Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cisielko
8. okt 2009

Vierka..držím ti palce aby savám to podarilo 🙂

viera6
8. okt 2009

dakujem,som taka rozpačita 😅
ani nie,že prehovorila no zrazu sam povedal ,že dame dve.
Jedno jednotkove a druhe dvojkove,a mam aj snehuliačikov povedala p.embr.,že sa od rana tak zenila situacia, že mame aj na zmrazenie.Dnes to bolo nekonečno mala som tam by o 10,15 no vzali ma par minút pred 11,00mali toho strašne vela.To čakanie nie je nič ,proti tomuto blaženemu pocitu 😵

romy01
8. okt 2009

vierka tak to je ako sen, moc som ti to zelala a vyslo to nad ocakavania. Gratulujem teraz len pekne oddychuj a tvoj bol zlaty . Ja teraz bezim do banky a ukazem sa az ku veceru.
Baby v setkym posielam velke cmuuuuk 😀 Vierka ma fest potesila 😀 😀 😀

cisielko
8. okt 2009

Vierka..normálne radosť ťa čítať..vyžaruje z toho také nadšenie, viera..je to skevlé a dáva to silu nám ostatným, že sa tomusípodariť..držím palce 🙂

denis19
8. okt 2009

Vierka blahopreji i k rozhodnutí!!!!!

romy01
8. okt 2009

cau denis, co si porabala cely den?
Je to skvele ako sa vierke vsetko na dobre obrátilo, že? Bože naplnilo ma to radostou 🙂 🙂 🙂

denis19
8. okt 2009

Jo, radost, to je to co ted potrebujeme a já Romy i nejak velkou dávku trpelivosti.

denis19
8. okt 2009

Jinak jsem se dnes jen tak vrtela, četla a odpoledne byla na procházce a koupila jsem si naušnice ručne delané, tak spokojenost a co Ty????

romy01
8. okt 2009

mne doobedie uslo az moc rychlo - neskoro som vstala, potom som sla do obchodov varila, upratovala a ucila som sa anglinu. Teraz poobede som bola v banke a isla som naproti mm ked isiel z roboty. Inak dnesok mi celkom ubehol

denis19
8. okt 2009

Jo dnešek celkem šel, kéž by tak šly všechny dny hladce a 19/10 pozitivní výsledek a život je nádherný 😀

cukotka
8. okt 2009

pozdravujem všetky tehulky, snažilky, čakateľky proste všetky dievčatá 😉

romy01
8. okt 2009

ahoj cukotka, co mas nove?

cukotka
8. okt 2009

ahoj, no nič boli sme dnes v centre, a zase sa to všetko začína oddaľovať, lekárka mne aj mm nasadila antibiotika, tie budeme brať dva týždne, a štyri týždne po poslednej tabletke absolvujeme kontrolu 😒 začína sa to komplikovať. A dnes už aj mm chytil stres, že to určite nevýjde na prvykrát tak ja fakt neviem

Ale predpokladám, že malá bambulka sa u Teba a aj u ostatných pekne zahniezďuje 🙂

denis19
8. okt 2009

Ahoj cukotka!!!!

tak to je šest týdnu navíc!!!!fuj! misíte ty anb????jste nemocní???

cukotka
8. okt 2009

denis ahoj, čo bambulky? pekne sa tam muckajú a uhniezďujú? 🙂

tie antibiotika musíme, ja som po konizácii krčka maternice, takže ja aj mm ich musíme aby som nechytila nejakú infekciu. Snáď už ani v práci nebudem chodiť na WC ☹

denis19
8. okt 2009

CUKOTKA
tak to nasere!!!jen mi rekni co je to konizácia krčka maternice!!!

No verím, že ďobky se zavrtali a už jen rostou, kdybych si tak videla do bríška to by bylo,ale vydržím už nejak na ten test. jinak se mi vede celkem fajn, delají mi dobre vycházky s kámoškou a krásné slunečné dny jsou super!!! Zustáváš s anb na PN?????

cukotka
8. okt 2009

nie idem do práce, máme tam frmol. Pôjdem na PN až pri stimulke, teda aspoň dúfam. To si od kedy na PN?

denis19
8. okt 2009

Určite do toho 19/10, do testu a potom se uvidí.
Dnes mi prišla výplata,už ukrácená o PN a to je teda neco!!!Takže nebudu moci být dlouho na PN, jinak nevím jak to zvládnu!!!Je to des bes!!!!
Ale na lepší téma, takže ted bude šest týdnu mimo a potom hurá na to????To vychází pred vánocema,ne?

cukotka
8. okt 2009

ja si skôr myslím, že to bude až budúci rok

denis19
8. okt 2009

A platí potom stále potvrzení pojišťovny???Není tolimitované časove??

cukotka
8. okt 2009

denis ešte k tej konizácií krčka maternice, mne ho museli skrátiť, lebo som mala predrakovinový stav krčka maternice

a potvrdenie od poisťovne mám platné rok

denis19
8. okt 2009

tak to je dobre, s tou pojišťovnou a vyguglovala jsem si to a celkem mne zmrazilo!jak jsi na to prišla na tento problém???

cisielko
8. okt 2009

Cukotka..to snáď nie a ja som tak verila, že to bude lepšia správa..boha, to je na porazenie 😠 😠 😠 😠 😠 to je to o čom som vravela, stále čakať ako ..no nejdem sa sani vyjadrovať..ale nech ťa už aspoň vylsiečia a ptom šup do toho..prečo si mylsíš, že k tomu príde až na bud.rok, stíhaš to predsa aj teraz, nie?

Denis..ahoj 🙂

chcem sa vás opýatať, stále tu čítam, že väčšina vás išla na PN počas stuimulky..je to fakt nutné, nezvládnem to v práci v pohode? nechcem ísť veľmi na PN, u mňa v rbotenič netušia, bojím sa by ma nevyhodili a okrem toho aj finnančne si to nemôžeme dovoliť 😠

romy01
8. okt 2009

cukotka to je skoda ze sa vam to takto predlzi ale nestresujte, preco by sa to nemalo na prvy raz podarit ? Mozno ano

cukotka
8. okt 2009

denis vygúglila si si čo? ten krčok maternice?

denis19
8. okt 2009

Jasan CUKOTKA vše se podarí napoprvé jako nám 😀

No CISIELKO v HELIOSE to doporučují tu PN kvuli tomu, že samotná stimulka je už dost náročná i na vječníky, potvrzuji, je to jako balon v brichu a jse i o to,aby i vajíčkovody zustaly v klidu,aby se pri stimulaci zbytečnou námáhou nezamotaly, takmi to zbežne vysvetlila koordinátorka a chce to i klid,aby vajíčka byla kvalitní, že ROMY????

Jinak potvrzuji, výplata ovplyvnena PN není žádné terno, dnes jsem seo tom presvedčila,ale radejí bambulku jak plnou výplatu!!!! 😀

cukotka
8. okt 2009

no dievčatá moje krásne, ja si myslím že budúci rok to bude z tohto dôvodu: výsledky z genetických testov budú podľa všetkého prvý decembrový týždeň, vtedy budem mať práve aj ms, a sestrička z centra mi hovorila, že so stimulkou sa začína dva týždne pred očakávanou ms, takže z toho mi vyšiel až ten budúci rok

denis19
8. okt 2009

Ano cukotka, ten krček a šel mi mráz po zádech, nekdy lepší nevedet!

cukotka
8. okt 2009

cisielko vy kedy idete do ISCARU?

denis19
8. okt 2009

CUKOTKA nemužeš si zvolit nejakou jednodušší životní cestu????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre