Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
14. okt 2009

Ano, život skýtá ruzné radosti 🙂 u mne nejdrive byla prístupnejsí adopce jako IVF a hele kde jsem ,takže človek neví čím projde ak čemo dojde! jen aby se dlouho nečekalo na dárkyni, to musí být totiž náročné čekání

minka051
14. okt 2009

denis ano to je včera som tu o tom čítala a čakacia doba je teda pre mňa neúnosná, 3 roky!!!! To je sila Ale keď nájdeš darkyňu tak ťa to posúva na prvú pozíciu. Ja pri mojom veku veru čas nemám ☹

romy01
14. okt 2009

ahojte baby
tak vam zreferujem - no som myslela ze mi vcera odfukne hlavu ked som sle domov z angliny - ty kokos ani psa by by clovek nemohol vyhodit sa venčiť. Ked som prisla domov dala som si horuci caj ale ma klepalo az som si myslela ze z toho ochoriem, ale klop,klop,klop zatial mi nic nie je.
min ka co sa tyka slz, ja som citala, ze slzami sa odplavuje stresovy hormon - neviem ci adrenalin ci co ale plac je dobrý, tak plac kolko sa da, lebo to telo aj dusi pomaha - ja tiez bulim a ani nemam dovod niekedy.
Baby a bavite sa o adopcii - hmm to je tazke, nieco vam poviem ja mojmu obcas naškrtnem že ja som na adopciu aj pripravena - zo zaciatku to moc nekomentoval, tak som sa tesila ze ho zlomim no naposledy povedal, ze sa caka a kym by nam ho dali on uz bude mat len krocik k 40 tje a nechce cudzie dieta v takom veku - ako keby to nebolo jedno ze? Bola som z toho smutna - on je starsi o 12 rokov odo mna a nikdy som si tento vekovy rozdiel neuvdomovala. Je to tazke lebo ked sa vzijem do jeho situacie - je to logicke v 50 tke by som ani je mimino nechcela ani keby bolo moje ale na druhej strane - dokaze sa on vzit do m ojej situacie ? V kazdom pripade ak sa nam to nepodari tak jeden z nas navzdy prehra

denis19
14. okt 2009

MINKA a v čem spočívá vhodnst dárkyne???

romy01
14. okt 2009

minka ale zuzka z temy tusim helios ti vajicka mozno daruje a navyse denis ti potvrdi ze ked sme boli na OPU bola tam kocka co mala 37 vyjicok z toho 14 boli trojky a zvysok jednotky a dvojky. Ak jej vsetko vyjde a daruje vajicka tak sa to tam pohne jedna radost

romy01
14. okt 2009

baby idem si pre knihy co som si vcera onjednala - som tu cobydup

denis19
14. okt 2009

ROMY, to je slovo d pranice, reknu Ti , že chápu Tvého mnz. Mne pokdu nevyjde toto IVF a KET, tak možná zkusím ješte jedno,ale na adopci bych se v tomto veku už také nedala, určite bychom čekali minimálne 2 roky, to bych mela už jak MINKA a je jiné v tom veku mít své, jako cizí a človk nidky neví kdy se kam pobere. Tak mu to nevyčítej, v padesáti malé díte, když jemu bude 18...človek ani neví....ale samotné rozhodnutí adopce je težké, má nejlepší kamarádka ma adoptovanou dceru,nikdo ji nebere jako cizí, to chraň buh,ale když je stresová situace každého to napadne, ikdyž ani u vlastního nevíš co se muže stát. Ale nemusíme to rešit, my máme v domečku vlastní težce vybojované šampiony!!!

denis19
14. okt 2009

Co jsi si objednala, dej tipa!

romy01
14. okt 2009

denis je to na anglinu - ide ma roztrhnut od zlosti. Pred dvoma rokmi som za tu knihu a zosit vyvalila 700 skk a teraz sa pouziva sice ta ista ale nove vydanie ktore sa lisi iba clankami - takze zas vyhodim cca 25 eur - je to hnusny biznis . Vobec nic tam nezmenili iba clanky cize stara kniha nie je pouzitelna - nechapem preco to skola akceptuje. A inak ak chces tip tak vysiel novy diel od Agathy Christie 🙂 🙂 🙂

minka051
14. okt 2009

denis v čom spočíva..hmmm asi v tom že ked ti dajú vajíčka a oplodnia sa partnerovými spermiami je to naše dieťa. Ale vlastne dieťa je to čo vychováš nie len splodíš. len každý sa na to pozerá inak. Ja ho vynosím a je to asi iné no neviem to posúdiť. neodsudzujem adopciu vôbec ale ja vzhladom na to že už deti mám.... vlastne o tom sa nedá písať ...lebo keby mi dali dieťa a a povedali že nemá rodičov a nikoho kto sa o neho postará tak a len ja by som tá čo si ho má vziať tak to určite urobím. A nikdy by som neriešila že nieje moje lebo by v danej sitúácii bolo moje.

romy01
14. okt 2009

minka ja som myslela ze sa daruju vajicka oplodnene od partnera tej darkyne - nie ?

denis19
14. okt 2009

ACH moc nemusím,ale za pokus a zmenu to stojí.
A s tema knihama máš svatou pravdu, je to zderstvo a nesolidárnost!

denis19
14. okt 2009

no určite pro težké prípady darují už i embrio,ale to minka nepotrebuje, jí stačí vajíčko, že??? MINKA 🙂 Ona je v podstate velice skromná 🙂

minka051
14. okt 2009

rom y01 ano aj to sa robí, buˇsú to len vajíčka alebo už embryjká. Dajú ti na výber podľa toho ako na tom ste s partnerom. Alebo ako sa rozhodnete. V útorok idem na pohovor potom vám tu o tom napíšem ako to je.

denis môj ex teraz bude mať 5O rokov a tú čo si zobral je taká stará ako ja 43 a o chvíku už porodí. Ked som sa to dozvedela tak to bol pre mňa taký šok no to sa nedá opísať, A aby som sa to vôbec dozvedela tak mi poslalal ako na výsmech že ja deti už mať nebudem ich UTZ že oni mať budú. To bolo vtedy ako keby mi niekto vrazil dýku do chrbta.

denis19
14. okt 2009

Tak tomu verím a on vedel,o tvém problému, jo vlastne vedel o sterilite,jo,ale je to promiň hovado! komunikujete spolu jako lídé, či ne?

minka051
14. okt 2009

denis nie nekomunikujeme to už nebolo ani posledné dva roky pred rozvodom bolo to ťažké. Naposledy som s ním hovorila aj to len po telefóne asi pred rokom. A to hovado tak to je Ok tak som ho nazvala niekoľko krát. Ale prajem mu. Ved ja som odišla nechala mu dom auto a proste všetko. Odišli somou iba deti. Ale môj príbeh od odchodu od manžela je velmi dlhý. A nikomu to zažiť neprajem.

romy01
14. okt 2009

minka urcite si si toho hodne odskakala, ale neboj, bude to dobré. Minka mas dve krasne deti, priatela, ktorý si ťa chce vziať, maš svadbu predo dvermi a kus šťastného života pred sebou - a ak sa zbavíš stresu a začneš si užívať radosť tak príde aj to miminko. 🙂 🙂 🙂

denis19
14. okt 2009

To si neumím predstavi, svokra se rozvedla dávno dávno také, odešla vše mu nechela a stejne je nejvetší p... na svete!!!!tak to si nepomužeš

minka051
14. okt 2009

No ono ja to asi v živote tak. Čím vic som sa snažila tým viac to bolo na prd. Sory za výraz. Ale už by molo prísť aj niečo dobré nie 🙂

denis19
14. okt 2009

klídek, práve je to tu, to nejlepší!!!!!

minka051
14. okt 2009

Bože aj u vás je taká zima? brrr 😖 Už by mohli trochu zakúriť ved tu zamrznem.

denis19
14. okt 2009

Je,ale my si už topíme, máme vlastní kotelnu! A ráno poletovaly už snehové vločky!

minka051
14. okt 2009

No u nás poletuje len voda.. 🙂

romy01
14. okt 2009

u nas poletuje aj sneh aj voda ale uz par dni sa kúri - takze mam obyvak pekne vyhriaty

minka - hovori sa ze muz od zeny odide ak mu je prílis dobre a zena od muza ak je jej zle- takže cim viac sa zena snazi tym je to horsie, niekedy je lepsie byt na chlapa zla. 😀 😀 😀

romy01
14. okt 2009

baby kam ste sa vyparili?

minka051
14. okt 2009

romy asi máš pravdu. Ale ked sa som až sprosto dobrá... a to asi robím zle lebo pre každého chcem len to dobré a potom to tí druhí iba zneužijú.,

romy01
14. okt 2009

mas pravdu minka, je fajn milovat ale . . . . nechcem tu rozvadzat co som kade tade citala, hlavne je ze to mas za sebou a ze to peknne mas este len pred sebou

romy01
14. okt 2009

halooooo

minka051
14. okt 2009

romy nemáš skype??

romy01
14. okt 2009

ee nemam

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre