Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kajticko
21. okt 2009

ďakujem romy ,ale myslím ,že aj ja budem od prvej tabletky. 😉 stále čakam na poisťovnu ,ale je to nekonečný príbech.už tretí týžden ☹ dúfam na začiatku novembra ideme na to 😉 PN vypisuju aj v centre alebo obvodák?inak je to asi neskutočný pocit byť tehu že??? jasom začala byť taký pesimista,že uverím tomu asi až ked mi bude rásť brucho 😎

kajticko
21. okt 2009

wodanka je len čakám na poisťovnu ☹

wodanka
21. okt 2009

to ja tiež.. len s tým rozdielom, že ja čakám ešte len od utorka 😝
akú máš poisťovňu?

romy01
21. okt 2009

kajticka PNku mi dali v centre a rada by som ostala v centre aj na prednatalnu starostlivost az do porodu a aj PNku chcem aby mi potiahli az do porodu. Ja nemozem PNku prerusit, lebo by som prisla o peniazky
No a poviem ti ze si to asi stale neuvedomujem alebo co, tesim sa samozrejme a uz sa tak nebojim snivat o tom aky kočik kupim a pod, ale tesim sa len tak potichu, asi to ozajstne stastie pride az ked sa to narodi
Ahoj wodanka

tremonti
21. okt 2009

neviete ci to aku mate poistovnu ovlyvni aj poplatky alebo to zavisi od toho v ktorom centre ste?

kajticko
21. okt 2009

Dôveru.,ale myslím,že každej to trvá mesiac.poráža ma ,lebo mám pocit že je to najdlhší mesiac v mojom živote. dúfam ked to schvália ideme hned na to. tak nám to možno pojde približne na rovnako. 😝 už by som bola najradšej na pnke.

denis19
21. okt 2009

jsem na tom úplne stejne jako Romy, jen s tím rozdílem, že já PN ukončím a šup do práce,pokud to dr dovolí!
tremonti
to závisí jen od centra, ničeho jiného!

Wodanka a helios pracuje za nás a pro nás!!!!pravdu máš!

wodanka
21. okt 2009

ja mám všeobecnú..a tiež neviem ako prežijem ten mesiac.. je mi dlho už dnes. A ked som pozerala kalendára, tak mi začiatok stimulácie vychádza niekedy začiatkom decembra.. a to neviem, či mi to neodložia kvôli sviatkom na január.. a to už naozaj neviem ako zvládnem 😒 😖

wodanka
21. okt 2009

súhlasím s Tebou denis.. dosť im verím, že to výde. to je jediné, čo ma teraz ako tak drží.. sú najúspešnejšie CAR v SR a náš osud je v ich rukách

romy01
21. okt 2009

wodanka viem ze je to dlho to cakanie, ale nic sa s tym neda rovit, mysli na to ze o rok na vianoce uz budete traja

denis19
21. okt 2009

Romy to opet rekla vše za mne!!! ta holka roste do úplné dokonalosti 😀

sasko25579
autor
21. okt 2009

ahoj kajticko.uz sa ti poistovna ozvalala?

kajticko
21. okt 2009

aj ja som si inak myslela,že ked otehotniem tak sa vraciam späť k svojej lekárke. tiež by som ,ale radšej ostala v centre. a ja budem na PNke najdlhšie ako sa bude dať.Denis nepracuj odichuj 😉 😉 uživaj si tehulkovanie a neleť hned do práce. 😉 ked mi to shváli poisťovňa.je to začiatok novembra aspoňn dúfam vychádza mi to dva týždne pred menzesom .myslíte,že môžu hned niečo somnou robiť??

wodanka
21. okt 2009

romy ked ja som pred rokom plánovala, že už tieto vianoce budeme traja.. ale ako sa hovorí "človek mieni pánboh mení".. takže si ešte chvíľku počkám

wodanka
21. okt 2009

kajticko mne dokina povedala, že so stimuláciou sa začína pár dní po mrche, myslím, že to bolo na desiaty deň cyklu

denis19
21. okt 2009

wodanka, klidne počkej,ale romyse málokdy plete!
kajtičko, také chci po novém roce opet zustat doma,ale musím si tu PN proložit prací, už je mi dlouho doma.
muj mnž je stále nekde v tahu a já stále sám s ďobkama 😀 abychom nebyli na sebe potom moc fixováni, víš 😀 😀 😀

romy01
21. okt 2009

kajticka dlhy protokol zacina na 16 DC- zacinas brat tabletky tak by bolo lepsie keby si sa dostala ku koordinatorke aspon o jeden den skor. Aj mne to vyslo len tak tak bola som tam na 13DC a opytala sa ma kedy chcem zacat a ja ze hned tak sme to dali dokopy a uz som si letela po lieky
wodanka, isteze je to tak ale teraz mas pred sebou IVF tak treba byt trosku optimista aby si mala dobre prostredie pre toho drobca

wodanka
21. okt 2009

romy ja som optimista, inak by som do toho neišla..len dnes mám nejaký depresívny deň.. 😝 ale to prejde a napíšem aj niečo pozitívne, sľubujem 😉

romy01
21. okt 2009

wodankaTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wodanka
21. okt 2009

ďakujem romy za vírusíky.. toto je už normálne misia,resp. poslanie, ktoré musím dotiahnuť do úspešného konca a odovzdať túto štafetu niekomu ďalšiemu 🙂

denis19
21. okt 2009

no wodanka a máš to, plná obrazovka optimismu!!!!! 😀

denis19
21. okt 2009

Hoky, rozloučím se, jsem sice doma sama, manžel lítá po východe krajiny,ale už jsem jeťoch, jak se u nás ríká, takže doboru noc a sladké tehulkovské a o tehulkování sny! 😀

romy01
21. okt 2009

papa denis , aj ja končim idem sa dat dokopy dobru noc

wodanka
21. okt 2009

dobrú noc

kajticko
21. okt 2009

halo musela som na chvílu odbehnúť a všetky ste tuším zaspali 🙂 ďakujem za odpovede a prajem krásne tehulkovanie denis a romy 😉 wodanka tak veľa síl musíme len čakať ☹ šaško ahoj bohužiel ešte nie at y ako pokračuješ??

cisielko
21. okt 2009

Romy, Denis..no kde by sme boli...pracujeme ale nie na tehu ale v práci 😀 😀 😀 😀

Kajtičko, Wodanka..tak sme 36 čo čakajú na schválenie..ja už čakám presne 2 t a mám všeobecnú..a chcela by som to tiež stuhnúť v novembri ale to sa mi asi už nepodarí, lebo teraz mi má prísť M , tak to by mi museli teraz zavolať, že je to ok 😠 takže tiež len čakám 😠

denis19
22. okt 2009

Dobré ráno čekatelky!!!

WODANKA a CISIELKO, už se to skulí do té lepší části, dosanete potvrzení a vlak nabere nezávratnou rychlost, uvidíte a ná vánoce máte dárrečky 😀 😀

ROMY ako dnes???
Vierka a Gall, vy mne už neštvete!!!!!!

cisielko
22. okt 2009

Ránečko 😀

Denis..už sa neviem dočkať vianoc 😀 😀 😀 😀

Vierka, včera niečo hodila do albumíku,obrzoka le testík to nebol..a Gall, ja som tiež strašne zvedvá ako dopadla 😉

denis19
22. okt 2009

Vánoce letos budou vetšinou veselé, hurááá, co tak brzo vzhuru, či už vlastne v práci,co???

viera6
22. okt 2009

Ahojte dievčatá!!!!
Snažilky, čakatelky posielam Vám priamo z bruška 😅 😅 😅 😅 😅 😅
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
😵 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre