Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cisielko
28. okt 2009

wODANKA..AKO PíšE kATKA..KEDY Máš 16 DC? a ty si v Helíku povedala, že ešte nieje ani schválená?

katti77
28. okt 2009

wodanka tak zavolaj tej zlatej pani aby ti to faxla do heliosu zajtra a potom zavolaj do heliosu nech ti dajú termín, že to už máš podpísané, alebo zavolaj len do heliosu a povedz, že to máš už podpísané, že ti to tá pani už posiela do pošty...

denis19
28. okt 2009

zdar holky, tak jsem zpet!!!
Ahoj Kajticko, tak jak postupuješ????)
Wodanka, na tvém míste, bych si už dohodla ten termín s koordinátorkou ted!

wodanka
28. okt 2009

no veď práve mne v novembri vychádza 16DC na 23. a dovtedy tam tá žiadosť už určite bude..
v Heliose sa pýtala kedy sme tam boli naposledy a cekla si to v pc a na zaklade toho usudila, ze ziaden termin zatial nepotrebujeme

wodanka
28. okt 2009

katti, teta mi zatial nema co faxnut, lebo to bude podpisane az na konci tyzdna..
denis, ja by som si ho rada dohodla ale je to nemozne..

katti77
28. okt 2009

no nechcem ťa plašiť, a je mi to blbé, ale ono by si to stíhala v pohode ale asi termín ani nechcú nájsť lebo 23.12. by ti vychádzal vklad a to sú sviatky takže či nie je problém tam...

cisielko
28. okt 2009

Wodanka..prese, urob to tak ako vraví Katka..nech ti to tam faxnú a je to..alebo zavolaj na bud. týždeň a povedz, že si volala do poistovne, žaidosť je schválená len je k nim na ceste..a bude, nenechaj sa odbiť 😀

Denis..ahoj

kajticko
28. okt 2009

ahoj denis 🙂 no tak že v poisťovni mi povedali ,že IVf mám schválene a do konca týždna budú aj lieky schválene. ked to budeme mať písomne potvrdené tak sa hned objednávam k lekárovi 😎 😎 😎 dnes som vybavila aj DNP tak sa teším 😝 a ty ako?? inak šaškom i dnes slubila ,že sa prihlási 🙂 🙂 🙂 tá už začína za chvílu pichať 😉

wodanka
28. okt 2009

katti v tom zatial problem nebol lebo v Heliose sa nepytali kedy mi vychadza 16DC.. ale uz to asi nejdem nijako znasilnovat, nech to je uz akokolvek.. mrzi ma len to cakanie do januara

kajticko
28. okt 2009

neboj wodanka ja myslím,že ti to spravia ešte tento rok 😉

denis19
28. okt 2009

ahoj cisielko!jak se vede?

Wodanka,
zavolej do heliku, rekni,že máš potvrzenou žádost a chceš termín s koordinátorkou, než tam príjdete s manželem na pohovor, tak žádost tam už stokrát bude a hotovo. Budese ti to jen zbytečne prodlužovat!!!

Kajticko, i mne sasko slíbila ,že se prihlásí, tak budeme čekat!!!teším se z ní, že už jde na to!!! 😀
a z tebe také,ani se nenazdáš a je to, jak ti vychází cyklus????

kajticko
28. okt 2009

že 8 .11 mám 16 Dc. neviem ako to bude u mna prebiehať viem len že budem mať Gonal 🙂 a ja sa teším ,že už máš bublinku ved nedávno sme len túto tému rozbiehali ako to letí že? 😎

katti77
28. okt 2009

wodanka vieš ak som sa ja dostala k termínu ku koordinátorke...som im povedala, že si to budem platiť sama ak to poisťovňa nestihne...a dnes síce nebola nadšená, že žiadosť nie je schválená, ale zrazu mám čas aj do 13.11. lebo recept na proveru nepodtrebuje podpísaný od ZP a tie lieky si idem pichať až od 17.11. takže tetuška v zdravotke má ešte chvíľu čas, asi tak dva týždne ak nerátam tento ale ja verím, že už v piatok mi povie, že to je podpísané...takže čo keby si to skúsila takto?...tvrdiť že si to zaplatíš sama a kým začneš stimulovať tak ti to poisťovňa schváli a zaplatí to zdravotka...no to je len môj návrh...

wodanka
28. okt 2009

denis neviem ci to ma vyznam, presne tak ako pisala katti ten vkald by vychádzal niekde okolo vianoc a nepredpokladam, ze budu v Heliku pracovat aj pocas sviatkov

kajticko
28. okt 2009

neviem prečo ,ale ja si myslím že v takýchto centrach by mohlli robiť aj cez sviatky ved ked tam akurát neakej bude vychádzať cyklus čo sa na nu vykašlu?? možno tam nebude tolko lekárov ale niekdo tam možno bude

wodanka
28. okt 2009

fakt holky neviem ako to spravit.. 😒

denis19
28. okt 2009

Wodanka,
nebudou,ale nemohou od ted stopnou ženy na stimulaci,je to jejich chlebíček, takže pokud zabojuješ,tak termín podle mne dostaneš, stejne se jim v heliku nepodarí aby všechna meli do vánoc OPU či ET, jsou i KETy a tak , takže klid a bojuj.

kajticko.
je to tak, nedávno jsme tu stresovaly jedna vedle druhé a hele kde už jsme , já už skoro s brichem, šaško má už doma pero na pichání a ty jsi pujdeš pro léky!!!!

denis19
28. okt 2009

wodanka, tak jak jsem ti rekla!!!! a nespekul, jsem tu nejstarší tak mne musíte žubrienky poslouchat!!! 😀 😀

wodanka
28. okt 2009

dik denis za povzbudive slova, asi tam teda skusim zajtra este zavolat a uvidim co sa da robit..

kajticko
28. okt 2009

a ja už máááááám brucho a pekne dlho 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katti77
28. okt 2009

wodanka: skús to zavolaj do heliosu a povedz, že žiadoť je podpísaná, veď ty máš ešte skoro mesiac na to aby tam prišla...nedaj sa zavolaj tam, ani cisielko nechcela nikam volať a pozri už má termín a dokonca aj žiadosť podpísanú...tak zajtra šup volať...na stres bude ešte času dosť, ale termín si vybav a basta....oni to stihnú podpísať...zajtra budem na teba myslieť...

cisielko
28. okt 2009

Wodanko..bojuj, nevzdáva sa..zbytočne stratíš mesiac...ak to nechceš tak ptamo, tak tam zavolaj na bud. týždeň a povedz im, že žiadosť je už schválená.. a je to 😀

Denis..ja dobre, zatial som pohodke, poviem ti na bud. týždeň 😎 a čo ty, ako sa cítiš, nejaké tehu nevolnosti?

Kajtičko..čo je to Gonal?

wodanka
28. okt 2009

dik katti.. zajtra vam dam vediet ako som pochodila..
inak aj vy volate do Helika na recepciu alebo je aj nejake cislo na koordinatorku?

denis19
28. okt 2009

wodanka i katii má pravdu!!
kajticko
kde ty máš prosím te bricho????? predpokládám dle foto, že máš 45 kilo i s kanadama 😀 jak se ríká!!!! to moje, to je bricho a ješte jen bude 😀

denis19
28. okt 2009

koordinátorka má své číslo,ale je nutno se asi objednávat pres recepci

katti77
28. okt 2009

denis a koľko máš rokov? teda ak nie som drzá, ja mladica...ja mám 32
cisielko aj ja mám gonal, to sú tie tabletky čo sa pichajú pero

denis19
28. okt 2009

katti
atakuji 38 😀 a tu to už není tajemství,takže jsem stihla IVF na poslední chvíli a zatím to vychází dobre, už se jen s bublinkou společne ve zdraví,lásce a pokore dožít júna 2010 a bude se usmívat jako ješte vetší debílek 😅

kajticko
28. okt 2009

hááááááááá 😀 😀 😀 😀 moja 75 kg 😀 😀 😀 😀

denis19
28. okt 2009

kde prosímte, to máš asi potom dva metry ne a hraješ basket v zámorí 😀 😀 😀
ale své výhody to má!!!! máš pohodu pri píchání injekcí do bríška, to jsem si ríkala každé ráno když jsme s mnž píchali,jako injekce, že jak fajn, že je tam ten tuk 😀 😀 že to tak nebolí 😀 😀 😀

katti77
28. okt 2009

denis jej to si ešte mladá korčula, to ešte okrem tohto minimálne jedno stihneš a ak budeš snaživá ako madona tak aj tri 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre