Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

minka051
14. okt 2009

Tak skús nainštalvať aj ja som to urobila dnes. www.skype.cz to stlač a čakaj tam je potom napísaný postup

romy01
14. okt 2009

vedela by som to nainstalovat ale nemam na notebooku kameru, je to stara sunka

minka051
14. okt 2009

to nemusíš mať. hlavne že ti ide internet.

romy01
14. okt 2009

vierka, gall, denis, kde ste ? a ostatné ?

denis19
14. okt 2009

Hlásím príchod, byla jsem se toulat a začalo dosti snehopršet, no romy skype je dobrý nápad, je to rychlejší, že Minka???

romy01
14. okt 2009

denis ty si fest flákačka - teda ja by som v takomto nečase ani päty z domu nevytrčila

denis19
14. okt 2009

Romy, zbláznila bych se doma! Musím denne aspoň na dve hodiny na vzduch a každý večer dávámesmnž kolečko po sídlišti, musím se hýbat, dyť mám pocit, že jsem jako delová koule!!!!

denis19
14. okt 2009

..teda to není pocit 😀 😢

denis19
14. okt 2009

romy, istaluješ ten skype???? 😀

denis19
14. okt 2009

tak už romy tolik neinstaluj a komunikuj, prosím

denis19
14. okt 2009

tak devčata společnost nikde, tak já to balím.

romy01
15. okt 2009

dobre ranko baby 😀
denis kukam ze sa nikto vcera neozbal - teda baby su riadne zaneprazdnené 🙂

denis19
15. okt 2009

Dobré ráno a co Ty???Kdejsi se toulala???

romy01
15. okt 2009

ale som kukala vcera ten púrod na markize tak som dostala taky strach ze som mala pocit ze na mna ide ms
inak som si doinstalovala dkype - mam nick romy0188

denis19
15. okt 2009

Romy, v noci mi bylo neskonale zle,skoro jsem mela pocit, že omdlím!

romy01
15. okt 2009

vázne ? moje chúdatko, zeby uz tak skoro priznaky ? No ja som nemohla zaspat - jednak ma bolelo podbrusko ako na ms a jednak som mala problem s dychanim - to som mala cely den , nemohla som sa nadychnut, bolo to na nervy
a denis dnes som uz testovala 🙂
ani som to tu nechcela pisat, lebo ani ty ani gall nechcete ale ja som uz nevydrzala - mam tam ducha

denis19
15. okt 2009

Romy, co to znamená že ducha????? 😀
Také mne napadly mé priznaky,ale asi by to bylo brzo!

denis19
15. okt 2009

Romy tak nenapínej!!!!!

gall
15. okt 2009

Ahoj dievčatá ...
Ja som trochu zaneprázdnená ... moc sa k písaniu nedostanem - len ráno.
ROMY ... tak to je skvelá správa ... tiež som dnes testovala, aby som si potvrdila moju predtuchu, ktorá však nie je dobrá ... test negatívny. Už pár dní nemám žiadne bolesti, prsia nie sú citlivé a zmenšujú sa 😢
Takže som si dnes potvrdila, že moje druhé IVF nevyšlo ... chcem vysadiť utroš, lebo mám pocit, že mi drží menzes a z toho ma vždy večer hrozné bolí hlava ...

denis19
15. okt 2009

AHoj Gall, myslíš že je to dobrý nápad??? Vysadit utroš??? Test nemusí být stoprocentní!!!!

romy01
15. okt 2009

gall este ho nevysadzuj vydrz aspon do soboty mozno nemas az tak citlivy test ved ja mam tiez len ducha , davam to do albumu aby ste vedeli ze to nie je zas tak jasne

denis19
15. okt 2009

Super Romy, holky asi mne zmagoríte a budu testovat také!!!A GALL nevysazuj, vydrž do kontorly!!!

romy01
15. okt 2009

baby je to v albume kuknite ci ma zrak neklame

denis19
15. okt 2009

Romy, žádný duch, je tam čárka, super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POšli jednu i do BB 😀 😀 😀 😀 já snad pujdu koupit test!!!!

romy01
15. okt 2009

denis je to este len fuch - no na fotke je to vyraznejsie ako vskutocnosti - ja idem este dokupit testy a budem testovat kazdy den az do kontroly krvi

denis19
15. okt 2009

Ty jsi blázinek 😀 😀 😀 každé ráno???To by mne nenapadlo 😀 ale jak chceš, já to asi udelám jednou a to zítra, snad to mnž pochopí

gall
15. okt 2009

ROMY ... krásna čiaročka.
Môj test bol citlivý ... ten najcitlivejší a tak isto si myslím, že keby som tehu bola musím niečo cítiť. Už mám jednu dcéru, takže som si tým prešla a viem, že tentokrát tehu nie som 😢
Al e aj napriek tomu dám na vás a utroš doberiem. Veď menzes sa ešte môže každú chvíľu pustiť. Aj keď nemám žiadne bolesti.
A ROMY, ty máš aké príznaky?
DENIS a ty čo? ... myslím, že kľudne môžeš testnúť. Určite tam nájdeš // čiaročky a budeš sa tešiť ako ROMY.

denis19
15. okt 2009

Gall,
já nic,mela jsem krušnou noc, návaly tepla, mdloby, náznaky zvraceí a bylo mi proste blbe, eáno také tak nejak težko ani kávu jsem nevypila,bolí mne podbríško,ale i tan trojuhelník mezi žebry! tak nevím!

minka051
15. okt 2009

gall ešte nevešaj hlavu počkaj.

romy01
15. okt 2009

gall nemam ziadne priznaky absolutne - mna ani prsia neboleli ani som ich nemala ccitlive ani pocas stimulky - vtedy mozno 2-3 dni ale potom uz vobec nie a ani zle mi nie je nic, vonec nic. Vcera a hlavne predvcerom ma tlacilo cosi v maternivu - teda kad som sa zohla pri umyvani dlazky, bol to pocit akoby mi tam nieco tlacilo kus nejakehho kamena alebo akoby mi tam nieco tvrdlo a vcera pri telke som mala pocit ako na ms - to som uz hadzala flintu do zita sa mi ani zaspat nedalo tak som dnes testla - moj test ma citlivost 25 jednotiek ale vraj su testy s citlivostou 10

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre