Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kajka39
13. jan 2010

figurka- ty si hradis lieky sama, alebo ti prispieva aj poistovna? Kedy mas kontrolu?

dana10
13. jan 2010

Wodanka gratulujem to je paráda 🙂 😉
Ty buddeš mať asi aj na darovanie

wodanka
13. jan 2010

dakujem Vam vsetkym za drzanie palcov a za to ze ste na mna mysleli 😉 ak su moje vajicka, take bojovnicky ako som ja, tak by to mali zvladnut (teda aspon niektore), verim im 🙂 🙂 a verim nam vsetkym, a preto budu v oktobri porodnice na Slovensku plne stastnych mamiciek 😵 😵

figurka.m
13. jan 2010

kajka, poistovna ti prispieva len na urcite mnozstvo liekov, ked ich je malo ostatne si musis dokupit, preto budem kupovat merional, lebo menopur je drahy 😉 kontrola v piatok

wodanka, aj im verim, vsetkym 😀 😀 😀

figurka.m
13. jan 2010

vypadlo mi JA, chapes, nie?

wodanka
13. jan 2010

chapem.. 😎

wodanka
13. jan 2010

danka, brmbolcek a o kolkej asi volate embryologicke ohladom vasich pokrokov?

kajka39
13. jan 2010

figurka - ja som myslela, ze poistovna plati respektive prispieva na cele mnozstvo liekov co potrebujes, aj keby to bola dvojnasobna davka. 😨
Co sa tyka mna, ja si to platim komplet mimo pistovne, preto neviem co a kolko sa priplaca....

demizon
13. jan 2010

Ahojte, tak prvá včielka je za mnou...nepichám si to sama ani s mm...on by to ukončil už pri pohlade na ihlu a ja po ňom 🙂 takže chodím do GF . Dnes som sa zabudla opýtať najednu vec a to, kedy vlastne hrozí OHSS či už teraz pri Diphereline / čo sa mi zdá málo pravdepodobné/ alebo až pri stimulácii Fostimonom? Inak začínam s dávkou 225 tak uvidíme čo sa bude diať.Ako tu čítam diskusie tak optimálne je tak do 15 folíkov viac už asi aj dosť boli atď.

No vykecala som sa pekne...pa

figurka.m
13. jan 2010

nie, neprispieva 😠 vyjde ma to asi 30 evry na den, tak som zvedava kolko este budem pichat 😲

a ty si preco platis sama?

figurka.m
13. jan 2010

ahoj demizon, OHSS ti hrozi az pri fostimone, teraz prave tlmis v sebe vsetky svoje hormony

kajka39
13. jan 2010

demizon - OHSS hrozi vacsinou az po podani Pregnylu alebo po OPU ,aspon tak som to citala na letaciku

figurka- ja som pre poistovnu uz nezaujimava mam 39r. ☹

demizon
13. jan 2010

figurka, kajka tak som si to aj myslela ze to je...dik z apotvrdenie

figurka.m
13. jan 2010

kajka 😎 ja mam 37, este som zaujimava chvilku 😅 inac aj tak nechapem, ako prisli k tomu veku 39 a dost 😝

brmbolcek
13. jan 2010

.. no v kazdom pripade figurka podavaj spravicky... 😉 budem drzat palce uz teraz a kedy pichas rano ci vecer ?

figurka.m
13. jan 2010

no jasne 😎 picham rano dipherelline a vecer menopur

brmbolcek
13. jan 2010

...aha ja som pichavala vsetko vecer diferelline plus puregon.... lepsie mi to vyhovovalo koli praci... rano sa mi nechcelo vstavat a psychicky pripravovat , pocas dna to neprichadzalo do uvahy tak som to nechala na vecer 😉 ale viac menej to je jedno kedy hlavne ze to pichnes kazdy den ako mas .... ale uz to mas za par ... takto tyzden uz budes lezat so zdvihnutými nozkami hore ...... 😉 😉

wodanka
13. jan 2010

brmbolcek o kolkej asi volas na embryologiu?

brmbolcek
13. jan 2010

ahoj wodanka tak ja som dostala po OPU papier aj s tel.. cislom a na nom boli napisane dni kedy si mam volat ..... tebe ho nedali dnes ?????

brmbolcek
13. jan 2010

...inak volavam rano okolo 8.00h. ale ja nikdy nevydrzim tak vzdy volam o desat minut skor..... 😉 na cez vikend mam napisane 7.30 h..... dufam ze vsetko pojde ok aby sme sa dozili vikendu a mali co kvalitne a co vydrzi vlozit....... 😉

wodanka
13. jan 2010

dali.. ale pytam sa na hodinu, ze ci rano, alebo popoludni?

brmbolcek
13. jan 2010

rano o 8:OO h... 🙂

denis19
13. jan 2010

wodanka...tak blahopreji

wodanka
13. jan 2010

brmbolcek, tak hned rano volam 🙂
dakujem denis

cukotka
13. jan 2010

denis už 18 tt? nejde ti to nejako rýchlo? 🙂

brmbolcek
13. jan 2010

dobre Wodanka zapni budik , co nebude treba , 😉 co nebude treba lebo uz teraz sa nevies dockat ako to vsetko dopadlo , predovsetkym ti drzim palceky aby ti to co najlepsie dopadlo a nastartovalo sa tyms pravnym smerom.... 🙂 🙂

zajtra si dame vediet ako sme na tom Danka , ja a wodanka - dufam ze vsetky uspesne

a v piatok nam povie ciselko ako pochodila na pohovore a lieciky a figurka nam prezradi kolko folikou rastie ... 😉 drzime palce a dobru nocku

cisielko
13. jan 2010

Wodanka..tak ty si naozaj riadna nosnica..krása, silno držím palce 🙂

Brmbolček..dakuejm..áno v piatok diem na ophovor pred KEt..a cítim sa ok, ako keby mi to bolo jedno..asi je to tak aj lepšie 😉

Figurka..žiadny stres..narastú, prečo by nenarástli..bude to ok 😉

Kajka..teda, vyzerá to krásne tak len tak dalej 🙂

Demizon..tak prvá veilak za tebou, ako si to zvládla?

majka21
13. jan 2010

Wodanka, to je super. Si šikulka. Tak trocha ti aj závidím, že si už po. Už aj ja to chcem mať za sebou. Zatial to vyzerá tak, že idem vo februári. Aj ma to teší, aspoň bude aj manžel pri mne. Akurát 12.2 má prísť domov.

Ostatné kočky pozdravujem. 😉

denis19
13. jan 2010

cisielko...no ide, čo ti poviem 🙂 sama jsem v šoku...už jen úspešne dobojovat amnio a jsem dle mého za vodou hurááááá
už jen vy holkypekne snášejte a ujímejte dvé miminka ať se stát rozroste 🙂 a má kdo vydelávat na naše duchody 😀 😀 ale nebojte se detičkynaše my vás máme rádi!!!!

luko
13. jan 2010

wodanka: supeeeer, drzim palce 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre