Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
5. sep 2009

Wodanka,bylo to dosti zábavné,nejdríve jsem nastavilo bricho a ať delá co má,ale jak se mne dotkl,dostala jsem záchvat smíchu a tak jsem si to píchla sama, to mi začalo bušit srdce a manžel už jen stiskl stríkačku a bylo!!! Uf a zítra znova.....

wodanka
5. sep 2009

ja si to tiez nedokazem sama pichnut... vobec netusim, co by som robila keby nie je vtedy doma.. 😕

denis19
5. sep 2009

Wodanka, a ty si už neco picháš?

wodanka
5. sep 2009

teraz nie.. ale pichala som si fraxiparin..

denis19
5. sep 2009

Co to je???

wodanka
5. sep 2009

je to proti zrazaniu krvi.. vdaka HAK som dostala trombozu, a teraz vzdy pred nejakou operaciou si ho musim tak tyzden predtym pichat..

cukotka
5. sep 2009

nejaké účinky injekcií DENIS? 😉

denis19
5. sep 2009

Ahoj cukotka, zatím žádné reakce, pohoda klídeček tabáček 🙂
Wodanka,co je to HAK????

cukotka
5. sep 2009

my sme dnes boli v Rakúsku na nákupy,a práve sme zistili, že rifle môjho manžela, ktoré vôbec neboli lacné sú celé pooblievané nejakou tekutinou, takže perem a som zvedavá či to zmizne,ak nie tak ma porazí

denis19
5. sep 2009

Tak to Ti verím, možná v jejich blízkosti nekdo svačil 🙂 A co jsi si ješte koupila??? MNe práve chytl rapl a sleduji na nete nejaké kočárky a jde mi z teho hlava kolem, vím jaký chci,ale nejdu ho najít

cukotka
5. sep 2009

a zakúpili sme nejaké to oblečenie, rifle, tričká, košele. No a akú značku kočíkov preferuješ?

wodanka
5. sep 2009

HAK je hormonalna antikoncepcia..
cukotka tak to je na porazenie..

denis19
5. sep 2009

nepreferuji žádnou značku,neboť nemám ješte prehled,máte holky tipa???
Ahá antikoncepce, tak to také neznám,nikdy jsem nebrala....jsem ta starší generace 😀

cukotka
5. sep 2009

wodanka ja sa modlím aby to zišlo oprať, lebo ten pán čo so mnou žije 🙂 bude skákať tri metre do výšky

cukotka
5. sep 2009

denis kočík musíš vyberať podľa toho, kde ho budeš najviac využívať, pokiaľ v meste tak stačia klasické kolieska, ale ak niekde v horách, v prírode tak radšej nafukovacie, a určite treba dať bacha na vaničku, aby sa Ti do nej zmestilo mláďatko aj vo fusaku a v deke 😉 akože ja mám tieto veci dosť naštudované, ja mám vybraté peg perego alebo chicco

wodanka
5. sep 2009

ja som ju tiez nechcela brat...ale moja dokina (ktoru som uz medzicasom vymenila) si myslela ze je to to najlepsie na upravu cyklu..
tip na kocik nemam, este som sa vobec o tieto veci nezaujimala..
cukotka aj si nieco pridala do pranie, napr. Vanish?

denis19
5. sep 2009

cukotka, nemáš nejaký link na ty tvoje typy???? u mne je podmínka ale nafukovačky, jsme s manželem dosti aktivní, co se pohybu týče, jako hory a tak

denis19
5. sep 2009

Wodanka, máš problém s cyklem????? a vanish zabíra???

cukotka
5. sep 2009

🙂 wodanka vanish je len reklamný odrb s prepáčením, dala som zatiaľ len prášok a potom uvidíme

cukotka
5. sep 2009

denis link konkrétny nemám, ale google nájde všetko. a inak vrelo doporučujem aj časopis Maminka, teraz je tam všetko o kočíkoch a taktiež český časopis family star, výborné časopisy

wodanka
5. sep 2009

mam problemy uz pekne dlho... ale teraz uzivam uz asi treti rok Duphaston a ten to drzi pekne v norme 🙂
mne Vanish zabral, ale len na take "obycajne" flaky.. ako od jedla a tak.. na nic ine som to zatial nedavala

denis19
5. sep 2009

Dikas mrknu na to, sestrenice mi také doporučuje peg perego,ale nemá nafukovačky,aspoň jsem nenašla

kajticko
5. sep 2009

ahojte baby cukotka,deni a wodanka
nemám čas sa Vám ani venovať. Deni super tak to si pekne zvládla ja sa toho bojím,že sama to nezvládnem a manžel neviem ☹ cukotka musíš len veriť ,že to vypereš.teším sa že ste už pri kočároch 🙂 baby ,ale aby sme nemali všetky dvojičky z umelého 😀

cukotka
5. sep 2009
wodanka
5. sep 2009

kajticko mne bude naozaj postacovat aj len jeden trpaslik.. dvoch naraz si radsej nechcem ani predstavovat 😝

cukotka
5. sep 2009

denis a k tomuto sa dajú prikúpiť aj nafukovacie koliečka http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=3082

wodanka
5. sep 2009

cukotka velmi pekny kocik.. skoda, ze ja potrebujem so 4 koleckami.. inak by som sa nedostala do bytu ☹

cukotka
5. sep 2009

kajtičkov vitaj 🙂

denis19
5. sep 2009

Dikas za tip, trochu jsem se zamotala na zahrade,jdu mrknout ten kočár.

denis19
5. sep 2009

Jo a já ješte mám podmínku,aby se sportovní korbička dala otočit v i proti smeru jízdy...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre