Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kajka39
7. okt 2009

cisielko,viera,denis,raomy dakujem za podporu. Nateraz sa s vami lucim, idem nieco robit ,aby ma neporazilo!! 😀 Idem naberat pozitivnu energiu no nie z vesmiru, ten je kapanek daleko, ale tu niekde poblizku ju urcite najdem tiez.... 🙂 😉
papa pekny dnik vsetkym!!!! Ak by ste mali nejake info ako zlepsit kvalitu ,,vajiciek,, tak mi napiste! dik 😉

denis19
7. okt 2009

Kajka jasan, treba já se optám mého vesmíru ,jak zkvalitnit snášku 😀 Hezky čerpej pozitívum z čeho chceš,hlavne nemysli na blosti 🙂

romy01
7. okt 2009

ja sa tiež posnažím niečo vyšmejdiť, lebo u mna sa o kvalite hovorit neda ani zdaleka tak ako u kajky

cisielko
7. okt 2009

Kajka..drž sa a naberaj energie do ďaľšieho boja 😉

gall
7. okt 2009

KAJKA ... tak to mi je ľúto ... ale nevzdávaj to. Viem ako sa cítiš ... tiež som si tým prešla. Ešte síce nemám vyhrane, ale aspoň som pri druhom IVF mala 2 kvalitné vajíčka 🙂 ... druhý krát je už všetko lepšie. Už vieš čo máš robiť a si vo väčšom kľude ... ja som toho dôkaz. Ver mi.
Ja som asi pol roka pravidelne užívala kyselinu listovú ... je dobre ju užívať už pred tehotnosťou ako prevenciu proti nejakých genetických chybam. O ničom inom bohužiaľ neviem na skvalitnenie vajíčok ☹

ROMY, DENIS ... ako sa cítite?

romy01
7. okt 2009

ahoj gall
ja som zacala konecne nieco robit a otvorila som si anglinu - nech je ta moja PNka aspon v niecom uzitocná
Inak dnes ma nic neboli ani to co vcera, tak neviem ci je to ok alebo nie a ty?

gall
7. okt 2009

No ... zatiaľ je ťažké niečo povedať ... trochu ma pobolieva v podbrušku, ale len tak nepravidelne. Ako pred ms. A bolia ma prsia. Ale to ma boleli aj predtým. Inač som v poho ... je to zatiaľ len 3 deň. Neviem ako to ešte vydržím tých 10 dní 😒
Snažím sa spomenúť ako som sa cítila ten prvý krát, ale nejak si nespomínam. Jedine čo viem je že som začala na 8 deň po ET špiniť. A potom sa mi rozbehla ms.

denis19
7. okt 2009

AHoj Gall a Romy,
tak já jsme také v pohode, nevím co mám cítit, takže se dle men cítím výborne a prsa mne bolí stále, už mne ovšem nebolí podbríško, tak ted nevím jestli to má v emne vyvolat klid či paniku,ale zatím jsme blažená a spokojená, nejradeji bych každé ráno očurala test a vubec nejlepší by byblo, kdybyi určil kolik je tam ďobek k životu 😀

romy01
7. okt 2009

no ja preto ani nechcem prilis skoro testovat, Ja viem ze sa neda ratat ms ako v normalom cykle ale keby som to tak ratala tak ms by som mala dostat niekedy okolo 18-19 teho pri mojom cykle takže budem testovat az tesne predtym - az toho 17 alebo 18 teho

denis19
7. okt 2009

A já asi radeji ani nebudu testovat 😠 budu se snažit to vydržet,abych náhodou nenavodila nejakou nepatričnou náladu!!!!
Ale mám pocit, že mám stále velké bríško, že se to od stimulky nezmenilo 😲

romy01
7. okt 2009

deni o brušku mi ani nehovor, u nas v baraku sa uz urcite suska ze som tehu - lebo som ako vo stvrtok mesiaci a stale som doma. Na váhe som nepribrala - len k dnesnemu dnu su to 2 kila ale brucho mam ako balon

denis19
7. okt 2009

jo bricho jako balon, to to vystihuje a je takové, že se mi ani nedarí ho stáhnout, zajímavé, já dala nahoru 3 kg od začátku celého procesu 😀

romy01
7. okt 2009

hehehe

no su baby co dali aj 10 tak na tom nie sme najhorsie 😀 😀 😀 lenze to je fakt zaujimave ze ani ja ho nedokazem stiahnut . Ja som sa akosi rozliala aj do bokov a som nejaka siroka

denis19
7. okt 2009

No presne, široká, rozlezlo se to do boku, zadečku a bricha a je to taková netvárná hmota, ale vím, že každá po IVF to nabrala takto nejak a ne a ne to dát dolu ani po porodu, je to hormonální sádelko, které nám má asi pripomínat težko dosaženého,ale preci dosaženého cíle!!!!! 😀

romy01
7. okt 2009

denis nestras, to teda nie, treba si davat na vahu pozor aj pocas tehotnosti a potom sup do fitka ako to bude mozne
Inak som kazala mojmu ze ak budem tehu tak mi ma pod stromcek pribalit aj fit loptu - chcem cvicit tie cviky pre tehotne

denis19
7. okt 2009

Ty jsou super, já fitloptu mám a mám i na DVD ty cviky, nechceš je napálit????sestrenic to cvičila v tehu byla hezčí než pred tehu 😀
a nestraším,ale mne jdou kila strašne težko dolu, každým rokem hur a hur!!!!!nekdy z teho chytám temer depresi!

romy01
7. okt 2009

denis jasne ze chcem - Mysliž že by si mi to mohla doniesť toho 19teho? to by bolo super. Čo ti mozem za odmenu dat ja ?
Inak kila idu tazko dole aj mne ale ja mam stastie ze rada cvicim a nemam pr za zapriet aj v jedeni - pred dvoma rokmi rom schudla za 6 mesiacov 9 kilov ale z toho mam po tych stimulkach 8 naspat

kajka39
7. okt 2009

..a skusali ste niekedy 90dnovu rozlisovaciu dietu?? Tam idu kilecka dole, jedna radost, ale len u toho kto ju fakt poctivo dodrzuje...... 😉

zdeja
7. okt 2009

romy , denis ahojte takze uz aj vy ste cakatelky ???????ja mam 12 den po ET a zatial vsetko ok ale netestujem, zbytocne to stresuje

gall
7. okt 2009

ZDEJA ... ako sa cítiš? ... nejaké priznaky?

zdeja
7. okt 2009

gall ahoj ...priznaky??? ani neviem ako sa mam citit..pobolieva ma trosku brusko ...mala som citlivejsie bradavky ( to som nikdy nemala) a dnes ma zacali boliet krize...ja neviem ci je to ono
nespinim ani nic podozrive sa tam dole nedeje ale nechcem testovat

gall
7. okt 2009

Podľa toho čo píšeš to vypadá nádejne 😀 ... ja som pri prvom ivf začala špiniť na 8 deň po ET a na 10 som mala už normálnu ms ... prsia ťa ešte stále bolia?

denis19
7. okt 2009

zdeja jasné jsi v tehulka!!!!

zdeja
7. okt 2009

jooj ty mas doma azda sklenenu gulu??? 😀 bojim sa urobit si test a manzel si to ani nepraje.....vravel ze krv to ukaze jednoznacne 🤐

gall
7. okt 2009

Tak to ťa obdivujem ... ja by som už asi testla.

zdeja
7. okt 2009

stale ma to laka ale aj sa bojim aj viem ze testy nie stale ukazu pravdu

romy01
7. okt 2009

zdeja aj ja ta obdivujem, ja urcite neodolam.
A kedy ides na krv?
kajka ja som nikdy ziadnu dietu nedrzala - toho nie som schopna - ja si neviem na cas ani naordinovat lieky nie este drzat nejaky rezim, co je mimo mojho biorytmu 😀 😀 😀
Mne sa najviac osvedcilo byt trpezliva v posilke a pri behu v lete, lebo nielenze som schudla ale vtedy sa mi komlet zmenila postava - a furt som sa obzerala v zrkadle 😀 😀 😀

zdeja
7. okt 2009

romy..idem v piatok na odber
holky ja som bacula a to riadna...a este teraz nadopovana horm. mna uz len na bitunok odnesu 😀 momentalne su ine priority vssaaaaak 😅
inac brat siel do londyna a dala som mu doniest adidasi take malunke takze to musi byt ok http://www.sportsdirect.com/ShowImage.aspx?BigI...

romy01
7. okt 2009

🙂 jeeej zdeja tie su ale chutnučke 🙂 🙂 🙂

zdeja
7. okt 2009

no vsak ...este neviem ako dopadneme ale boticky uz mame 😉 jooj romy ja sa potentooooo do piatku 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre