Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lulockka
30. jún 2009

Ďakujem.Máme 11 zmrzlinky tak možno sa to podarí.

kukulik30
30. jún 2009

lulu, aj my mame 11 zmrzliniek, zeby znamenie 😵

lyndus
30. jún 2009

juuuuuuuuuuuj babule, to ich mate pokopec, z toho bude deticieeeeeeeeeeek 🙂 my mame len tri, ale verim ze silne a este aspoj jedno dietatko z nich bude...

lulockka
30. jún 2009

no možno to bude pre nás znamenie.kukulik a ty sa kedy chystáš na KET

kukulik30
30. jún 2009

lyndus, chystam sa ta nasledovat...aj pri 1. IVF mi vysiel 1. KET, tak preco nie aj pri 2. IVF teraz, no nie? 🙂 😵 🙂

lulockka
30. jún 2009

držím silno prsty aby to tak bolo 🙂

kukulik30
30. jún 2009

lul...ja sa chystam, ked dostanem dalsiu mrsku...ale este stale spinim a dokonca dnes o 7.den a rano som normalne citila ako som mna vytiekla krv a teraz uz len hnede spinenie..asi tie hormony este...no ale dufam, ze dalsia mrska nebude velmi meskat, aby som to stihla, este pred dovolenkou v SPLNe

lulockka
30. jún 2009

a oni kedy maju vlastne dovolenku

kukulik30
30. jún 2009

sestricka este nevedela na isto..ale minuly rok mali posledne 2 augustove a 1. septembrovy tusim ...tak, asi aj teraz tak bude, ale to este nie na 100% 🙂

lulockka
30. jún 2009

ved času ešte dosť no nie 🙂

vevericka80
30. jún 2009

ahojte 🙂
Lulockka este to nevzdavaj, treba pockat na krv
ja som dnes bola u svojej gynekologicky nech mi pichne vyvolavacku, lebo uz nevladzem cakat na mrchu (som 54.DC) a pri sone mi nasla cysty na jednom vajecniku....teraz neviem co mam robit, ci sit na KET alebo nie...doktorka mi radila, aby som pockala do jesene, lebo teraz vraj budu dovolenky a keby sa nieco stalo, tak by sa to skomplikovalo......som z toho zufala ☹

lyndus
30. jún 2009

kukulik jasne ze KET vyjde o tom niet najmensich pochyb 🙂 oni v SPLNe zvyknu mat tak dovcu, koncom augusta a zaciatkom septembra... juuuuuuuuuuj babulky strasne vam drzim palceky, aj u mna bol KET uzpesny 😉

kukulik30
30. jún 2009

ja som tiez mala cysty a pomali sami zmizli...mala som ich este pocas KET a uz som bola aj tehotna a asi sa vstrebali, lebo potom uz na sone moj gyn nic nevidel... vevericka, najlepsie bude sa opytat na to v SPLne 😉

vevericka80
30. jún 2009

kukulik vdaka.....trochu si ma ukludnila...vravela mi, ze to moze buyt z tej stimulacie, ale najprv sa spytam v splne

kukulik30
30. jún 2009

podla mna je to urcite zo stimulky 😉 ale ved dr uz bude vediet, co a ako, ja som tiez zvedava, co tam vnutri mam..ani by som sa necudovala, ak nejake cysty budu 😒

lyndus
30. jún 2009

vevericka ja som tiez mala cysty... robia sa mi aj normalne, ked mam anovulacny cyklus a folikul s vajkom mi nepraskne... a mala som aj po stimulke, ked mi nevysal vsetky vajka a z nevybratych sa mi spravili cysty... bud sa vstrebali, alebo praskli pocas menzesu, takze nebojkaj, urcite to bude dobre 😉

vevericka80
30. jún 2009

aj podla mna je to zo stimulky, lebo pred tym som tam nic nemala.....len ma zaujima,ci tak mozem ist na KET alebo mam ist radsej na dovcu a potom na KET 🙂

lyndus
30. jún 2009

vevericka, ja by som sla cez menzes normalne do SPLNu... ak tam budes este stale mat cysty, doki ti lieky neda, mne tak stopol IUI, tiez som tam sla po vyvolavacke... ak prasknu pocas menzesu, tak sup sup KETovat 😉

petronelka77
30. jún 2009

Ahojte 🙂 .
Chcem sa este popytat ohladom Dankovcika.
Citam, ze UTZ v 12tt nerobi Dankovcik, ale len Muranska? Skoda, tesila som sa nanho, pocujem len same chvaly. Boli ste niektora teraz u neho?
Idem na kombinovane testy UTZ+krv,neviete, najskor robi UTZ a potom posielaju na krv? Je to tam niekde pokope?
Robi UTZ len klasicky zvrchu cez brusko alebo aj vaginalny? Lebo niekto hovori tak, ini zase inak .
Dakujem, pekny den

petronelka77
30. jún 2009

A chcem sa este spytat tehuliek ohladom stravy.
Mohli ste jest v tehu bryndzu, salamy, pripadne nejake pasteky(nie pecenove).
Dakujem 🙂

mimusa4
30. jún 2009

ja som jedla všetkoooooo, okrem pečienky, nie žeby som ju vysadila ale nepáčil sa mi pohľad na ňu 😉

ixi
autor
30. jún 2009

ahojte splniecka ako sa mate? 😉

lyndus
30. jún 2009

ja som momentalne vysadena na Svacinku, idem sa za nou utlct, malemu asik chuti 🙂

petronelka77
30. jún 2009

Ja tiez svacinku, aj majku, ale citala som, ze to obsahuje bravcovu pecen, tak robim prieskum 😉...dala som si len raz ...a mimoriadne mi chuti anglicka slanina..ale s tou tiez radsej opatrne, ale ked je taka fantasticka 🙂 🙂 🙂

mima263
30. jún 2009

ahojte splniečka 🙂

jeeeeeej tehuľky, vy teda máte chute 😀

lulockka
30. jún 2009

ahoj mimka ako sa máš?

mimusa4
30. jún 2009

jéj dievčatá vy máte už 13tt, ale sa to rozbehlo 🙂

petronelka77
30. jún 2009

Mimus, z teba sme stale v polovicke, ale pekne ti pribudaju tehu tyzdne 🙂 ..ako sa citis?
Ja stale nemozem jedlo ani citit, obcas pride nejaka chut a to taka pastekova a slaninova 😉 ..pomoc...uz by som sa tak rada normalne najedla 😉

mimusa4
30. jún 2009

cítim sa fajn, síce dnes na hematologii som odpadla, ako som čakala v čakárni, ale hneď ma brali dnu k oknu, sama som bola prekvapená 😕 a to som nebola ani celkom na lačno.. 😅
neboj pomaly sa dostaneš k tomu, že budeš môcť jesť všetko, už je to určite lepšie ako bolo na začiatku.. 😉
síce ja som také ťažkosti nemala, ale počula som iné, ako bolo im 😎

ixi
autor
30. jún 2009

TAKZE FUNGUJU PASTECKY 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre