• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

6. augusta 2017 
treba sa vykašlať na takýchto idiotov, a sústrediť sa na naše mláďatka :wink: Romy máte už vybraté mená?
8. okt 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy..to ma mrzí :angry: to je ako naschval..a máš niečo iné alebo si hľadáš?

Cukotka..a ty máš mená?
8. okt 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko jasné my ich už máme dávno :slight_smile:
8. okt 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sú to jediné dve mená na, krých sme sa dohodli..takže to musí byť clapec a dievča :grinning:
8. okt 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak daj cisielko :wink:
8. okt 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale potom dáš aj ty?
8. okt 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my máme naďu a ninu a nelu , alebo peťko a palko, alebo matuš a tomáš :wink:
8. okt 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fíha ale ich máte..my máme Danielu a Filipa..to sú naozaj jediní mená, ak to bude inak tak sme v prdeli :grinning:
8. okt 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Daniela sa aj mne páči a aj Veronika, no a páči sa mi aj Michal, ale tých už máme v okolí veľa
8. okt 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame vanesku, simonku a jakubka
ale momentalne tu moju situaciu neriesim, nevzala som uz tri ponuky lebo som nechcela byt nefer a hned sa hodit na PN - takze ak to vyjde budem musiet nieco vymysliet
8. okt 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja už iné neviem, kedď som bola malá tak som vždy chcela Angeliku ale to už na prešlo..a ak bude ešte jednna baba tak bude Jana a hotovo..Michal sa páči aj mne :slight_smile:
8. okt 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy a neplatíš si to dobrovoľné pripoistenie? :slight_smile:
8. okt 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy..pekné..len okolo mňáa je zase plno Jakubov..chápem ťa, že to nieje fér..a do kedy tam teda pracuješ?
8. okt 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukotka to staci platit 6 mesiacov pred nastupom na matersku takze ak to vyjde tak si to dam, ale ktovie co bude po novom zakone, vraj to chce zatrhnut tak potom uz ostava len podvod a niekde sa proforma zamestnat len na par dni
8. okt 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy..pozor..nie 6 mesiaciv 270 dní..ja som si to bola včera vybaviť :wink:
8. okt 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno je to 270 dní, a s tým zákonom je to už v pohode, včera bola o tom špeciálna príloha v hospodárskych novinách
8. okt 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja sa lúčim divčatá..prajem vám pekný večer a sladké sny :slight_smile:
8. okt 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc cisielko
8. okt 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ciselko 270 dni za dva roky pred materskou a to splnam lebo som bola zamestnana ale potom je tam este jeden paragraf ktory uz nesplnam - musime splnat vraj oba paragrafy ale pri DNP je to presne 26 týždnov, nie 270dni
8. okt 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy no neviem neviem, ja som bola na sociálke osobne a povedali mi úplne niečo iné
8. okt 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez bola na socialke a je treba rozlisovat bezne nemocenske a DNP pri oboch je to inak. DNP mozes čerpat ak si ho platis min 6 mesiacov ale oni to zrejme aj tak zrusia, takze mne nic ine neostane len prerusit Pnku, zamestnat sa a hned zas zacat PNku - potom budem pocas PN vedena ako platitelka nemocenskeho a b udem mat narok na matersku a zaroven mi nudu pocitat tych 270 dni aj z predchadzajuceho zamestnania
8. okt 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja už neviem :wink:
8. okt 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič idem sa venovať manželovi :wink:
8. okt 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc baby :slight_smile:
8. okt 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno devčata, vidím , že včera jste se hješte hzky rozkecaly :grinning: A nastolily problematiku jmen, no paráda. já s jménama zatím ješte bojuji, mám favority,ael ne jistotu :grinning:
Preji vámvšem hezký den.
VIERKA tak jak se cítíš první den po ET???
9. okt 2009 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno a pekný dníček ... ste sa všera nejak rozkecali :slight_smile:
9. okt 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Gall, ano včera tu byo rušno!!!
Jak se máš,nejako osobnostní zmeny???? :slight_smile:
9. okt 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Síce sa chorobne sledujem, ale zatiaľ žiadne zmeny ... je to o nervy ... v podrušku ma od včera už nebolí akurát sa mi trochu zväčšili prsia ... cítim sa podobne ako v normálnom cykle týždeň pred menzes ... A čo ty ? Užívaš si to?
9. okt 2009 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gall :slight_smile:
jsi zábavná,ano užívám si to, podobne jako Ty!!! Sleduji se jako magor, už mne tké absolutne nic nebolí, prsa jako pred mnz,ale to už mám asi 10 dní v takovém stavu :slight_smile: a jinak nic obzvláštního,nejradeji bych byla, kdyby mi ta sympatická sestrička uť vzala krev a Krajko mi delal sono!!! :grinning: Kdyby byl nekde aspoň popis jak se cítí tehotná na 4 den po ET!!!!! :grinning: Ale to se nikde nedočteš, je to mrzuté :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. okt 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, jo ... je to šialené, ale neostáva nám nič iné iba čakať. Ja som v práci, ale vôbec sa neviem sústrediť.
9. okt 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok