Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

minka051
19. okt 2009

romy fatra je dobrá ale silná a nesmie sa jeje vela piť. ja dobrá na trávenie. Mysím že Lucka je pre teba lepšia.

romy01
19. okt 2009

ok dnes ideme do tesca urobit vacsie nakupy tak si ju kupim

viera6
19. okt 2009

lucku alebo drobček pijem ,ale aj jemne perlívú gemerku-baldovsku

romy01
19. okt 2009

volala mi p Gaťova a vraj už viac tehotna ani nemôžem byť. Hcg mam 1408 a kontrolu mam v utorok 🙂 🙂 🙂

viera6
19. okt 2009

Rom......y,ešte raz ti strašne moc a moc "gratulujem"!!! 😵 😵 😵 😵

kajka39
19. okt 2009

romy- 🙂 🙂 🙂 🙂 super, este raz gratulujem zo srdiecka, ten tvoj ,,drobec-miminko,, zabojoval krasne, drzim palceky !!!!! 🙂 🙂 🙂

minka051
19. okt 2009

A kde je denis???

romy01
19. okt 2009

deeeeeniiiiiiiiiiiiiiiiiis

asi isla na prechadzku ona casto chodi s mm vonku poobede

cukotka
19. okt 2009

Ahojte dievčatá 🙂

ROMY teším sa s Tebou a gratulujem 🙂 som zvedavá čo tá Denis

romy01
19. okt 2009

jeeeeej baby mne tam nabehlo 5tt - ono to pocita od ms a nie od OPU

minka051
19. okt 2009

Baby ta ja idem a vy sa tu len tešte máte prečo. Ja si ešte počkám tak zatial 🙂 🙂 🙂

romy01
19. okt 2009

papa minka

vierka kam si zmizla, denis kde si?

gall ako ti je , bola si dnes v heliku? ozvi sa dievca

viera6
19. okt 2009

Tu som, len sa idem na chvílu vzdialit drahy si narajbal zemiaky tak mu idem robyt placky. 😝

cukotka
19. okt 2009

romy aj Ti doporučili byť ešte PN?

romy01
19. okt 2009

cukotka ano , mne vyslovene povedala kludovy rezim a do prace ani nahodou, lebo su tam naznaky odlupovania sliznice a keby sa pustilo krvacanie to moze byt nebezpecne.
baby prisiel mi mm a ideme na nakupy, tak sa mi drzkajte.
denis tesim sa ked sa ozves

viera6
19. okt 2009

deniska,čo je s tebou ozvi sa halooo

denis19
19. okt 2009

AHoj holky, tak jsem zpet z procházky a musím vám neco ríct!!!!jsem tehotnááááá 😀 😀 😀 😀 😀

denis19
19. okt 2009

Romy a kontrolu mám v úterý jako ty, jen jsem se zapomela zeptat jstli jen sono či i krev od samé radosti!!!!

denis19
19. okt 2009

Tak kde jste!!!!!!!!

viera6
19. okt 2009

Denisk.....a,ešte raz aj tebe moc a mo...c "BLAHOŽELÁM"

minka051
19. okt 2009

Denis tak potvrdené ved ja som ani iné nečakala moc gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Dúfam že aj ja sa dočkám 😉

evulka777
19. okt 2009

ahojte kočky

denis: GRATULUJEM TEHUĽKA, drž sa a pekne oddychuj nech mimčo rastie!

Ja som dnes mala 1. návštevu CAR-u....spg dopadol nad moje a manželove očakávania ako normospermiogram tak nám navrhla IUI, ale neviem či sa mám na to dať. Je to zvláštna situácia. Žiadosť na IVF si nemôžem dať a IUI nemá veľkú úspešnosť, idem ešte posondovať niečo viac.

minka051
19. okt 2009

evulka prečo si myslíš že IUI nemá velkú úspešnosť. Moj kolega tak má dve deti.

evulka777
19. okt 2009

minka, vážne???????? Niekde som to čítala. A ja na laparku nechcem ísť. Ak to nepôjde tak radšej pôjdem na IVF, ale laparku eee

denis19
19. okt 2009

Evulka a Minka má asi pravdu,ale proč si nemužeš dát žádost na IVF?
Baby, dikas, teím se, teda s mnž společne, jen ješte nevíme kolik jich je 😀

romy01
19. okt 2009

ahoj denis a neopytala si sa na hodnotu hcg? podla toho sa to da aspon predpokladat, ja mam 1408 jednotiek 😀
minka evulka ma pravdu uspešnost IUI je len asi 8 % ale je to tak preto, že takmer vsetci co maju pb otehotniet zacinaju s IUI a to casto krat aj vtedy ked by mali ist rovno na IVF - lebo to proste skusaju od toho najjednoduchsieho sposobu

evulka777
19. okt 2009

romy, jasné, ale načo potom lekári nútia ísť pár na IUI keď tam je malá šanca?
denis, na to, aby mi preplatila poisťovňa IVF musím mať zákonom stanovený problém, napr. endometrióza, mužská neplodnosť, a pod.

denis19
19. okt 2009

Evulka,ale pokud nejste po snažení schopni otehotnet a reknete ,že nechcete IUI ztácet čas ,tak diagnoza je na svete!
Romy, nezeptala jsem se na nic, jen jsem se ubezpečila o správnosti jejich krevních testú a jááásala!

denis19
19. okt 2009

Co TESCo??? Zvýšilite mu obrat???? 😀

romy01
19. okt 2009

evulka robi sa to preto, že je to predsa menej narocne pre ženu a nedavaju sa take silne hormony. Nam podla vysledkov malo vyjst prirodzene tehu - mali sme planovany sexik a ked to par krat nevyslo, zacala som stimulovat na IUI - a aj tak to nepomohlo a az potom som sla na IVF - uz som bola zufala a pri IVF ku sa az zistilo, že mam este iny problem - ale nemam potvrdene v com - lebo sme nerobili iadne geneticke a ine testy.
A evulka nemusis mat diagnozu ako pises, ak nemozes otehotniet a IUI sa vam nezadari tak vasa diagnoza na IVF bude primarna neplodnost a to staci na scgvalenie - staci ze ti to v centre doporucia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre