Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
7. okt 2009

jaaaaaaaaaj zdeja ja sa tesim ako keby som bola ty

haha
normalne sa vytesujem - si nasa predhviezda, vieš o tom ?

zdeja
7. okt 2009

joooj lenze blikajuca a nervozna......a myslim ze kazda jedna kto sa podujme tento problem riesit je hviezda.... 😵

romy01
7. okt 2009

vies zdeja ja sa tak strasne tesim na ten klud na dusi ktorý príde ked sa mi tehu potvrdí, Konecne sa nebudem trapit ked pojdem náhodou okolo detskych veciciek v obchode a kopu inych veci - uz mi nebudu vadit reci ludi ze kedy to uz bude a pod. Budem konečne šťastna a ty mas k tomu uz iba krocik - o dva dni to budes mat cierne na bielom

zdeja
7. okt 2009

ved ano cierne na bielom ...skor povedane do telefonu.....mne rano urobia odber a poobede volam pre vysledok, manzel ma volno a som mu povedala nech si ziadnu fusku neplanuje 😀 bude mi sediet pri prdeli a mozno zavola on

denis19
7. okt 2009

jéjé, práve jsem se vrátila z procházky a čučím, ty a´dourky jsou super zdeja a jenom jedny jsi si dala dovést????to je málo 😀
venku je tak nádherne až to láká sedet venku na terásce a popíjet drink 😎
a jasné mám doma guľu a vidím vše dopredu, každá s bruchem že pres nej ANI nevidí,ale je šťastná a zdeja klid, já jsem taky hezká koule 😀 😀

zdeja
7. okt 2009

xixixi 😀 ...denis takze ta gula je potom super....a tie boticky - tie som rozmyslala ci jedne nebudu malo ale mam tam sesterku ak bude treba tak caka na signal a kupi dalsie...len aby tieto si mal kto obut 😔

denis19
7. okt 2009

No to bude mít kdo obuť!!!! Já v to také verím, že budu muset vše kupovat dvojmo! 😀
Jak se cítíš? A sleduješ neco na sobe???

zdeja
7. okt 2009

deni- ziadne zmeny necitim akorat mi sem tam stuchne do brucha krc ..mam citlivejsie bradavky a dnes ma zacali pobolievat krize...neviem ci je to ono a chodim dost curat 😅
nemam ani vytok nic ..takze zatial vsetko ok pokial nedojde k odberu ...dufam ze to nebude negat. krvicka 😨

denis19
7. okt 2009

jsem na tom podobne, jen mne prsa bolí celé,jako pred mnz,ale tu já nedostanu!!!! 😀 dnes už ani podbríško necítím, tak jsem zvedavá na toho 19/10,chci vydržet a neočúrat test!!!!musím si to stále opakovat, nečúrej na test, nečúrej na test 😀 😀

zdeja
7. okt 2009

deni...ja som netestovala a ani nebudem ... ani ho nemam doma ..ked mam vediet vysledok tak 100% a nie mozno ano mozno nie.....mna bradavky nikdy neboleli ani pri mnz len teraz su neake citlive 😕

denis19
7. okt 2009

Toto jsem potrebovala slyšet, podporu , že se nebudu testovat, vím to,ale je tam to ale, ted jsem si však jistá, nic se testovat nebude!!!!!Dikas. Ty bradavky a mé prsa, to muže být i z hormon,ne???? Už fakt nevím, jen sse ted modlit a nedostat mnz 😀 😲 Chtal by jsi dvojčátka????

zdeja
7. okt 2009

podla mna sa velmi pozorujeme a to neni dobre ... kamoska si dnes robila test a vysledok negat. preto ja nechcem robit unahlene uzavery predsa krv je istota....mam zajtra 13 den a som dole cista tak aspon to je ok..ja ?? ja by som chcela aj tri len aby boli 🙂 myslim ze by sme to zvladli hoci ako len nech uz mame babo 😅

denis19
7. okt 2009

Hm, tak tri!! Temer mikro jesličky 😀 Já budu životu vdečná i za jedno!!!!A máš pravdu ,moc se pozorujeme,ale kdo by se ne, že???Ale naštestí to deláme tím dobrým smerem!!!!jako pozitivne 😀
Jsi také na PN?

zdeja
7. okt 2009

ano ja som na PN uz od stimulky ...mam to v praci salene a robim na zmeny 12h ....makacka takze prvorade je babo 😎

denis19
7. okt 2009

tak to je jasné, také jsem doma od stimulky,ale je mi už trochu dlouho. manžel večne není doma, vycházky jsou 4 hod na den a to je v mžiku pryč a už mne asni číst nebaví nekdteré okamžiky 😖 ale jinak si nestežuji, jsem tomuto všemu ráda a vpodstate i spokojená 🙂

zdeja
7. okt 2009

ani moj neni doma a este aj fusuje s drevom, najlepsie na tom je ze este nemam vychadzky....este ze mame dvor kde sa da posediet.....ale je to uz dllho od 9 sept....uvidime mozno to bude este dlhsie-dufam 😅

denis19
7. okt 2009

A proč nemáš vycházky??? TO je divné....

romy01
7. okt 2009

baby ja mam dnes desne žravy den, neviem prestat a stale nemam dost

zdeja
7. okt 2009

pretoze pokial som mala stimulku tak som bola na PN u obvodnej do konca sept. a od 1.10 som na PN od gynekologicky....z gyndi mi daju vychadzky od prvej kontroli... ale neva ked ideme do centra tak si pochodime co treba 😅

denis19
7. okt 2009

Klid, to jen vrtáček v domečku se uhnízdil!!! 😀

zdeja
7. okt 2009

tak tak romy len mu daj co chce 😅

denis19
7. okt 2009

Holky, po dvoudenním hledání a prošmejdení selého bytu jsem našla svuj oztracený USB klíč, prísahala bych , že jesm hledala všude a ted na první šupu jsem ho našla a to se mi dnes podarilo ješte uklidit nužky do drzu 😀 😀 hledala jsem je jako blázen,ale tam mne nenapadlo se podívat 😀 😀

zdeja
7. okt 2009

nooo to je tym volnym casom ...jojj babenky len nech bude vsetko ok tak ako ma byt 😵

romy01
7. okt 2009

very mne sa to zda tak neskutocne - tak daleko , boze ten cas sa teraz vlecie
Denis ale co sa mna tyka ja ta bujdem provokovat na ten testik, lebo ja by som si ho chcela robit ale nie sama 🙂

denis19
7. okt 2009

Romy, Ty jsi ale testovací provokatér 😀 😀 Já te budu lámat na netestování 😀
A také mám pocit, že se to vleče,ale co už všechno máme za sebou,co????

romy01
7. okt 2009

to je pravda. Ja som dnes bola cely den v tom ze je utorok a ono je streda - takze jeden den je fuc rychlejsie

zdeja
7. okt 2009

holky testovanie je aj fajn aj nie...svagrina bola v 3tt a krv mala pozit. na hcg a test je neukal //
no co vy na to

denis19
7. okt 2009

jo vím, že nejsou testy moc pravdomluvné a proto já jsem se rozhodla, vydrzím do dalšího pondelí. zdeja kdy to jdeš na ten krv. test????

zdeja
7. okt 2009

ok babulky drzte sa , ja idem nieco papat a do sprchy mozno dojdem....polovicka je v praci do 22

denis19
7. okt 2009

zdeja hezký večer

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre