Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
5. okt 2009

vierka postupne ma v setko preslo - este sobota bola dosť blbá , aj som sa bála isť na ten transfer - reku bolí to a potom to bude ešte viac, ale bolo to ok. celu sobotu aj nedelu som poobedia prespala a dnes ma uz ozaj nic neboli. Neboj a a v stredu uz nic nebudes citit. Teraz sa nadajam kyslím mliekom, lebo obycajne nemôžem ani ovoniať. A vylihujem na gauči

viera6
5. okt 2009

no ja som sa čieš nadajala kyslím mliekom domacim,s obyčajneho ma natahuje ,kedysi som vypila aspon studene s čerstvim rožkom no teraz to už nehrozi 😒
A zdeja sa tu neozvala však?, už by mala robit testik sa mi zda.

romy01
5. okt 2009

zdeja tu veru nebola dlho. Ona ma dnes tusim 10den po ET - testuje az v piatok
ale to strasne leti, ze?

minka051
5. okt 2009

Ahojte zdravím
Tak vidím že vy ste tu už čakatelky na // čiaročky 🙂 🙂 Ja ešte len pichám štvrtý deń. Zajtra idem na prvú kontrolu.
Chem sa spýtať cítili ste niečo ked ste si pichali. Teda či vás niečo bolelo a tak, lebo mne zatial nič nieje. Ďakujem

romy01
5. okt 2009

ahoj minka- fest to uteka, zachvilu sa pôridas k nam 😀
Ja som nic necitila - niekedy som mala pocit ze mi rastie brusko - ale to bolo skor z toho ze som vele dni vylihovala. Az ku koncu ked boli folikuly belke tak som dost cítila vejecniky

minka051
5. okt 2009

Tak to asi bude v poriadku. lebo prvý krát ma na začiatku bolelo bruško ale malo to aj príčinu a narástla mi tá cysta a potom ma stopli. Tak hádam teraz to tak už nebude.

romy01
5. okt 2009

neboj, budes OK

viera6
5. okt 2009

ahoj minka pripajam sa k romy ani mana nič nebolelo ani som nič necítila,bude to ok a veru nenazdaš sa a pidaš sa k nám.

viera6
5. okt 2009

romy maš pravdu, strašne to letí ved nedavno sme si písali kedy dostaneme ms.

minka051
5. okt 2009

Tak to som rada. Ved uvidím zajtra na kontrole čo mi povedia. Dúfam že len dobré správy 🙂

viera6
5. okt 2009

určite minka len tie najlepšie 🙂 😉

viera6
5. okt 2009

dievčata aj ste dnes niečo dobre varili?,my sme mali ešte zo včera kura s ryžou a slepačiu polevku s mrveničkou

kajticko
5. okt 2009

Ahojte dievčatá 🙂 tak som tu znovu. už vôbec tu nemám prehlad včera som prišla z dovolenky spravili sme si s mužom predlžený víkend v Tatrách. prešla som to v rýchlosti tuším ste všetky tehulky?? 😎 😎 😎 dnes som podpísala konečne žiadosť na poisťovnu. DR. mi povedal ,že mi predpíše Gonal neviete kolko sa tam dopláca pri Dôvere:?,

lutika77
5. okt 2009

Ahojte baby, nemate nejaky zvysny GONAL ? Ak ano, dajte mi prosim vediet na IP. Dakujem.

viera6
5. okt 2009

Ahoj kajtičko,neviem či ti to pomože ja som doplacala za gonal 900-2krabyčky=227EUR a gonal 450-1rabyčka=58EUR,no ja mam všeobecnu

kajticko
5. okt 2009

mne povedal lekár cca 15 tisíc ,ale nerozumela som či vtipkuje alebo nie.. ked dobre rozumiem tak ty si tolko neplatila 😉 a to sa beriie celý mesiac alebo ako to funguje?

viera6
5. okt 2009

no ja som platila 8586v sk,ale to len gonal.No začinala som proverov tabletkami,potom decapeptylom ten bereš až do odvolania, a ked ti pride ms ideš na krv a sono a o15,00hod volaju kedy maš začat pichat gonal.Acelkovu sumu aj s prov.+decap.+gonal ma vyšla 8887sk

kajticko
5. okt 2009

to je celkom v pohode to sá da. myslim ,že mi to rozprával asi ako príklad že 50.000 lieky ked mám ja si doplácam 15.000. no super tak to není až také hrozné.pýtal sa ma či chcem drahšie ,alebo laccnejšie?? povedala som,že je to jedno hlavne tie ktoré pomôžu 😉 tak povedal,že gonal. tak ten gonal su už vlastné tie injekcie že?, ešte sa chcem opýtať počula som ,že sa dá kupiť neaké pero na pychanie aj to máš? nechce sa mi to čítať do zadu ty si v akom štádiu?

viera6
5. okt 2009

kajtičko ,ten gonal je ako pero a decapeptyl su čieš inekcie.ja by som mala íst na transfer v stredu alebo štvrtok denis a gall by už mali mat chrobačikov v domčeku a romy ma chrobačika-ku od soboty

romy01
5. okt 2009

veru denis a gall by sa uz mali coskoro ozvat, som zvedava ako sa denis rpzhodla

viera6
5. okt 2009

no a ja som zvedava ako sa rozhodla, romy už som myslela ,že si ma tu nehala samu, 😉 ešte že sa ozvala kajtičko

romy01
5. okt 2009

trosku som sa na obed natrepala a nachvílu mi vypadol net, mame s nim dost casto pb

viera6
5. okt 2009

no to ja zase bojujem 😵
romy ten recept čo si písala tušim v sobotu,tie kuracie prsia sa niečim aj zalievaju?

denis19
5. okt 2009

Ahoj holky, tak jsme zpet se dvema petríkama v domečku!!!

denis19
5. okt 2009

GALL
našla Te potom Gaťová????Chtela Ti dát jen propouštecí zprávu,pokud Ti ji nedali na recepci. Nám ji n achodbe ješte strčil Krajko, začaroval bríško,aby vše bylo ok, na dnes doporučil leháro a od zítra normoš režim, o dva týdny kontrola a vkládat nadále venušiny bílé kuličky 😀 😀
Holky, pociťuji blaženost na duši!

viera6
5. okt 2009

denis super gratulujem!!!len teraz ich dobre opatruj! 🙂

cisielko
5. okt 2009

Ahojte..čo to som si tu prečítala...ja idem v stredu na prvú konzutáciu ohaldne IVF, mali sme ísť na IUI ale osledný kotrolný spr je veľmi zlý...pravdepodobne nás čaká ICSI..chcem sa opýtať, ak sa vám niekomu chce mohli by ste mi povedať čo ma vlastn čaká, aké vyšetrenia a tak podobne..ja vyzerám, že som v oriadku...ďakujem 🙂

viera6
5. okt 2009

denis ale s pn pokračuješ ,či?

denis19
5. okt 2009

VIERKA ano stále mám PN

viera6
5. okt 2009

Dala si si niečo aj zamrazit?Tak ste sa napokon rozhodli pre dve 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre