mala pozitivny testik, tak drzime silno palceky 🙂
jaanulienka neboj moja, ja tyzden po transfere som mala stresovi vikend, mali sme na navsteve rocne babatko a 4 dni malo 40-tky horucky, 2x sme s nim o druhej rano leteli na pohotovost, nie a nie klesnut teplota, nic nepomahalo, ani lieky ani zabaly mno proste hroza...take stresy, ze ma priserne bolelo brucho...akurat som vtedy vravela manzelovi, ze ak to nase fazulky ustoja tak to budu nezmarceky 😀 a vidis, zatial sa nam dari, teda pevne v to verim 😉

ixi
autor
10. máj 2009

cavte pekne ranko 😵

mima263
10. máj 2009

pekné ránko 🙂
Fakt neskúsiš ešte jeden testík?

ixi
autor
10. máj 2009

mima vcera vecer som spravila a negat ani ducha ja som to vedela.............. ☹

piskota80
10. máj 2009

ahojte,
mňa nie a nie prestať bolieť bruško, mám pocit, že každú chvíľu príde MS 😠 😠
ixi, nestresuj ešte nie je nič stratené, musíme počkať na krvičku

maska1
10. máj 2009

ahojte 🙂 jaanulienka ja som presne začala pociťovať dva dni po ET bolesti v podbrušku ako na mrchu ale také jemné, potom sa to postupne stupňovalo, hneď som tušila, že teraz to asi vyšlo, lebo pri prvom IVFku som nič také necítila 😉 prajem ti, aby si takisto dopadla 😎

piskota80
10. máj 2009

lyndus, neviem sa vynadívať na tie tvoje testíky 😵 😵 😵 😵
maska, gratulujem 😉 😉

lyndus
10. máj 2009

piskotka 😀 nebojaj, aj ty budes take mat 🙂 ja mam tiez pocity na mrchu a k tomu krize, ale vydrziiiiiiiiiime 🙂

piskota80
10. máj 2009

dobre , ale ty už máš bambuľlky v brušku, a ja na ne ešte len čakám. U teba je to dobrý znak, maternica sa rozťahuje, takže len vydržať 😵 😵 😵 😵

piskota80
10. máj 2009

idem k svokrovcom na obed, prajem Vám dobrú chuť a pekný zvyšok nedele.
Pa

petronelka77
10. máj 2009

Ahojte splniecka 🙂 .
Lyndus, pozeram, ze sme narovnako s tehu tyzdnami 🙂 . Ako sa citis? Normalne fungujes alebo si na PN a setris sa?
Ja mam obcas tiez take divne pocity v podbrusku. A ked mam prazdny zaludok, tak mi pride mdlo. Stale musim nieco dzobat 🙂 . Vcera som prilozila testik, 17-y den po KET.
Piskotka, drzim palceky 🙂 aj ostatnym 🙂

mima263
10. máj 2009

baby ja som taký nedočkavec, fakt sa neviem dočkať výsledkov. Už by som chcela vedieť čo a ako. Doteraz nás každý odpimpongoval rovno do SPLNu, keď videl mužove výsledky a nikto neriešil mňa - teda okrem nejakých pre mňa nič nehovoriacich vyšetrení.
Sranda, že to s mojím Dr. riešim už od novembra a stále nič neviem.
Prednedávnom ste sa tu bavili o laparke. Ani ja ju samozrejme nemám za sebou. Tak som zvedavá, či prvý krok nebude práve to.
Nie je tu náhodou niekto taký ako ja, v štádiu čakania?
😅

ixi
autor
10. máj 2009

mimka neboj o chvilu uz budes vediet nacom ste 😉 silno drzim palce 🙂

lyndus
10. máj 2009

petronelka hej hej, jest treba permanentne xixi...dnes ma cely den boli krize, beham stale pisat a dokonca ma zacali boliet bedrove klby...asik sa panva startuje 😀 inac hej, ved sme boli rovnako na transfer 🙂 aja mam tiez take testiky, len uz s vyssou citlivostou 🙂 uz pekne dialnice vychadzaju 😀
piskota nebojaj, dobre bude, uvidis 🙂
mima neviem, my sme tu uz asi vsetky po aspon jednom IVF 🙂 ale mozno sa niekto najde 🙂

ixi
autor
10. máj 2009

ahoj lyndus 😎 😎

jaanulienka
10. máj 2009

Ahojte, tak konecne sa tu niekto objavil 😀 😀

ixi
autor
10. máj 2009

ahoj janulienka no ako? 😉

lyndus
10. máj 2009

ahoj ixinka, ako moja? aho jaanulienka, oki mas? 🙂

jaanulienka
10. máj 2009

Ahoj ixi - dakujem za opytanie. Myslim ze vsetko je ok? No ale to si len myslim a pravda je zatial vo hviezdach. Mam pocit ako by sa tam dole nieco dialo a mozno si to len namyslam. 😀

jaanulienka
10. máj 2009

ahoj lyndus - a ty sa ako mas

lyndus
10. máj 2009

jani mno ako som pisala, krize, pisanie, klby, ale inac pohodka, vytesujem sa ze som tehulka, uz si predstavujem, ako ta nasa fazulka bude vyzerat, ked sa narodi 🙂 a nebojaj, babulky sa zahryzkavaju 🙂

jaanulienka
10. máj 2009

ja im verim ze tak spravia lebo sa na ne velmi tesime a uz teraz ich veeeeeeeeelmi luuuuuuuuuuuubime

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre