Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

dafy
20. máj 2009

janulienka to je super ze mas este 8mrazacikov je tam viac sancii 😎 😎 drzim palecky aby ta mrcha dorazila uz tento tyzden 😉

zuzana.dry
20. máj 2009

Dalidka, dalsia smutna sprava na dnesny den... ☹ ...drzim palce do dalsieho boja...

jaanulienka
20. máj 2009

Dafy myslis ze moze prist tak skoro myslela som ze az o nejake 2 tyzdne po tych vsetkych hormonoch. A ako je to potom s navstevami v centre? Lebo ja uz mam len par dni z dovolenky. Nejako som potom sestricku nevnimala takze do splnu sa ide pocas mrchy alebo az po a ako to vsetko prebieha?

jaanulienka
20. máj 2009

Ozaj dalida drzim palce a tentokrat nam to vyjde. OK? 😀

dafy
20. máj 2009

teraz dostanes mrchu ja som dostala do 4dni po vysadeni liekov.potom ti skonci a cakas na dalsiu.ked ti dojde ides na ultrazvuk 1 az 3den mš,dufam ze som to zrozumitelne napisala

dafy
20. máj 2009

ja na tu druhu mrchu som cakala dost dlho vynechala mi jeden mesiac preto idem az teraz na KET

dafy
20. máj 2009

janulienka ja mam 5mrazacikov urcite ich budu musiet vsetky rozmrazit ja len dufam ze preziju aspon dve bambulky

dafy
20. máj 2009

kde ste vsetky?? 😝

jaanulienka
20. máj 2009

dafy a nebude to vadit ked pockam na julovu mrsku lebo v praci uz su zo mna nervozni a koniec sk. roka je dost tazky

jaanulienka
20. máj 2009

talze oni rozmrazia vstekych osem?

jespera
20. máj 2009

Jani - mne sa zda ze potom v splne , myslim ze tu niekto spominal , ze cely august dovolenkuju - tak aby si to stihla, ale over si tuto info...

jaanulienka
20. máj 2009

jaspera a na ktory den to vkladaju

piskota80
20. máj 2009

Ahojte - dalidka je mi to ľúto. Myslím, že sa k vám sa jaanulienkou v pondelok pridám 😔 😔 😔 ale nevzdávajme sa, musíme bojovať ďalej.
Jaanu, ak dostaneš druhú MS na 1- 3 deň ideš na kontrolu, povie ti aké lieky a koľko budeš brať a kedy kontrola, po kontrole pridá ešte ultrogestan alebo niečo podobné a povie ti, kedy transfér.
Idem sa učiť, bola som si v robote ešte niečo tlačiť, ale vôbec sa mi nechce ... už sa neviem dočkať manžela, kedy príde z práce

dafy
20. máj 2009

janulienka presne tak maju dovolenku v auguste.tak pojdes v septembri ked to vydrzis 🙂

piskota80
20. máj 2009

jaanu, nie všetky naraz - ja som mala tiež teraz osem, ale museli rozmraziť štyri, aby som mala dve. To závisí od toho, koľko bambuliek sa ti rozmrazí. a dovolenku majú posledné 3 augustové týždne - aspoň tak sestrička spomínala 😵

dafy
20. máj 2009

nie nemusia vsetky rozmrazit.to podla toho ci preziju alebo nie.nie vsetky su zivotaschopne po rozmrazeni

dafy
20. máj 2009

ja som bola pred rokom a mala som 12mrazacikov.prezilo len 5 bambuliek ale ani jedno sa neuchytilo ale chudatka boli v mraznicke5rokov to je myslim dost dlho pre nich.preto si myslim ze treba ich cim skor vyuzit aby neboli dlho v mraze 😀 😀

jaanulienka
20. máj 2009

tak to ste mi dali chrobaka do hlavy. Uz sme sa s muzickom dohodli z ked dostanem v july tak sa na to dame. Ale vidim ze je to otazne. Kedze neviem kde budem od septembra pracovat tak si neviem predstavit ze zacnem hned chybat. No co mam teraz robit ani tak ani tak

dafy
20. máj 2009

janulienka ved ked v juni koncis tak to stihnes.ked ti vyjde mrska koncom juna zac.jula.pojdes 1az3den ms a do dvoch az troch tyzdnov je vklad.

jaanulienka
20. máj 2009

no spolieham na to ze koncom juna alebo zaciatkom jula sa mrska objavi. No mam uz teraz strach nechcem sa sklamat lebo to dost boli ked si predstavim ze tie drobce boli v brusku, no na druhej strane lepsie teraz ako nebodaj o mesiac.

Idem sa poriadne okupkat a zrelaxovat do dalsieho boja s nespravodlivostou.. 😝

kukulik30
20. máj 2009

dalidka, tak akurat som si precitala, ze krv negativna ☹ je mi to luto....zelam, nech to rychlo preboli a verim , ze 2. IVF skonci // 😵

marcelka vitaj....mylim, ze pauza tak 3 mesiace, takze uz by si mohla zacat 😉 drzim paste 🙂

dalida
20. máj 2009

Dakujem vam za povzbudzujuce slova. Zvladnem to. Mozno preto ma to tak boli, lebo manzel nie je doma. Vrati sa az zajtra a ja... 😢 Nedokazem sa ucit. Ide mi to velmi tazko. ☹
Jaanulienka, super, ze mas svojich mraziacikov. Na pripravu maternicky mozes chodit uz koncom juna, ak ti to tak vyjde. Chod, necakaj dlho... 😉 Prajem vsetko dobre. 🙂

lulocka
20. máj 2009

Dafy dakujem za odpoved zajtra tam skúsim zavolať dúfam že v piatok tam budem môcť prísť.

jaanulienka
20. máj 2009

Dakujem dalida a aj tebe vsetko dobre, dufala som ze aspon ty budes uspesnejsia.

dalida
20. máj 2009

Kukulik, oni maju cely august dovolenku??? Tak to potom do leta nestihnem. Ak by to bolo mozne, ja by som so stimulkou zacala hned v juli.

dafy
20. máj 2009

lulocka ved ty tam uz mozes ist aj zajtr ved to bude uz 21den.skoro rano zavolaj sestricke aked mas cas tak tam chod uz zajtra 😉

dafy
20. máj 2009

ja by som IVF nenechavala na september lebo ked ja som bola pred rokom u Hredzaka v septembri tak som bola sklamana lebo ma musel Dr.presunut az na januar2009 kvoli poistovni .totizto kazda poistovna ma limit a to taky ze Dr.moze za jeden rok spvit 29 IVF a ja ked som tam bola tak ten limit uz mal.takze darmo som ja mala schvalenu ziadost zo spadnutou sankou som sa otocila a musela cakat az na januar .tak si na to dajte pozor.

dafy
20. máj 2009

a este k tomu je nas stale viac a viac u Hredziho.bohuzial este aj v tomto nas limituju tie nase poistovne 😢 😢 😢

mima263
20. máj 2009

Ahojte dievčatá, mrzí ma, že sa nepodarilo, raz to musí výjsť
Dnes bol teda v SPLNe fakt blbý deň 😒
Mne dnes došla mrška a bola som odniesť žiadosť do poisťovne. Tak rozmýšľam presne ako lulocka, či sa to sťíha ešte v tomto cykle alebo nie 😅

lulocka
20. máj 2009

mima mne to tiež vyšlo ako tebe v den posielania žiadosti som dostala ms a stihli to.Ale celý čas som bola strašne nervozna.Dafy ja nie som s KE a ešte k tomu každý deň pracujem tak to zajtra určite nestíham Ale ved môžem ísť aj 22 deň nie aspoň myslím

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre