• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

6. augusta 2017 
A prsia vás stále bolia? ... a čo bruško, máte ho zväčšené? ... lebo ja ho mám pekne splasnuté :cry:
15. okt 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môj test mal citlivosť 10 ...
15. okt 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ješte kdyby ty testy ukázali kolik tam je ďobek? to by byla paráda!!! :grinning:
15. okt 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna prsia nebolia ani ma neboleli a brusko mam statocne velke - ale to nie je tymm ale tym ze som nabrala ako prasiatko - uz mam o 3 kila viac ako pred stimulkou
15. okt 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je v poho Romy, hlvane aby jsi byla tehulka!!!!!tak kila nahoru dolu nás ted nevytočí, já mám dve + :grinning:
15. okt 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem do obchodu , o chvilu som naspät
15. okt 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasan šéfe!!!! :grinning:
15. okt 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Dievčatá,
tak som tu aj ja,. romy gratulujem //
Neozvala som sa lebo mi nebolo bohvie ako už v nedelu a v pondelok som nespala poriadne mala som bolesti brucha ako na ms a tak tiež aj dnes nemam dobrý pocit ako by som mala dostat každu chvílu ms.
Gall ešte to nevzdavaj a uživaj ultroš.
15. okt 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Vierka, už jsem si ríkla, že co je s tebou!!!!,ale asi prožíváš normoš pocity jako my!!!
15. okt 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi ano denis, len mne to začalo už od 3dna po ET.
Prosím ta, pozri si aj ti moje mená Marko,Artur,Klaudia ,Sara,
15. okt 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môžem sa pridať do tejto témy? Zdá sa, podľa všetkého, že aj nás čaká dlhá cesta. Stratila som dôveru v odborné schopnosti môjho gynekológa, ktorý nerobí to, čo má a preto som sa rozhodla pre špecializované centrum. Manžel má zlý SPG (teda zatial mu robili len 1x) a ja verím, že to bol omyl, že bude lepší. Som však realistka a myslím si, že úplne prirodzene to v našom prípade nepôjde. Teším sa však z toho, že medicína pokročila a že môžeme mať aj dieťa zo skúmavky. Pred pár rokmi, a nie je to až tak dávno, boli ženy nútené sa zmieriť so svojim osudom. My môžeme prírode aj pomôcť. A ešte ma teší jedna vec - keby boli dvojičky, tak moja radosť je ešte väčšia. Budem rada, ak sa budem môcť zapojiť do Vašej témy a sledovať ako sa nám darí.
15. okt 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halooo denis testuješ?
15. okt 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No evulka vitaj!!!
klidne se zapoj a sbírej moudrosti, pokud to tak nazveme, já jsem už pred testováním, v pondelí mámkontrolu a je to první moje IVF a jsem deset dní po ET!
Kam chcete chodit do CARu?
15. okt 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka, netestujem! jsem posero!
Jména mrknu, jen ted mám tu kamarádku, tak splkneme a jdu na to!!!!Trpelivost ruže prináší :grinning:
15. okt 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok denis :wink:
vitaj evulka777!
15. okt 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som tu, nakoniec som zbehla do mesta a teda mam z uší omrzlinky. Vierka ahoj, chýbala si nám, ale som rada že ti je už lepšie. Budeš testovať alebo chceš odolávať ako denis ?
ahoj evulka, vítam ťa medzi nami. Ja som bola na OPU v ten isty deň ako denis a gall a vierka je za nami tusim 2 alebo 3 dni a ja som dnes testla prvy krat a je to tam :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobrá a co podruhé? to až zítra Romy??
15. okt 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
až zajtra - kupila som jeden test rapid s citlivosťou 10 jednotiek ale bol fest drahy- stal 4 eura tak som sa uskromnila a kupila len jeden - na zajtra a na sobotu mam este jeden ako dnes - to bolo balenie 2 v 1 . Inak baby v nedelu mam narodky - to bude oslava :slight_smile:
15. okt 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj.. romy ja som už bola schopna testovat včera,len ma odohanala ta boles brucha a že to bol len 7den po ET tak som radšej ešte odložila test do šuplika.
15. okt 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka ,dobre jsi udelala :grinning:
Romy, i na tech testech nás chtejí zrujnovat,ale pozor na tu oslavu,neprehánej to s alkoholem :grinning:
15. okt 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy,romy,romy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: -super tesim sa, ani nevies aku mam radost !!!! Ved to nie je ziadny duch, ale krasna druha //. GRATULUJEM!!!!! :slight_smile:

denis-myslim, ze ty mas tiez take tehulkovske priznaky, tak testni .... :wink: drzim palceky! :slight_smile:

gall-zajtra daj druhy pokus este nic nie je stratene, tiez drzim palceky! :slight_smile:

vierka-mysli pozitivne, este mas zopar dni a tiez mozes cez vikend testnut, vela trpezlivosti a stasticka prajem :slight_smile:

Jaaajjjj nech to vyjde a vsetkym !!!! Dievcata ani neviem opisat aku mam z toho radost, romy mi dnes spravila tou spravila krasny slnieckovy den!!!!!
O hodku letim do prace a vratim sa az vecer, tak zatial papapa...........
15. okt 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajka!
super , že jsi se ukázala, já nebudu testovat,jsem rozhodnutá, sice mne to pokouší,ale nebudu, počkám co rekne krajko
15. okt 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj...baby,ale je to hrozne odolavat však :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. okt 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo je,ale mám podporu v mnž! tak jsem rád!
15. okt 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka pre teba je este skoro, pockaj minimalne do 10 teho dna skor to nema zmysel ( ja som chcela pockat az do 12 teho dna ale v teme helios baby trvali na tom aby som si ho urobila hahahaha)
denis neboj, planujem romanticku veceru pri svieckach lebo mm mal narodky 2.10 tak to oslavujeme naraz a decentne len vo dvojici - ale premyslam že to urobim uz zajtra. Pripravim to tak, ze ked pride domov bude mat prekvapko :slight_smile:
15. okt 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy, to je fajn nápad, ikdyž oslavovat narozeniny dopredu se nemá,ale je to jen jeden den, máš to schváleno :grinning: co budeš varit????
15. okt 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis-a ja som typovala, ze ty testnes ako prva :grinning: mozno by to ukludnilo vsetky tvoje zmysly ak tam bude // :wink: Obdivujem ta, ja by som to urcite nevydrzala.... tak ako pise vierka
15. okt 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajka, už je čtvrtek, do pondelí už je jen chvilka! ale človek nikdy neví :grinning: verím vesmíru, že to zarídil tak jak to má být a hotovo!
15. okt 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nie som veľmi v obraze, ale ak som dobre pochopila, romy je tehu po IVF? Môžem sa opýtať na koľký pokus ti to vyšlo? Gratulujem úprimne z celého srdiečka.
15. okt 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis robim špagety - ale len so syrom, nechce sa mi babrat s masom. a na veceru budem robit salat s bielym jogurtom
15. okt 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok