• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

7. mája 2017 
Vierka..držím ti palce aby savám to podarilo :slight_smile:
8. okt 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem,som taka rozpačita :sweat_smile:
ani nie,že prehovorila no zrazu sam povedal ,že dame dve.
Jedno jednotkove a druhe dvojkove,a mam aj snehuliačikov povedala p.embr.,že sa od rana tak zenila situacia, že mame aj na zmrazenie.Dnes to bolo nekonečno mala som tam by o 10,15 no vzali ma par minút pred 11,00mali toho strašne vela.To čakanie nie je nič ,proti tomuto blaženemu pocitu :dizzy_face:
8. okt 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka tak to je ako sen, moc som ti to zelala a vyslo to nad ocakavania. Gratulujem teraz len pekne oddychuj a tvoj bol zlaty . Ja teraz bezim do banky a ukazem sa az ku veceru.
Baby v setkym posielam velke cmuuuuk :grinning: Vierka ma fest potesila :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka..normálne radosť ťa čítať..vyžaruje z toho také nadšenie, viera..je to skevlé a dáva to silu nám ostatným, že sa tomusípodariť..držím palce :slight_smile:
8. okt 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka blahopreji i k rozhodnutí!!!!!
8. okt 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau denis, co si porabala cely den?
Je to skvele ako sa vierke vsetko na dobre obrátilo, že? Bože naplnilo ma to radostou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. okt 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, radost, to je to co ted potrebujeme a já Romy i nejak velkou dávku trpelivosti.
8. okt 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak jsem se dnes jen tak vrtela, četla a odpoledne byla na procházce a koupila jsem si naušnice ručne delané, tak spokojenost a co Ty????
8. okt 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne doobedie uslo az moc rychlo - neskoro som vstala, potom som sla do obchodov varila, upratovala a ucila som sa anglinu. Teraz poobede som bola v banke a isla som naproti mm ked isiel z roboty. Inak dnesok mi celkom ubehol
8. okt 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo dnešek celkem šel, kéž by tak šly všechny dny hladce a 19/10 pozitivní výsledek a život je nádherný :grinning:
8. okt 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozdravujem všetky tehulky, snažilky, čakateľky proste všetky dievčatá :wink:
8. okt 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cukotka, co mas nove?
8. okt 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, no nič boli sme dnes v centre, a zase sa to všetko začína oddaľovať, lekárka mne aj mm nasadila antibiotika, tie budeme brať dva týždne, a štyri týždne po poslednej tabletke absolvujeme kontrolu :unamused: začína sa to komplikovať. A dnes už aj mm chytil stres, že to určite nevýjde na prvykrát tak ja fakt neviem

Ale predpokladám, že malá bambulka sa u Teba a aj u ostatných pekne zahniezďuje :slight_smile:
8. okt 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj cukotka!!!!

tak to je šest týdnu navíc!!!!fuj! misíte ty anb????jste nemocní???
8. okt 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis ahoj, čo bambulky? pekne sa tam muckajú a uhniezďujú? :slight_smile:

tie antibiotika musíme, ja som po konizácii krčka maternice, takže ja aj mm ich musíme aby som nechytila nejakú infekciu. Snáď už ani v práci nebudem chodiť na WC :frowning2:
8. okt 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CUKOTKA
tak to nasere!!!jen mi rekni co je to konizácia krčka maternice!!!

No verím, že ďobky se zavrtali a už jen rostou, kdybych si tak videla do bríška to by bylo,ale vydržím už nejak na ten test. jinak se mi vede celkem fajn, delají mi dobre vycházky s kámoškou a krásné slunečné dny jsou super!!! Zustáváš s anb na PN?????
8. okt 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie idem do práce, máme tam frmol. Pôjdem na PN až pri stimulke, teda aspoň dúfam. To si od kedy na PN?
8. okt 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Určite do toho 19/10, do testu a potom se uvidí.
Dnes mi prišla výplata,už ukrácená o PN a to je teda neco!!!Takže nebudu moci být dlouho na PN, jinak nevím jak to zvládnu!!!Je to des bes!!!!
Ale na lepší téma, takže ted bude šest týdnu mimo a potom hurá na to????To vychází pred vánocema,ne?
8. okt 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si skôr myslím, že to bude až budúci rok
8. okt 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A platí potom stále potvrzení pojišťovny???Není tolimitované časove??
8. okt 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis ešte k tej konizácií krčka maternice, mne ho museli skrátiť, lebo som mala predrakovinový stav krčka maternice

a potvrdenie od poisťovne mám platné rok
8. okt 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je dobre, s tou pojišťovnou a vyguglovala jsem si to a celkem mne zmrazilo!jak jsi na to prišla na tento problém???
8. okt 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cukotka..to snáď nie a ja som tak verila, že to bude lepšia správa..boha, to je na porazenie :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: to je to o čom som vravela, stále čakať ako ..no nejdem sa sani vyjadrovať..ale nech ťa už aspoň vylsiečia a ptom šup do toho..prečo si mylsíš, že k tomu príde až na bud.rok, stíhaš to predsa aj teraz, nie?

Denis..ahoj :slight_smile:

chcem sa vás opýatať, stále tu čítam, že väčšina vás išla na PN počas stuimulky..je to fakt nutné, nezvládnem to v práci v pohode? nechcem ísť veľmi na PN, u mňa v rbotenič netušia, bojím sa by ma nevyhodili a okrem toho aj finnančne si to nemôžeme dovoliť :angry:
8. okt 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka to je skoda ze sa vam to takto predlzi ale nestresujte, preco by sa to nemalo na prvy raz podarit ? Mozno ano
8. okt 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis vygúglila si si čo? ten krčok maternice?
8. okt 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasan CUKOTKA vše se podarí napoprvé jako nám :grinning:

No CISIELKO v HELIOSE to doporučují tu PN kvuli tomu, že samotná stimulka je už dost náročná i na vječníky, potvrzuji, je to jako balon v brichu a jse i o to,aby i vajíčkovody zustaly v klidu,aby se pri stimulaci zbytečnou námáhou nezamotaly, takmi to zbežne vysvetlila koordinátorka a chce to i klid,aby vajíčka byla kvalitní, že ROMY????

Jinak potvrzuji, výplata ovplyvnena PN není žádné terno, dnes jsem seo tom presvedčila,ale radejí bambulku jak plnou výplatu!!!! :grinning:
8. okt 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dievčatá moje krásne, ja si myslím že budúci rok to bude z tohto dôvodu: výsledky z genetických testov budú podľa všetkého prvý decembrový týždeň, vtedy budem mať práve aj ms, a sestrička z centra mi hovorila, že so stimulkou sa začína dva týždne pred očakávanou ms, takže z toho mi vyšiel až ten budúci rok
8. okt 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano cukotka, ten krček a šel mi mráz po zádech, nekdy lepší nevedet!
8. okt 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko vy kedy idete do ISCARU?
CUKOTKA nemužeš si zvolit nejakou jednodušší životní cestu????
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok