Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
13. okt 2009

denis pri upratovani ma bolelo v podbrusku ale nie ako pred ms ale akoby som tam mala nejaky kamienok akoby nejaku gulicku co ma tam tlaci, akoby som tam mala nejaku hrčku - taky divny pocit, dufam ze sa mi neurobila nejaka cysta alebo co

denis19
13. okt 2009

Romy, neurobila, tentopocit mám i já,práve jsemdovysávla a jak dýl aktivne neco delám, cítím neco v podbríšku, čivaječníku, neumím to opsat, neco jako bolístku či tak nejak, tak to si ríkám , že ďobka chce už klid, tak si sednu a ono to prejde!!!! Žádná cysta to není!!!!! 🙂

romy01
13. okt 2009

no presne aj mna to prejde ked si oddychn tiez ma napadlo ci to je to moje embrijko ale potom sa hned vyhresim aby som si nenamyslalaem - a

denis19
13. okt 2009

Jo chápu to,ale já se toho nejak neumím zbavit,toho pocit, že jsem tehu, tak to nejak cítím a jen se obávám, když to bude naopak 😲 ale i to se bude muset zvládnout!

minka051
13. okt 2009

denis
neboj ty zvládneš všetko a verím že tehu si 🙂 🙂 🙂 Už proste musíš být.

romy01
13. okt 2009

denis myslis ze sa to da vycitit? Nie je to len o tom ze si to po IVFkuj nahovarame ? Ako to rozpoznas?

minka051
13. okt 2009

ak máte tieto pocity myslím že je to super. Také by to malo byť.

denis19
13. okt 2009

Romy, myslím si , že IVF velice v nás prohlubuje myšlenku tehu,jsme více ovplyvnitelné na pozitívum,jako jinak,ale také verím, že je vše na dobré ceste a asi o víkendu očurám....
Ahoj Minka, dikas za podporu

romy01
13. okt 2009

minka ja sa ale obavam, ze si to len nahovaram, ze po tom tak tuzim ze si ine ani nepripustam a potom to bude akoby ma niekto tresol po hlave

denis19
13. okt 2009

Nestresuj, to bude dobrý, vše jakmá být. uvidíš!!!! tak si to denne ríkám 😝

romy01
13. okt 2009

baby idem sa chystat na anglinu, tak sa ozvem az vecer, zatial papa

denis19
13. okt 2009

hezké učení

minka051
13. okt 2009

romy ale to čo je najdôležitejšie je to pozitívne myslenie. To je 80% úspechu ver mi. A príjemné učenie.

denis pekne si jej to povedala žiadne stresovanie.

denis19
13. okt 2009

Minka,
takymi už ani nic jiného nezbývá, jen nestresovat a nedovolit aby se stresovalo kolem mne!
Jak se máš?

minka051
13. okt 2009

denis asi tak ako pred zrútením dvojičiek v Amerike. 🙂 Nedá sa len lusknúť prstami a asi že všetko je OK keď nieje, ale asi by som sa mala snažiť tak byť. je to ťažké. Dnes ešte nie som na tom dobre ale hádam časom bude. ja som veľmi citlivý človek.

denis19
13. okt 2009

A co prítel???Minka...

soni1
13. okt 2009

Ahojte, rada by som sa opýtala, dr. mi našiel cystu, ktorú by mi mali len odsať, budúci týždeň, kvôli tej cyste som nemohla ísť tento mesiac na IVF. Moja otázka je, či môžem po tom odsatí podstúpiť na ďalší mesiac IVF, alebo sa čaká nejaká doba?

denis19
13. okt 2009

Soni, tak v tomto Ti já nemoradím,ale možá jiné baby co prijdou ,ale až večer,jsou i takové co s tímmají zkušenosti. Preji zdar!osobne si myslím, že by to nemusel být problém. Kam chodíš do CARu?

soni1
13. okt 2009

Iscare BA

denis19
13. okt 2009

Hm, tak uvidíš co ti reknou a budou ti to delat tam?
jak tak čučím, tak dnes tu nikdo není, devčata co se deje???

cukotka
13. okt 2009

pozdravujem dievčatá, nejako nestíham, všetko sa na mňa sype, kopí a podobne

Denis asi sa dám fakt vystreliť na mars.

Pozdravujem Vás úplne všetky dievčatá 😉 čo robia vaše mláďatká vo vašich bruškách?

cisielko
13. okt 2009

Deni, Romy..parádne pocity..treva veriť a ako píše Minka..80¨úspechu je v pozitívnom myslení 😀 😀 😀 😀

Soni..tak to teda netuším..nebolo y najšlpie opýatť sa dokiho?

Cukotka..čo sa deje?

Ja nestíham, nám začala sezńa v prezúvaní a to je totálna magorina..prajem pekný večer 😉

cukotka
13. okt 2009

cisielko mám toho nejako veľa v robote, a tak 🙂

minka051
13. okt 2009

cisielko ahoj
To pozitívne myslenie je pravda ale mne sa to momentálne nedarí lebo som po všetkom na dne. Ale musím vstať a ísť ďalej ale všetko niečo trvá. Dnes má velmi zlý deň. Potrebujem čas.

denis19
14. okt 2009

Ahoj devčata!!!!
Romy, kam jsi se zatoulala?????
Minka a jak je dnes???

CUKOTKA, dej vedet jaké je to na marsu, prijedu na neohlášenou návštevu 😀

minka051
14. okt 2009

denis ahoj
No dnes ani neviem ale že by to bolo dobré ták to povedať nemôžem. Včera ma môj drahý potešil priniesol mi kyticu, a povedal že si urobíme peknú svadbu. A v útorok uvidíme čo nám povedia. Tak som si to zas odrevala 😢 le to bolo aj od šťastia a smútku zároveň.

denis19
14. okt 2009

MINKA, kdy máte svatbu??? 🙂
Slzy čistí oční kanálky a uvolňují emoce,tak klidne breč, je to treba dostat ven, nekdo chodí boxovat, nekdo roní slzičky 🙂
Zdá se to být nekonečné to čekání, že?

minka051
14. okt 2009

denis No asi niekedy na jar lebo teraz začíname stavať dom tak je toho veľa a drahý povedal že teraz je toho na nás moc a keď to má byť tak ako sa patrí tak to treba aj naplánovať. Nejde všetko naraz aj tak je to teraz na mňa moc. Chceme mimi to musíme ešte dať d poriadku aby sme vedeli na čom sme. V útorok sa rozhodne podla toho čo nám v centre povedia.

denis19
14. okt 2009

Je pro vás alternativa i adopce, pokud nechceš neodpovídej, to mne jen tak zajím, protože my jsme tímto doma také prošli, jako dumáním o adopci.

minka051
14. okt 2009

denis ano je to téma na zamyslenie. Ale asi nie lebo ked sa o tom doma bavíme tak môj chce len vlastné a už sme s povedali že ked nebudeme mať tak nebude. Pristúpili sme na darované vajíčka to problém nieje. Ja vlastne už deti mám tak ked sa podarí tak len touto cestou. Neodsudzujem adopciu, lebo neviem ako by som reagovala keby som deti nemala. To je ťažká téma a treba si to sakra dobre rozmyslieť. Mala som spolužiačku ktorý nemali deti 8 rokov čo boli zobratí a rok po tom čo adoptovali sa im narodila dcéra. A to im lekári povedali že nikdy mať deti nebudú. Obaja mali problém. No a nakoniec to skončilo rozvodom ona sa vydala druhý krát a asi pred 3 rokmi sa jej zas narodilo dieťa ale už s druhým partnerom. Osud je nevyspytateľný.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre