Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

viera6
28. okt 2009

Ani dnes nebudem dlho dievčata, pred obedom idem po lekaroch s mamou a poobede na navštevu otca do nemocnice.Cely pondelok som s ním behala išiel na operaciu kolena tak som v plnom nasadení.A dnes večer a zajtra chcem stihnut tortu pre švagrinu na 25.
Tak ako sa citite?Mne nejak nechutí jedavat a boli ma často brucho ako na ms,a som nejaka dos nervozna.

denis19
28. okt 2009

vierka, klid , když si prečteš pár stránek do zadu zjistíš, že jsem na tom byla stejne a vypetí doma Ti mimochodem moc nepridává!!!!!Musíš se ted šetrit aspoň do toho 12tt!!!

viera6
28. okt 2009

Tak to maš pravdu denis najradšej by som niekam zdrhla všetko je na mojej hlave a to ma nejak znervoznuje. 😒
Romy idem v piatok na ultr.,vam brali aj krv?

denis19
28. okt 2009

Vierka, no co ti reknu, mne by ji i vzali,ale včas mne stopla romy, že dnes krev nééé,jen utz.... 😀 😀 😀 takže jen utz a už budeš mít i ty bublinku nebo bublinky doma

viera6
28. okt 2009

Už sa tešim ako mala 😀 😀
Ked som sa objednávala na ult.tak mi povedali,že uvidim ako povie lekar či bude treba aj krv.
Denis ostavaš dalej na PN tušim,že si spominala,že chceš ist do roboty.

denis19
28. okt 2009

No musím být dle doporučení krajka do 12tt na PN,ale potom šup do práce 😲

romy01
28. okt 2009

vierka ja byvam niekedy nervozna ale vybijam si to na tom kto mi zavola 😀 takze mi uz rasej nikto nevola, no potom s mm sme v pohode, aj ked ho furt otravujem lebo sa neskutocne nudim. Tak mi vymyslel program - dnes ma berie do ziliny na nakuoy a zajtra ideme grilovat na chatu - berie si v praci volno - a dnes poobede este skocim k nasim - takto mi to aspon rychlejsie utecie.
A ako vravi denis ides len na utz uz nie na krv
vierka to mi je luto s tvojim ockom, ale on bude urcite coskoro OK tak sa drzkaj

viera6
28. okt 2009

ja sa veru hrabat do roboty nebudem u nás je to take,že za 9 rokov to ešte take ani nebolo aj ked doma to neni čieš bohvie čo.Ale cestovat v autobuse hodinu a ozjaba ta kde len može v robote čieš tak kadiako a ten stres to mi nejak nechyba.

denis19
28. okt 2009

romy super plán máte s mnž!!!!!závidím v dobrém co jdete kupovat???? 😝

romy01
28. okt 2009

denis este neviem, zrejme skocime do metra na nejake potraviny a mozno obehneme carrefour ale to neviem ci stihame.
vierka treba zvazit rizika, ved sme sa k babatku dostali po tazkej a dlhej ceste, je asi lepsie ostat doma

viera6
28. okt 2009

Romy ten ti išiel rád na operaciu len aby ho mal kto obskakovat.Ved už sestričkam vykladal ako pojde na dalšie koleno a další klb.
Tak vám prajem pekný den a uspešne nákupy dajte vydiet čo ste pekne kupily. 😉

denis19
28. okt 2009

Vieka hezký den a opatruj se!!!!

Romy jak to myslíš, u nás je to take,že za 9 rokov to ešte take ani nebolo ......?

cisielko
28. okt 2009

Ahojte tehulky 😀

Denis, Romy, Vierka..hladkám krásne brušká 😀

Romy ty si steda raidne zaneprádznená 😀

Woldanka..áno čaká nás ICSI ale ešte sa možno niečo zmení ak lieky zabrali 😀

romy01
28. okt 2009

ciselko ti poviem ze to je prvy krat lebo preedvcerom bola uloha dna ist kupit tehotensky caj a naplnit nadobku na mydlo a vcera akurat sono a anhlina - je to o držku

denis19
28. okt 2009

romy, máme to proste náročné.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katti77
28. okt 2009

dobré ránko
tak mi dnes ideme ku koordinátorke, som zvedavá a zároveň sa aj teším..

cisielko potom ťa budem informovať, zlatko 😉

tehulky dávajte si pozor a strážte si bublinky, mi sa k vás čoskoro pripojíme 😵

romy01
28. okt 2009

veru denis, no na druhej strane je to lepsie ako stres v praci, takto nas nikto nemoze vytocit

denis19
28. okt 2009

romy,pravdu máš!!!!
ahoj katti!

romy01
28. okt 2009

ahoj katti, tesime sa aby nas tu bolo kooopu tehuliek 🙂

katti77
28. okt 2009

romy nooo pevne verím, že budeme nasledovať vás...a IVF bude ten posledný krok k bábätku 🙂
ja by som mala začať s proverou 10.11. tak dúfam, že poisťovňa sa rozhýbe a podpíše to čo najskôr, majú ešte pár dní...

denis19
28. okt 2009

to stiháš.....................uvidíš

katti77
28. okt 2009

denis aj ja tomu verím 😉
a verím, že na vianoce ocikám testík a o darček pre všetkých mám postarané 😀
keď vidím vaše pasy tak tomu verím a viac ako predtým...ste taká moja nádej, že to ide, že to je možné...

cisielko
28. okt 2009

Kati..stíhaš a budeme spoulu tehulkovať a vymetať obchody..som zvedvá čo ti dnes povedia 😀

Romy..zaujímavý deň 😀

Romy, Denis...vy ste ešte na PN? idete byť až do konca tehu?

denis19
28. okt 2009

jasné že je to možné a reálne, jdeš na I.IVF?????

romy01
28. okt 2009

ciselko podla pani Gatovej to oni doporucuju aspon do 12 teho tyzdna - beru do uvahy vek a aj fakt ze cesta k miminku bola dlha tak netreba riskovat. Navyse po hormonoch budes mat dost dlho zvacsene vajecniky a aj tekutinu v brusku co sposobuje trosku bolesti ako pri ms - takze je lepsie to vylezat. No ja chcem ostat az do konca, no keby som mala robotu tak by som - ak by som sa dobre citila - iľla po 12 tyzdni zrejme do prace.

baby opustam vas na par hodiniek, moj mm by mal cochvila dorazit a ideme sa previest do ziliny. Dúfam len ze nepride kontrola bo vychádzku mam len jednu hodinu

cisielko
28. okt 2009

Romy..ďakujem za vysvetlenie len ja si neviem predstviť, že by som bola tak dlho na PN, titiž to ja sa chystám nebyť vôbec ak sa budem dobre cítiť..pekný výlet v ZA 🙂

denis19
28. okt 2009

romy, klid nikdo nepríjde, na naše diagnozy práý moc nechodí 🙂
cisielko....no neumím si konec stimulace predstavit v práci a ani ty dna po OPU a ET!!!!!a to mám dosti klidnou práci!!neriskuj, pokud nemusíš!

kajticko
28. okt 2009

baby čaute 🙂 🙂 tak ja som to včera nakoniec nevydržala a v robote som zavolala do poistovne. 🙂 baby mam schválene IFV 😎 😎 😎 ,ale že musím ešte čakať do konca týždňa mi majú ešte lieky schváliť a hned mi to posielaju 😎 😎 😎 😎 😎

cisielko
28. okt 2009

Kajtičko..veď to je skvelééééééééééééééééééééééééééé 😀 😀 😀 takže kedy ideš do centra, na kedy si obejdnaná?

Denis..čo je OPU? a keď bude ET tak jasné to budem doma, možno aj dva dni ale inak chcem fičať v práci 😀

kajticko
28. okt 2009

do centra idem až ked to budem mať potvrdené písomne slúbili mi ,že sa pokúsia čo najskôr 🙂 ja sa hned obj potom k lekárovi 🙂 🙂 my nemáme koordinátorku a k lekárovi dostanem hned termín dokonca mu môžem zavolať aj namobil 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre