• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

6. augusta 2017 
Kajka, tak odpočívej a jsme ráda, že to máš zdárne za sebou.
Romy, tak jak?????? Jsi on?????
1. okt 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ROMY
nebola som na fore asi 4dni a teraz som precitala co sa stalo,Asi to pocuvas od vsetkch ale nevesaj hlavu,vsetko je to PSYCHIKA.Budem na teba v piatok mysliet, neboj vsetko bude ok.
Ja este cakam na poistovnu. a ako by to nestacilo mz mi meska tak mi moja gyn dala duphaston. Tiez nic moc, ale ja verim, ze to bude vsetko ako ma byt.......... :grinning:
1. okt 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno snažilky!!!!

ROMY myslím na Tebe!!!!!!!
2. okt 2009 o 06:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
mam za sebou zase strasny rev - ale od radosti- :grinning: :grinning: :grinning: Nase vajicko sa vyvija ukážkovo. Má 4 bunky a žiadne neviem čo ( nezapamatala som si ten nazov ) ale to ze to neviem co tam nie je vraj znamena ze by malo ist bez pb dalej. Z A J T R A M A M V K L A D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Teda ak sa zas nieco neposere, sorry za vyraz
2. okt 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko vsetkym prajem!!! Kde ste? :slight_smile: :slight_smile:

denis,gall, romy-ako to vyzera sz vasimi embrijkami? mate nejake cerstve info?? :wink:

sasko-bud trpezliva ona pride! :wink:
2. okt 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ROMY
paráda!!!!!!super zpráva, tak Ti držím na zítra co se dá!!!!!!!!! bude dobrá konstalace ver tomu!

Kajka
ahoj , tak ja se cítíš???? Já už úplne v poho, torchen cítím vnitrek bríška,ale jinak pohoda. Já nemám žádne čerstvé info ,až zítra ,ale verím že hezky rostou fazolečky naše :grinning:
Co Tvé potomstvo, volalal jsi už ne???
2. okt 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy-suuupppeeerrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ..ach to je radost! len tak dalej!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. okt 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby teraz prechadzam fázou ze sa mi to cele iba sniva :slight_smile:
denis mna uz spodok neboli ale boli ma pod rebrami ked sa zhlboka nadychujem - citis tiez take nieco?
2. okt 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis - tak najnovsie spravy su take, ze 8 vajicok islo na kultivaciu-oplodnenie. Teraz uz budeme len cakat na nedelu, kedy budeme opät volat embriologicke, ako sa ti nasi maly drobci maju k svetu. Styri boli 1 a styri boli 2 kvality...
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. okt 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a dnes ma odber vierka ze?
2. okt 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ROMY,
ano cítím a už jsme si myslela ,ž e jsem hypochondr, nevím z čeho to je,ale i když ležím cítím tam pichavou bolest, ne stále,ale pri dýchání ...snad je to následek narkozky a prejde to!
Romy a je to realita a na to vše šťastná, dej zítra prosím vedet, jinak tu ani neobsedím.

KAJKA
také hezká ourodička super!!!!!!blahopreji nám všem hoky!
Máme za sebou celkem slušný kus cesty, už to doléhá i na mého manžela a chce se o tom bavit,dotd to bral jako ani nevím co,ale ted se ho to už bytostne dotýká!!!!!! Prece to už jsou nejaké dušičky a tradeji se nad tím ani nezamýšlím.
2. okt 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo Vierka tam už leží!!!!!!!
2. okt 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajka aj ja ti blahozelam k vajkam a drzim palce nech sa im dari
denis aj u mojho mm je to tak, doteraz som mala pocit ze ho furt otravujem tymi rečami okolo ale včera bol úžasný. Sam mi zavolal že co a ako a ked som mu to do telefonu nebola schopna povedat tak letel domov, A potom na mna kukol a povedal, že ved to jedno co potrebujeme máme a že to je ten pravy, ze keby ich bolo viac aj tak by bol len tento jeden. No nie je super? A tiez povedal, ze o to bude silnejsie , boze on fakt veri ze to vyjde :slight_smile:
2. okt 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ROMY ... tak to je úžasné :slight_smile: ... moc ti držím palce !!!!!!

Ja budem vedieť viac až zajtra. Tak dúfam, že sa aspoň jedno vyvíja dobre.
2. okt 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy, super, jsou to padavky,ale silné, ti chlapi,co????
Ahoj Gall, jak se vede?
2. okt 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes už v poho ... včera som mala dosť veľké bolesti v podbrušku, ale dnes sa cítim oveľa lepšie.
Manžela mám na školení takže som svoje depky musela stráviť sama :cry:
Neviem ako to vydržím do zajtra ... dúfam, že ma čaká konečne aj nejaká dobrá správa.

A čo ty?
2. okt 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj gall, ako ti je?
Neboj ved sme tam boli dobrá partia a určite sa vám ich dobre vyvíja viac - ja musim verit len jednej gulicke ale vy máte 7 - 8 násobne vyššie šance :slight_smile:
Včera som prešmejdila net a aj som zašla do iných tém a vypadá to tak, že dôvodom tých škrupiniek co vypadali ako super vajka je to že mi to tak rychlo vybehlo na zaciatku stimulacie a az potom mi na dva razy znizovali dávky. Peoste vajecniky reagovali inak ako mali podla hladin hormonov. Ale aj tam som zvedava co mi povedia v heliose na to
2. okt 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Ahoj Gall, tak jsem si to prodelaly společne ty bolesti,ale dnes je nám dobre!!!!
Holky, žádné depky a stresy, každé to dobre dopadne, ale také se nemohu dočkat zítrka, i pro Romy i pro naše embryjka
2. okt 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru baby hned ako tam zavolate dajte vediet, Ja mam volat kvoli vkladu uz o pol osmej a povedia mi kedy mam prist
2. okt 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, včera mi embriologička navrhla vklad 2 vajíčok ... nakoľko ich kvalita po prvom dni nebola dobrá.
2. okt 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gall a co dáš dve????
Romy, budu posílat holuba hnedle jak se neco dozvím :grinning:
2. okt 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gall ja by som si dala vložit dve aj keby boli na jednotku , ale to uz nebude, No je to na tebe ale ja by som urcite nevahala a denisa vravela ze pozna babulky z rodiny co si davali vkladat dve a uhniezdilo sa vzdy len jedno.
2. okt 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi máš ROMY pravdu ... aj tak nemajú jednotkovu kvalitu, takže pravdepodobnosť že by sa uhniezdili dve je asi dosť malá.
2. okt 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gall, je to tvoj druhy pokus, a radsej dve deticky ako ziadne. Nepozeraj na to ci mas jednu alebo dve izby v byte a pod, to nie je dolezite. Ja som makala na kariere 9 rokov a nakoniec nasa firma kvoli krize krachla a co z toho dnes mám ? Nemam to najdolezitejsie na svete a navyse mozno nedostanem ani matersku a vsetko co sme si odtrhali od huby aby sme si nasetrili minieme na IVF a na to aby sme potom s malym prezili - takze o co ide? Keby som mala sancu sa rozhodnut este raz tak otehotniem v 25ke
2. okt 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je pravda ... asi zbytočne rieším tieto veci, ešte nie som tehotná.
Baby bude to nekonečných 14 dní ... ešte že si môžeme navzájom písať a povzbudzovať sa. Musíme veriť, že všetko dobre dopadne :slight_smile:
A keď nie ... život ide ďalej :slight_smile:
2. okt 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky ANO máte ve všem pravdu, také pokud zustanou, dám dve!!!!Bez ohledu na cokoliv a užbych také neobetovala tehoteství kariére, je to blbost ,ael na to si každá musí prijít sama!!!
2. okt 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis drzim palce aby si mala minimalne tie dna a ak ich bede aj do mraziacika tym lepsie :grinning: :grinning: :grinning:
Inak ma napadla jedna bláznivá vec. My budeme mať len jedno - ak teda budeme mat ale ak sa to ozaj podari - este vzdy mam šancu že by boli dve jednovaječné :grinning: nie je to super predstava? :grinning: :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je super predsrtava akdyž se hezky vyvíjí tak je to i dosti možné pri tech hormonech co máme v tele :grinning: :grinning:
2. okt 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka
halo ako????
2. okt 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis-tebe sa kolko bobuliek chytilo k dnesnemu dnu,mas nejake nove info??
2. okt 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok