Podarilo sa vám umelé oplodnenie v Gyn - five?

zuzicek88
20. nov 2014

Ahojte babulky,citala som tu prispevok o jednej babe,co chodila do GYN-FIV centra, 4 krat neuspesne oplodnenie,potom bola v Brne a tam sa jej to podarilo hned na prvy sup,ja idem v utorok na krv po prvom IUI,no normalne mam teraz obavy,ci tam nie su vsetci amateri,utvrdte ma prosim o opaku

bubinko1506
4. mar 2015

@zuzicek88 ak bude vsetko ok, tak mozeme zacat s druhym cyklom, kedze to krvacanie bol potrat. vkladali mi dve embrya, tak sa ultrazvukom chceli uistit, ci nahodou jedno nezostalo tam, kde nemalo.
budem drzat palce, nech ti to vyjde. ja si este par mesiacov pockam, ale verim tomu, ze na druhýkrát to dotiahnem az do uspesneho konca 🙂

zuzicek88
autor
4. mar 2015

@bubinko1506 tak to mi je naozaj uprimne a velmi,velmi luto,ale druhy pokus bude urcite uspesny verim tomu,ja uvidim v piatok,ze co a ako,ale pevne verim,ze tam fazulka je

bubinko1506
4. mar 2015

@zuzicek88 dakujem, ja uz som sa s tym viac-menej vyrovnala, a ani som neratala, ze by tam predsa len mohlo nieco zostat, skor som z toho bola strasne sokovana.
som zvedava, co krv, kedze na ultrazvuku videl iba zvysenu sliznicu v maternici, ale nic viac

zuzicek88
autor
4. mar 2015

@bubinko1506 aj tak mi je to luto,myslim na teba a napis hoci kedy,aj spravu,ked ti bude smtno,alebo luto...

bubinko1506
4. mar 2015

@zuzicek88 dakujem, hodnoty opat stupli, aj ked velmi malicko, takze v piatok opat krv. na ultrazvuku nic nevidel, a ked som s nim poobede hovorila, tak mimomaternicove nevylucil ☹

zuzicek88
autor
4. mar 2015

@bubinko1506 to mi je moc luto,ale nevzdavaj sa,mozno je bublinka iba niekde zatulana,myslim na teba

monika_nm
8. jan 2019

@jkubove presne tak, my sme tam.isli tak, ze kamaratka nam odporucila, na zaciatku celkom fajn ale postupne to zacalo byt len o.peniazoch , priserny pristup, co kontrola to iny lekar a tie sposoby jednania bola katastrofa, takze som odisla a najprv som nikam nechcela ist uz ale potom ma muz nahovoril este na Iscare a tam ma pekne nastavili na liecbu, ziadne nutenia a peknd aj bez IVF len s liekmi a inekciou a vo veku 39 rokov som porodila dietatko.A to uz bol pre nas iny pristup, som rada, ze sme isli

luciam11
23. máj 2019

@monika_nm ja som nemala ziadnu zlu klusenost, chodili sme rok a vyslo to na druhy vklad, znama m a od nich 3 deticky, tiez spokojna...dalsia znama chodi do iscare a rok nic dokonca jej dali velmi zvlastnu liecbu a mala dost problemy...kazdy ma inu skusenost...

monika_nm
23. máj 2019

@luciam11 to je pravda, kazdemu je nieco ine lepsie, preto treba skusat, ja som isla tiez na odporucenie najprv do Gyn five, ale postupne to bolo hrozne, furt nas tlacili do niecoho a drzost bola ked mi dr.tam niaky tvrdil, ze ani neviem, ze mam vybraty vajcovod, lebo ho nevidel na sono a mam jazvu zo slepaku, to uz bolo aj na mna dost.A vidis mam vsetko a v Iscare bez tlacenia do IVF ma nastavili na liecbu a porodila som v 39 rokoch dietatko, takze pre mna Iscare top a gyn five mi ani vysledky nechcel.dat a viem aj, ze jeden cas odislo dost bab, tak sa mozno spamatali.

torinka87
12. júl 2019

Ahojte baby chystame sa v auguste na prvú navstevu gyn fiv v nitre . Zaujimala by ma cena za prvu konzultaciu a co potom nasleduje. Asi vysetrenia mna a muža a potom ak by prislo rozmyslame na inseminaciou len sa dako nevieme vysomarit z tých cien. Vie niektora poradit?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre