Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

minka051
6. okt 2009

denis tak hádam mám času ešte dosť. Ved dnes to bolo len po štvrtej injekcii. Tak sa môj organizmus hádam spamätá 🙂

denis19
6. okt 2009

To určite a radeji pomaleji a jiste než nejaký problém 😲 vše má svuj čas.

gall
6. okt 2009

MINKA ... to môžem potvrdiť ... ja zase reagujem moc rýchlo a potom sa to odzrkadlí na kvalite vajíčok. Tiež potrebujú svoj čas.

denis19
6. okt 2009

jo holky, chci už probírat barvu hovínek a blinkaniček 😀 😀

minka051
6. okt 2009

gall
No umna to som rada že reagujem. Už nemám 25 ale ovela viac tak len verím že to dotiahnem do konca. Dnes ma tak strašne bolela hlava a začínajú ma bolieť aj prsia. Hádam to tak môže byť.

denis neboj aj to bude 🙂 🙂 a potom budeš ledva čakať kedy plienky nosiť už nebude 🙂 🙂

denis19
6. okt 2009

Tomu ráda verím 😀 tem plínkám 😀
MINKA pij víc tekutin než jsi zvyklá a s prsama je to v cajku, to tak má být, takže sumasumáru, jsi učebnicový príklad 😀

minka051
6. okt 2009

No snažím sa piť dosť. Len keby človek nemusel stále na záchod. Ved idem ani neviem kolko krát za den. 🙂 Práve som si uvarila tak 3/4 litra čaju tak to zas 🙂 budem musieť aj v noci.

cisielko
6. okt 2009

Ahojte 😉

Kajka..je mi to ľúto 😒

Cukotka, Romy...ďakujem vám veľmi pekne za vaše rady a postrehy...v celku tse ma potešili..tak uvidím zajtra čo sa všetko dozviem a určite ešte vaše rady využijem 😉 čo sa týka Maca tak manžel ju berie asi 2-3 týždeň..brali sm epred tým Profertil, Kotvičníkk ale keďže sa výsledky tak zhoršli, vysadili mse to a kúšame teraz Macu a kvapky Androzin,....čo to spraví sa uvidí 😉

kajka39
6. okt 2009

cisielko- vela reakcii som uz citala, ze po Profertile sa muzom dost zhorsil spermiogran, ja tomu vyrobku tiez velmi neverim.... Zatial ziadna panika, rano je mudrejsie vecera. Dufam, ze ti dvaja silny bojovnici statocne bojuju a zajtra pojdeme nato! Hned rano dam vediet!! 🙂 🙂

cisielko
6. okt 2009

Kajka...držím palce...viem aké to je čakať a stále čakať 😉 a čo sa týka Profertilu...mňa totálne sklamal 😠

kajka39
6. okt 2009

cisielko- zatial nie som z toho paf, lebo este sanca je. To cakanie je celkom znesitelne tiez lebo aj tych 6dni je realnych. Verim v dobry koniec a uz som v pohode, len to rano bolo trocha smutnejsie..... 🙂 🙂 🙂
Ja, ked som citala kopec clankov o Profertile tak som si ho radsej ani nesla vyzdvihnut pre mm.. do lekarne hoci bol objednany. Ale na kazdeho moze ucinkovat inac a niekomu pomoze.

cisielko
6. okt 2009

Kajka..aj ja som počula, že veľa ľudom pomohol ale tiež aj presný opak..odkonca ma od neho aj odhovárali ale každý to chce vyskúšať..tak som ho vyskúšala a už viem,že nikdyviac 😠 a u vás je valstne aký problém..prepáč nečítam všetko tak nemám až taký prehlad 😉

cukotka
6. okt 2009

pozdravujem dievčatká 🙂

sisi30
6. okt 2009

Čaute kočky,
už som sa dlho neozvala ale nejak nestíham.Ale ste toho popísali držím vám všetkým palce nech už sme všetky tehu.Neviem sa už dočkať 🙂

cukotka
6. okt 2009

sisi ty si ako daleko?

sisi30
6. okt 2009

my už máme genet.testy za sebou a teraz pôjdem pre výsledky na hormonálny profil. tak uvidíme čo bude. veľmi sa toho všetkého bojím ☹ je to všetko také ťažké a ty cukotka ako si na tom?

zdeja
6. okt 2009

ahojte dievcata... 😅 sme 11 den po ET.....

cukotka
6. okt 2009

a čo genetické testy ako dopadli? Vás tam kvôli čomu poslali? No my máme schválenú žiadosť, a čakáme na výsledky gen. testov, potom by sme mohli ísť na to.

sisi30
6. okt 2009

ešte neviem výsledky budú až o 2 mes. boli sme v septembri. a vy idete na to IVF?

cukotka
6. okt 2009

áno ideme na IVF, kde ste boli na testoch?

sisi30
6. okt 2009

v Iscare, rozmýšlame že navštívime ešte 1 CAR. a uvidíme čo nám povedia tam.

cukotka
6. okt 2009

v BA? prečo chcete navštíviť ešte jeden?

sisi30
6. okt 2009

Vieš nemám dobrý pocit vidia ťa pomaly len vo dverách a povedia ti hneď IVF. tak chcem vedieť čo nám povedia inde. Genetik nám povedal na základe údajne veľmi zlého smg, že môžme mať bábo prirodzene, tak neviem komu máme teraz veriť...

cukotka
6. okt 2009

sisi vy ste boli u docenta ondrejčáka?

sisi30
6. okt 2009

fu tak to si ma zaskočila, ale myslím, že tam je len 1 genetik a robí iba pondelky tieto testy

cukotka
6. okt 2009

no myslím, že áno. Počuj ja som úplne zaskočená tým čo tu píšeš. Ja mám s ISCARE úplne iné skúsenosti. Ku komu tam chodíte?

sisi30
6. okt 2009

chodím k Tazberykovej ale je to len môj pohlad a moje pocity, tak si to nemôžeš tak brať. ☹

cukotka
6. okt 2009

my sme k nej mali ísť, ale nakoniec sme to zrušili a dali sa k dr. Ďurechovej

sisi30
6. okt 2009

a kedy máš naplánované IVF? chcete ísť ešte tento rok? máte tiež zlý spmg?

cukotka
6. okt 2009

no spmg máme zlý, ale nasadili sme macu, a zlepšil sa, hlavná embriologička chválila 😉 , ťažko povedať na kedy ho máme naplánované, keďže čakáme na výsledky z tých testov. Ak budú až za dva mesiace, tak by som mohla so stimuláciou začať tesne pred vianocami, a to pochybujem, že sa im v centre bude do toho chcieť ísť. Ak budú za mesiac výsledky, tak by sme to robehli už tento rok. A vy?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre