Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

jennifeer23
22. okt 2012

@foryou25 aj si pocitovala nejaké vedľajšie účinky?

foryou25
22. okt 2012

@jennifeer23 nie nie pocas pichanie injekcii nic 😉

haannka
23. okt 2012

no, zajtra asi skusim test 😀 ....hovori sa ze ranny moc je najlepsi, ale ja chodim v noci aj 4x na wc...tak asi je jedno kedy...
...nechapem preco ked viem, ze este bude iba iba / je to take pokusenie skusit, hm?

melisska
23. okt 2012

@haannka podla mna budu// 😉

malaterezka
23. okt 2012

@haannka drzim vsetke prsty aby tam boli pekne dve ciarky

melisska
23. okt 2012

@haannka ja by som uz mohla mat dve // len z toho pozerania dvoch // tu na MK za tie roky 😀

haannka
23. okt 2012

@melisska a budes mat....juuuuuuuuuuuuul 😀

karinka6
24. okt 2012

@haannka no čo ako testík, sú tam dve //? Ja skusim až zajtra 10 den.

haannka
24. okt 2012

@karinka6 poslusne hlasim /

melisska
24. okt 2012

@haannka zatial 😉

franina
24. okt 2012

@haannka ktory to je den od vkladu?

haannka
24. okt 2012

@melisska mojko, strašne ma bolí hlava...nádej pomaly odchádza...dnes som namerala na jednom teplomeri 36,5 a na druhom 37...takže som zo všetkého zmätená...pokoj v duši už zabudnutýýýýýý 😝

haannka
24. okt 2012

@franina 8.deň od vkladu 10.DPO

franina
24. okt 2012

@haannka este nic nie je stratené!!! vieme všetky, že najistejší výsledok je z krvi! a 8den je asi aj priskoro... nezúfaj, hlavu hore... skús o dva dni 😵

haannka
24. okt 2012

@franina stále mám malinkú dušičku, že možno je fakt skoro, nemala som pk...ale brucho ma bolí na ms a hlavne hlavaaaaaaa 😒

karinka6
24. okt 2012

@haannka posledné dni čakania su najhoršie no nie? Ked som tak sledovala príspevky tak až 10 a 12 den poväčšine ukázal ženám test pozitívny výsledok takže nezúfaj, nádej tu stále je.

franina
24. okt 2012

@haannka presne si pamätám tie dva týždne čakania pri I. IVF 😔 potom II. IVF som sa vytesovala tie dva týždne, že keby nie tak som aspoň dva týždne tehotná 😀 😀 😀 😀 ale samozrejme ma prepadli aj zlé myšlienky... je to ťažké....

melisska
24. okt 2012

@haannka ja si aj tak myslim, ze budu dve 😉 rob test 12 den po vklade a vtedy budu// 😵

haannka
24. okt 2012

@melisska no ako sa poznam, ked nebudem robiť zajtra, tak pozajtra určite a potom dovtedy kým nevyničím všetky čo doma mám... 😀 (možno aj 2x denne)...ja som chorobná testovateľka 😀

haannka
24. okt 2012

@melisska už mám všetky príznaky ktoré existujú...teda všetky si namýšľam...pomoooooc, nech už to mám za sebou 😅

melisska
24. okt 2012

@haannka no nebudes to mat tak skoro za sebou 😉 predsa len to trva 9 mesiacov 😉 😵 juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuun

zuzlik7
24. okt 2012

Ahojte;)viete mi prosim povedat,ci tento tyzden pracuju v splne...potesite ma ak ano,pretoze mi konecne dosla mrska a chystame sa pre nase nanuky;)

haannka
24. okt 2012

@zuzlik7 ahoj....myslim ze mal ist doky na konferenciu od 17.10.na tyzden...takze uz by tam mali v splne robit, ale nie som si ista.

jennifeer23
24. okt 2012

Caute dievcata, za ako dlho ste stihli vybavit predoperacne vyšetrenia? A kde ste boli?

karinka6
25. okt 2012

@haannka ahoj dnes som si našla na teste takú slabučkú druhú čiarku 🙂 . Nemala som test 10 ale 25 jednotkový. Skúsim zopakovat o dva dni dúfam že už bude poriadne viditelna. A ty ako?

haannka
25. okt 2012

@karinka6 ako??? poriadne //?

haannka
25. okt 2012

@haannka hihi sme na seba rovnako mysleli...tak to je super...hod fotoooo nech sa potesime...ja nic, testy ktore som si objednala aby dosli v utorok este nemam...potom mi budu na prd platne!!! a mam este jeden z lekarne ale ten mozno zajtra...

haannka
25. okt 2012

@karinka6 ten predchadzajuci prispevok patril tebe 😀

karinka6
25. okt 2012

@haannka nie su to také poriadne //, tá druhá čiarka je taká slabučká tak vlastne neviem či sa mám už vytešovať.

haannka
25. okt 2012

@karinka6 samozrejme...nebola a uz je...uz bude iba silniet...a neda sa ti to odfotit?
potichucky blahozelaaaaaaam

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre