Pomohol vám Anopyrin a Prednison?

lucia2505
9. máj 2015

Ahojte dievčatá, som po neúspešnom 2. ivf. Vždy máme kvalitné vajíčka aj spermie,vzniknú kvalitné embryjka,ale sa u mňa neuchytia. Brali ste preventivne anopyrin a prednison a pomohlo vam to? Dakujem.

mylullaby
9. máj 2015

To ma mrzi, ze mate za sebou 2 neuspesne ivf. My sme to tiez absolvovali, chvalabohu len jedno. Prvy transfer sa nepodaril ale druhy KET nastastie vysiel, mali sme len 2 embryka. O anopyrine a prednisone som nepocula nic. Po neuspesnom 1. transfere som zhanala vsetky mozne informacie, stale som mala pocit, ze nieco musim urobit predtym ako pojdeme na 2. transfer, hoci lekar v CAR mi povedal, ze to je hlavne na emryjku a nie na mne. Dala som si asi 2 mesiace prestavku aby si telo oddychlo od hormonov a medzitym zasla k istej p. bylinkarke niekde v okoli Trnavy??? Uz si presne nepamatam kde ani jej meno ale viem ze sa tu na fore o nej vedie diskusia. Naordinovala mi nejake caje a obklady na brusko. Bola velmi mila, nepytala za radu nic.Jej "predpis" som dodrzala /ale nie velmi striktne/ a po 2 mesiacoch sme vyskusali znovu. To sa uz nastastie podarilo a teraz cakame malinky zazrak. Drzim velmi palce nech vam to vyjde.

nelly3
9. máj 2015

@lucia2505
mne osobne ta kombinacia nepomohla.

ivka3901
9. máj 2015

@lucia2505 ani mne síce brala som anopyrin a medrol to je to isté ako prednison

lucy125
9. máj 2015

Ahoj ja som anopiryn nebrala,ale po prvej Prednisonu som ostala tehotna,predtym KET boli neupešné, s Prednisom bol uspešny 🙂

lucia2505
autor
9. máj 2015

@nelly3 a pomohlo ti nieco ine? Podarilo sa?

nelly3
9. máj 2015

@lucia2505
zial este sa nepodarilo 😔

lucia2505
autor
9. máj 2015

@lucy125 ahoj a kolko si mala predtym neuspesnych vkladov? Embryjka ste mali kvalitne a napriek tomu sa nechytali?

lucia2505
autor
9. máj 2015

@nelly3 a kolko ste mali vkladov? Embryjka mate kvalitne? Ani neviete kde by mohla byt pricina? Lekari co hovoria? To ma mrzi,kazdy neuspech je velkym sklamanim ☹

nelly3
9. máj 2015

@lucia2505
mam za sebou 9 vkladov, skoro vsetky som mala embryjka v super kvalite, ja mam endometriozu, tam bude ten problem s uhniezdenim si myslim

lucy125
9. máj 2015

@lucia2505 embryjka boli super,predtym som mala tri vklady.

zibi
9. máj 2015

@lucia2505 preventivne nestaci ..treba kvalitne imunologicke vysetrenie na nk bunky cytokyny tnf ..a podla toho sa uvidi.. vacsinou je problem tam ..a preventivne sa dava mala davka prednisonu, ktora pri zvysenych imuno veciach nestaci ... 😖

buba08
9. máj 2015

@lucia2505 mne nepomohlo, síce som otehu, ale v 8 tt MA

lucia2505
autor
9. máj 2015

@nelly3 aha ale to sa urcite da nejako riesit,ved vela bab s endometriozou otehotneli. Teraz niekedy sa chystas?

nelly3
9. máj 2015

@lucia2505
ani nie, sice ma nejake este zmrazene, ale idem sa poradit s dr. ohladom operacie a potom sa uvidi.

lucia2505
autor
9. máj 2015

@lucy125 este sa chcem spytat, ze ten prednison ti naordinovali v centre? Dali ti ho preventivne,ci uz na zaklade nejakych vysledkov vysetrenia? Ako dlho si ho brala pred vkladom? Prepac...milion otazok😀ale super,ze to vyslo.

lucia2505
autor
9. máj 2015

@zibi rozumiem a je to mozne absolvovat v Ba? Ak ano tak kde prosim ta a kolko to asi stoji?

lucia2505
autor
9. máj 2015

@buba0a8 to je smutne,mozno sa pridruzil aj nejaky problem so zrazanlivostou nie?

lucy125
9. máj 2015

@lucia2505 ano v centre,naordinovali mesiac pred vladom a ked som otehu tak som ho brala do 11tt.Dr.mala podozrenie na maternicu imunnu voci embryjkach ale kedze toto vysetrenie sa robi najblizsie vPrahe tak sme toriskli a zabralo to🙂

zibi
9. máj 2015

@lucia2505 myslim ze to v ba robi medirex a imunovital v blave ..
tu je imunovital
http://www.imunovital.sk/our-services/reprodukc...

tu je medirex na tibensku ale mam len mail
elena.tibenska@ medirex.sk
cislo by malo byt na nete klasicky bratislava medirex
ja som bola cez medirex je to lacnejsie tusim zena a aj muz kazdy po 50 eciek

imovital je ovela drahsi..

ved skus kto ta skor objedna

lucia2505
autor
9. máj 2015

@nelly3 to je dobry napad,aspon ma clovek potom lepsi pocit,ze preto nieco urobil a ze to tak konecne moze vyjst.To ste si uz dost preskakali,obdivujem vas.

lucia2505
autor
9. máj 2015

@zibi jeej super,velmi pekne dakujem,skusim sa objednat. A nerobia nahodou aj priamo v centre nejake taketo vysetrenia? Ci to asi len tie zakladne imunita na spermie a trofoblast,ze?

zibi
9. máj 2015

@lucia2505 zakladne len ..sprav si mimo centra aby si mala nestranny nazor 🙂

jaja9891
11. máj 2015

@lucy125 ahoj a nepamätas si davku Prednisonu,vraj 5 mg nestaci...mam protilatky proti spermiam,ale bojim sa uzivat viac...

skaredekacatko
11. máj 2015

@lucia2505 chodim do imunovitalu bola som na odber medirexe ale tam nemaju doktorku je na materskej nema kto zhodnotit tak som sla s.vysledkami do imunovitalu k bergendiovej. Zaplatila som t0 za odber a 50 za stanovenie liecby. Mam zvysene proembriotycke cyfokyny a beriem injekcne subcuviu jednu tyzdenne po dobu 10 tyzdnov a na 8 kontrola. Este my dali anopyrin plus infralipidy Pri tychto odberoch praveze cytokyny poistovna nepreplaca preto budem platit 50 za kontrolny.odber. este som bola aj na hematologii tam nic nezistili ale preventivne picham fraxik.

skaredekacatko
11. máj 2015

@jaja9891 mne vravela ze prednisom/medrol sa berie podla vahy takze asi 20 kg 😀 nemas tak by som kludne nassdila vyssiu davku

jaja9891
11. máj 2015

@skaredekacatko jj to som aj ja pocula,len moja gyn si nebola ista....preto vaham 🙂 dakujem za info 🙂

skaredekacatko
11. máj 2015

@jaja9891 povodne mi chcela dat medrol v imunivitale a tak to na kalkulacke ratala podla vahy ale nezapamatala som si tak ti nepoviem ako. Inac keby nie som zufala tak by som medrol nebrala uz som to tu v jednej teme pisala ze je to humus kortykoidny co sa u x y bab potvrdilo ze mali s neho problemi ja som dostala taku nadchu ze az ale kedze nic ine neexistuje tak musime medrol brat
Som rada ze som teraz dostala subcuviu.

stovka
11. máj 2015

@lucia2505 mne to pomohlo.. v centre mi predpisali prednison 3 mesiace pred planovanym 3. pokusom
Ivf, celu dobu som brala aj Anopyrin a mm bral 3 mesiace Profertil.. Anopyrin som nevysadila do porodu.. v 8. mesiaci mi zistili problem so zrazanlivostou krvi, tak som dobre urobila, ze som Anopyrin nevysadila, zvysili mi davky injekcne.. ja si doposial myslim, ze predchadzajuce vklady boli zbytocne bez Anopyrinu.. nevysadzajte Anopyrin, neuskodi, pomoze.. + v kombinacii s Prednisonom.. drzim Vam palce, viem ake je to tazke.. raz to vsak musi vyjst, nevzdavajte sa..

lucy125
12. máj 2015

@jaja9891 ja som uživala 5ml/1tabletku denne.

jaja9891
12. máj 2015

@lucy125 a mala si aj nejaky problem ci preventivne?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre