Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
21. okt 2009

martinkasman
platím si to od 01/09/2009 a termín je jak jsem psala kolem 2606/2010 tuším, tak by to melo být ok, si myslím,ale nezatežuj se tím ted, anebo ano a nebudeš tak smutná!

martinkasman
21. okt 2009

denis19 - ano malo by ti to stačit. podla vypočtu keby si isla presne na datum tak mas 298 (rezerva 28), tak dufajme ze bude všetko ok 🙂

denis19
21. okt 2009

Tak to musí !!!!!žádné predčastné rození nebude! 😀

denis19
21. okt 2009

Tak devčata vstávat a svičit!!!! Halooo Vierka!

romy01
21. okt 2009

minka treba za tym ist, urcite sa najde rychle riesenie
martinka to je dobry napad, lebo priemer v tomto roku mam ovela lepsi, lenze neviem ci to mozem urobit, lebo od 1.9 som nezamestnana a na PNku som sla v ochrannej lehote a ked to prerusim bojim sa ze nebudu brat do uvahy moj prijem v tomto roku ale ze mi daju nejake minimum

saxana36
21. okt 2009

minka ano som , tak zatial len citam cim vsetkym ste vsetky presli

martinkasman
21. okt 2009

romy - ak si v ochrannej lehote na pn, tak samozrejme to neprerušuj, lebo by ti nevznikol ziadny nárok.

denis19
21. okt 2009

martinkasman
je to tak vše složité, že se tím už nejdu zapodívat,radeji, nejak to dopadne!
saxi, tak jak???

romy01
21. okt 2009

martinka a ty sa v tychto veciach nejak vyznas alebo pracujes na nejakom urade ? lebo ja este musim doriesit aby som mala narok na matersku, ma stve ze som robila vkuse 9 rokov a ked mi krachla firma a ja som konecne po 3 rokoch otehotnela tak sa pojdeme s miminkom asi pásť

denis19
21. okt 2009

Vierka, Gall!!!!Tak se ohlašte!!!! A o ostatních ani nemluvím, ale tem dávám šanci do večera🙂

romy01
21. okt 2009

denis aj sasko aj ine kocky to flakaju.

martinkasman
21. okt 2009

romy01 - ano robim s tym, uz vyše 6 rokov robím so mzdami a personalny manazment, takze čo to k tomu viem 😀

denis19
21. okt 2009

jo, se sasko si nekdy pošlu sms,ale nevím proč se neukáže, už má potvrzenou i pojišťovnu....cukotka má hodne práce a studia a včera se i wodanka ukázala 😀
mám strach, že gall to dopadlo špatne ☹

martinkasman
21. okt 2009

ale tak to vizera ze ak neskončím PN k poslednému dnu v oktobri tak končím ☹ a podla dnesného dna to nevizera dobre. AJ krajkovič a aj môj gynekolog mi moc nechcu dovolit nastupit do prace, este by som mala byt na PN min. mesiac, tak neviem. Nič my nevychádza.

romy01
21. okt 2009

napisala som gall IP, myslim na nu a dufam že bude OK

denis19
21. okt 2009

dobre jsi udelala.

romy01
21. okt 2009

denis prave som do seba naliala dva taniere polievky - takymto tempom sa budem o chvilu len gúlat

denis19
21. okt 2009

klid, to vyčúráš 😀 😀 😀 ale zase hrášková polévka je mňamka , tak si dobre udelala!!!!
také mne prepadá hlad, zjistím co skýtá naše kuchyne!

romy01
21. okt 2009

druhy chod idem o chvilu chystat - na veceru robim pizzu

denis19
21. okt 2009

jak deláš pizzu? z kynutého?

romy01
21. okt 2009

ano , prave som pripravila cesto a uz kysne na radiatore 😀

denis19
21. okt 2009

jsi šikovná, kynuté neovládám!
kde jste devčata??????
dnes si tu vedeme dialog s Romy, jen či co????

romy01
21. okt 2009

no denis asi to tak ude, nikde nikoho ale posuvam temu hore

denis19
21. okt 2009

jo nikde nikdo, nevím kde se holky toulají a vierka se dnes ani neohlásila, co??? aspoň , že helios žije 😀

romy01
21. okt 2009

beru baby su asi zaneprazdnene

denis19
21. okt 2009

budeme tomu verit, že pracují na detech 😀

kajticko
21. okt 2009

ahojte tehulky 😎 😎 konečne som sa aj ja trošku zastavila.chcem sa Vás spýtať.? PNkujete od vtedy ako si pichate injekcie??

wodanka
21. okt 2009

ahojte tehulky 😎
no my s nasou nulovou morfologiou na dietati nepracujeme 😒 nechame to radsej na Helios..

romy01
21. okt 2009

kajticko ja pnkujem uz od prvej tabletky ale nie je to nztne , staci pnkovat az pri tych druhych injekciach - tie 2 tyzdne pred odberom a v najhorsom pripade treba pnkovat aspon 1 tyzden pred OPU

wodanka
21. okt 2009

ahoj kajticko.. Ty si teraz v ktorej faze?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre