Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
15. okt 2009

no vidis vierka, je kopa bab co krvacali a bolo to ok, fakt ja som tu toho tolko precitala az az

viera6
15. okt 2009

Ved ano romy a ja som to tu čítala aj na heliku aj čekat.na poz.tehu.A zato mam asi ešte vedšie obavy ,ako ked ba som o tom nevedela.

romy01
15. okt 2009

vierka moc rada by som ťa povzbudila, no ono jedine čo môžeš robiť je čakanie ako my všetky, sme na jednej lodi. Viierka a mas len male spinenie? alebo sa to spustilo ?

evulka777
15. okt 2009

vierka, ty si kedy bola na IVF?

evulka777
15. okt 2009

baby, mám obavu ísť do CAR, bojím sa, že nás lekári budú silou mocou chcieť dotlačiť na IVF kvôli peniazom. Ja akože nechcem počuť sladké rečičky o nádeji, akú mi stále dáva gynekolog, ale bojím sa, aby napr. nám nepovedali, že máme horšie výsledky ako naozaj máme.

viera6
15. okt 2009

To je pravda,sme na jednej lodi snažim sa ta to tak nemyslet.
Zatial male špinenie taky žltkasto-hnedé.

viera6
15. okt 2009

evulka-ja by som čieš určite ostala nadalej doma mam dos zatažovu robotu,ale bude zaležat ako sa budem cítit.
Ja som bola na IVF o 2 dni neskor ako romy,denis a gall.

martinkasman
15. okt 2009

ahojte
dufam ze sa k vam môzem pridat.
Ja som bola na IVF v Brne (8.10:09). Je to moje prvé IVF. Dnes som po transfere 7 den, ale mam strach kedze od 3-5 dna som mala sem tam krvavy vytok. Na vlozke nič len na toal. Tak neviem či sa zmierit s tym ze to nevyslo ☹

romy01
15. okt 2009

vierka to moze byt aj z toho utrosu, neboj mas v brusku dve bobulky, bol by v tom cert aby to nevyslo

viera6
15. okt 2009

Ahoj martinkasman,určite to nevzdavaj ja som čieš teraz volala do heliku a mam byt kludna,som tak isto 7denET.
Ak sa smiem spítat prečo si bola v Brne,ked si Žilinčanka?

romy01
15. okt 2009

martinka ako som uz pisala vierke je kopa dievcat co boli tehu aj ked krvacali tak hlavne pokoj, zavolaj si do centra a urcite pokracuj v uzivani liekov

martinkasman
15. okt 2009

Pretoze predtym som uz 4 krat potratila. A chceli sme vyšetrenia PGD ktoré sa robia len v Brne. Kedze u mna nenasli ziadnu pričinu prečo som potracala. Az v Heliosne zistili, ze iba u manzela bola zla morfologia - preto nemôzem otehotniet. ( Naposledy som potratila pred 2 rokmi, a odvtedy som nemohla otehotniet). Ale mam strach ze to zasa nevyšlo ☹.

martinkasman
15. okt 2009

Ale nemam ziadne priznaky, ze by som bola tehotná. Dokonca som dnes nevydzala a kupila si test. Negativny, aj ked manzel tvrdí aj v Brne nam povedali ze az na 12 den by mal byt výsledok :(

viera6
15. okt 2009

Romy ,bereš my to akurat s úst ved už, ked sa tak posnažili bobulky v ten posledny den.

romy01
15. okt 2009

presne vierka,ja myslim že bobačiky boli riadne rozbehnute preto nestracaj vieru - aj ja som vcera vecer stresovala, nebojkaj, len vydrz pekne v klude
martinka je divne ze si nesla hned po prvom alebo ddruhom na geneticke vysetrenie

viera6
15. okt 2009

Martinka aj ja som už skoro dnes testovala, ale nakoniec som ho aj tak schovala.Treba pozitívne myslet ! 😉

martinkasman
15. okt 2009

My mame uz všetky vyšetrenia uz davno hotové, ale nič nenašli ☹ Už to bude 5 rokov. Len naposledy pred 2 rokmi zistili tu manzelovu morfologiu.

romy01
15. okt 2009

vierka ja som len 12 den po ET - no nemala som PK a ciarka je este hoooodne slaba - musis vydrzat aby si sa zbytocne nestresovala

martinkasman
15. okt 2009

Dokonca sa čudovali že som sama otehotnela pri takej morfologii. U mna nič nenasli.

denis19
15. okt 2009

Ahoj holky, jsem zpet s nákupkem a musím vám neco ríct!!!! Koupila jsem siak jste mne zblbly, že zítra čúrám 😀
martinka, vitaj a nebuď smutná, chce to optimismus!!!!

romy01
15. okt 2009

deniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis mi nehovor že si sa nechala zlomiť. hahahahaha denis zajtra prida fotku 😀 😀 😀

denis19
15. okt 2009

Vireka, tak moc te nepoteším, jediné co je ok je klaudie, jinak si hledej jiná jména a to predevším klučičí. kladui má za sebou silný mesíc a dosáhne erého

denis19
15. okt 2009

romy, to je jako škodoradost 😀 😀 😀

romy01
15. okt 2009

niedenis to je ozajstna radosť, tesim sa a dufam ze ma v tom nenechas

viera6
15. okt 2009

Denis....tomu teda neverím,uverím až ked bude foto 😀
No tak to ti dakujem ,ale Marko sa mi dost pačilo.

romy01
15. okt 2009

denis ake su tie najpozitivnejsie mená?

denis19
15. okt 2009

rekla bych , že u holek je to jana a karolína a u kluku i peter či teodor
a pokud by vierka nedala marko ale marek tak i to je super jméno

denis19
15. okt 2009

treba andrea je krásné jméno ,ale s takovým karmickým zatížením,že má velké blokace a v živote nedostane nic zadarmo, je potrebné zohlednit vibrací priezviska v tomto prípade!Ale pozor jménu vládne slunce a to je sila!

romy01
15. okt 2009

aha
no my este budeme hodne vymyšlať co to nakoniec bude, mojmu mm sa paci ked je v mene nejaka dvojhlaska " is, ie " pre dievca, no uvidime

martinkasman
15. okt 2009

Aj moje meno je Andrea - tak dufam ze aj u mna plati ta sila 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre