• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

16. decembra 2016 
no vidis vierka, je kopa bab co krvacali a bolo to ok, fakt ja som tu toho tolko precitala az az
15. okt 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved ano romy a ja som to tu čítala aj na heliku aj čekat.na poz.tehu.A zato mam asi ešte vedšie obavy ,ako ked ba som o tom nevedela.
15. okt 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka moc rada by som ťa povzbudila, no ono jedine čo môžeš robiť je čakanie ako my všetky, sme na jednej lodi. Viierka a mas len male spinenie? alebo sa to spustilo ?
15. okt 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka, ty si kedy bola na IVF?
15. okt 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mám obavu ísť do CAR, bojím sa, že nás lekári budú silou mocou chcieť dotlačiť na IVF kvôli peniazom. Ja akože nechcem počuť sladké rečičky o nádeji, akú mi stále dáva gynekolog, ale bojím sa, aby napr. nám nepovedali, že máme horšie výsledky ako naozaj máme.
15. okt 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je pravda,sme na jednej lodi snažim sa ta to tak nemyslet.
Zatial male špinenie taky žltkasto-hnedé.
15. okt 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evulka-ja by som čieš určite ostala nadalej doma mam dos zatažovu robotu,ale bude zaležat ako sa budem cítit.
Ja som bola na IVF o 2 dni neskor ako romy,denis a gall.
15. okt 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
dufam ze sa k vam môzem pridat.
Ja som bola na IVF v Brne (8.10:09). Je to moje prvé IVF. Dnes som po transfere 7 den, ale mam strach kedze od 3-5 dna som mala sem tam krvavy vytok. Na vlozke nič len na toal. Tak neviem či sa zmierit s tym ze to nevyslo :frowning2:
15. okt 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka to moze byt aj z toho utrosu, neboj mas v brusku dve bobulky, bol by v tom cert aby to nevyslo
15. okt 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj martinkasman,určite to nevzdavaj ja som čieš teraz volala do heliku a mam byt kludna,som tak isto 7denET.
Ak sa smiem spítat prečo si bola v Brne,ked si Žilinčanka?
15. okt 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka ako som uz pisala vierke je kopa dievcat co boli tehu aj ked krvacali tak hlavne pokoj, zavolaj si do centra a urcite pokracuj v uzivani liekov
15. okt 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pretoze predtym som uz 4 krat potratila. A chceli sme vyšetrenia PGD ktoré sa robia len v Brne. Kedze u mna nenasli ziadnu pričinu prečo som potracala. Az v Heliosne zistili, ze iba u manzela bola zla morfologia - preto nemôzem otehotniet. ( Naposledy som potratila pred 2 rokmi, a odvtedy som nemohla otehotniet). Ale mam strach ze to zasa nevyšlo :frowning2:.
15. okt 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale nemam ziadne priznaky, ze by som bola tehotná. Dokonca som dnes nevydzala a kupila si test. Negativny, aj ked manzel tvrdí aj v Brne nam povedali ze az na 12 den by mal byt výsledok :(
15. okt 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy ,bereš my to akurat s úst ved už, ked sa tak posnažili bobulky v ten posledny den.
15. okt 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne vierka,ja myslim že bobačiky boli riadne rozbehnute preto nestracaj vieru - aj ja som vcera vecer stresovala, nebojkaj, len vydrz pekne v klude
martinka je divne ze si nesla hned po prvom alebo ddruhom na geneticke vysetrenie
15. okt 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinka aj ja som už skoro dnes testovala, ale nakoniec som ho aj tak schovala.Treba pozitívne myslet ! :wink:
15. okt 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My mame uz všetky vyšetrenia uz davno hotové, ale nič nenašli :frowning2: Už to bude 5 rokov. Len naposledy pred 2 rokmi zistili tu manzelovu morfologiu.
15. okt 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vierka ja som len 12 den po ET - no nemala som PK a ciarka je este hoooodne slaba - musis vydrzat aby si sa zbytocne nestresovala
15. okt 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dokonca sa čudovali že som sama otehotnela pri takej morfologii. U mna nič nenasli.
15. okt 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, jsem zpet s nákupkem a musím vám neco ríct!!!! Koupila jsem siak jste mne zblbly, že zítra čúrám :grinning:
martinka, vitaj a nebuď smutná, chce to optimismus!!!!
15. okt 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis mi nehovor že si sa nechala zlomiť. hahahahaha denis zajtra prida fotku :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vireka, tak moc te nepoteším, jediné co je ok je klaudie, jinak si hledej jiná jména a to predevším klučičí. kladui má za sebou silný mesíc a dosáhne erého
15. okt 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy, to je jako škodoradost :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niedenis to je ozajstna radosť, tesim sa a dufam ze ma v tom nenechas
15. okt 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denis....tomu teda neverím,uverím až ked bude foto :grinning:
No tak to ti dakujem ,ale Marko sa mi dost pačilo.
15. okt 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis ake su tie najpozitivnejsie mená?
15. okt 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rekla bych , že u holek je to jana a karolína a u kluku i peter či teodor
a pokud by vierka nedala marko ale marek tak i to je super jméno
15. okt 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba andrea je krásné jméno ,ale s takovým karmickým zatížením,že má velké blokace a v živote nedostane nic zadarmo, je potrebné zohlednit vibrací priezviska v tomto prípade!Ale pozor jménu vládne slunce a to je sila!
15. okt 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha
no my este budeme hodne vymyšlať co to nakoniec bude, mojmu mm sa paci ked je v mene nejaka dvojhlaska " is, ie " pre dievca, no uvidime
15. okt 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj moje meno je Andrea - tak dufam ze aj u mna plati ta sila :slight_smile:
15. okt 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok