• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

16. decembra 2016 
cisielko a ty si kde?
29. okt 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já jsem GISák, ve zkratce je to zpracovávání všech dostupných informací z pod, po a pod povrchu zeme do rozumných výstupných formátu jako je treba i mapa, či plán mesta, delám analýzy katastrof, cvičení a tak nejak. pracuji pro armádu. celkem super práce!
29. okt 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko asi už maká,ale ikdyž v otmto počasí by jim mohli na dnes dát klid motoristi!
29. okt 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denis tak to je super, to máš výhodu, že môžeš ísť na PN a zase sa vrátiť, ja to mám trošku zložitejšie, lebo v práci som od sekretárky po dane a musia si nájsť za mňa náhradu, tak nechcem byť dva mesiace doma a potom zase rušíť tú náhradu a potom zase PN a tak dookola, preto sa aj tak trošku ponáhľam s IVF a bola by som veľmi rada keby vyšlo, lebo by som sa vedela zariadiť, lebo od januára začína v ukončovanie roka a to by som už chcela pekne v kľude dokončiť a ísť na PN...dobre som si to vymyslela, čo?
29. okt 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vymyslela jsi si to dobre,ale nemyslíš , že práve ten účtovní shon na začátku roku nebude pro tebe to nejlepší????
já jsem práve telefonovala skolegyní a jsou v práci takové tlaky na pracovní výkony a vše kolem, že mne odhovárají od nástupu a prý mám doma relaxovat :astonished: tak uvidím
29. okt 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja budem ukončovať len rok, a od začiatku nového roka by si účto už robila tá náhrada, takže ja by som sa venovala len ukončovaniu, a keďže som si celý rok účtovala sama tak žiadny stres nehrozí...to už mám zmáknuté a robím si priebežne veci takže to je už malina...
no ak peniaze nerozhodujú tak radšej zostaň doma a vychutnávaj si toto krásne obdobie..
29. okt 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netvrdím, že euríky nerozhodují,ale ta PNka je sice nižší od platu,ale ne až tak strašne a muj plat ve verejné správe stejne není kdo ví co!!!! tak uvidím!
jo,potom to máš super promyšleno :grinning:
29. okt 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...

No veru, ja už makám..ja v prcá od 06.30h dievčatá a som vdela, že ak sem nakuknemskôr tak neodídem tak skoro..tak som tu a idem makať ďalej :grinning:

Katka..ty to máš riadne už vymyslené, to je super..ja to budem vymýšlať až potom...a aj ty taký prcek ako ja :grinning:

Denis..fíha..tak ty máš riadne zamestnanie..som len tak čumela keď som to čítala...aj môj mužo robil pre armádu a kocivil ale už nerobí :sunglasses:
29. okt 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cisielko vymyslené je to dobre, len ešte musím popracovať na realizácii
29. okt 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katii,duležitý je plán!!!!
čisielko ahoj! a hezky tvor hodnotu pro firmu :grinning:
29. okt 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Plán bude len ho ešte nemám vymyslený ale ja niečo vymyslím :grinning:
29. okt 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky :slight_smile: prajem pekný u nás upršany dník :sunglasses: :sunglasses:
29. okt 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajticko ahoj i u nás prší,máš dnes volno???
29. okt 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie denis žial idem za chvílu do práce :frowning2: aj zajtra. volno mám pondelok ,utorok ,stredu tak sa teším :sunglasses: :sunglasses:
29. okt 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hurá to bude veget!!!no a kdy začínáš???už jsem zvás netrpelivá
29. okt 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dúfam,že už buduci týžden to potvrdenie dostanem písomne a idem hned k lekárovi :sunglasses: musím utekať do prace na vianoce sa budeme tešiť všetky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: páááááááááááááá
29. okt 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooj
29. okt 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kajtičko..tak už volaj len nech vieme ako si na tom, načo to odkaldať :grinning:

aj u nás rpší, vraj u nás, veď ty si Denis odomnňa xixi

A kde sú všetky, Romy, Vioerka..a Gal sa stále neozvala?
29. okt 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby
kajticko si si to dobre premyslela, teraz uz len aby boli // a priamo na štedrá den - to ani nak nemoze byt :grinning:
ja som zase vcera zalomila o osmej a vvstala som ledva o pol osmej a letela som do lidlu - odo dnes tam maju v akcii grecku kuchynu a je tam par zaujimavych beci, co máme radi a potom som uz letela za mamou a isli sme do tulipu okukovat kociky - no nic moc, pacil sa mi iba jeden ale bol drahy- 659 eurikov a nepacili sa mi na nom kolesa. Som sklamana z postielok, nikde som nenatrafila na taku aku si predstavujem - polsko to isti , no ale kupila som si peknu bluzku s flhymi rukavmi a volnu pre brusko - ma taky strih, ze ju mozem nosit uz teraz no dobra bude aj v 9 tom mesiavi :grinning:
29. okt 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej baby mne dnes nabehol 7tt :grinning:
denis inak tebe nabehol uz v pondelok :grinning:
29. okt 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy pozri si kočíky na internete...www.kocikovo.sk...
ja sa teším na túto fázu, jáj ja povimetám všetky obchody s bábätkovskými vecami...juuuj
29. okt 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj katti na internete je toho strasne vela ale az v obchode som zistila ze je medzi nimi fakt velky rozdiel, ja sa na nete kocham tymito vecami, no myslim ze si tie kociky musim poriadne " ochytat " inak sa nebudem vediet rozhodnut.
katti tato faza ma zacina bavit :grinning:
29. okt 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy verím ti :grinning:
no tak si to pozri na internete a potom len pobehať už konkretne značky po obchoďákoch...to si musíš skúsiť, lebo potom budeš nadávať, ale aby si si spravila predstavu tak spraviť kuk a tak...
a už máš niečo vybraté?
29. okt 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy..tak už kočíky obzeráš?ja som tiež tip, ktorý musí všetko pochytať a vidieť..a teším sa na túto fázu, budem len po obchodoch lietať a surfovať kde to zoženiem za dobrú cenu :grinning:
29. okt 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no poviem vam baby nemam ani tucha ani len tip, na nete som kukala a mam z toho hlavu ako balon - je tam milion kocikov na vyber, tak som isla do obchodu a tam ich mali hadom 40 no pacil sa mi iba jeden, aj ked verim ze na obrazku vypadaju vvsetky moc dobre, ja to asi necham az na vyber v obchode, urcite budem kukat na nete aspon zakladne typy - teda ze kolko koles a kolko kombinacia a pod, no kupovat budem podla toho co sa mi zapaci v obchode - tak aj kupujem vsetko
29. okt 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Romy a který se Ti líbil naživo v obchode????
29. okt 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky bordovo cerveny :grinning: :grinning: :grinning: - nepamatam znacku - to som cela ja-
29. okt 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde si bola denis ?
29. okt 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahááá :grinning: tak bordový to je zajímavé :grinning: :grinning:
já mám už také favorita je teda drahý ,ale splňuje všechny moje požadavky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. okt 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tento je drahy- stoji 659 euro a teda moja predstava o cene je na mile vzdialena- Navyse mi nevyhovuju kolesa - su take plne, nevypada to dobre, no je to 3 kombinacia, súcastou je aj autosedacka a je fakt moc pekny , aj ked vnutro vypada dost male - maju aj vacsie kociky no tam mi zase vadila vystelka - ta tam vypadala biedne akosi tenko sa bojim ze by tam bolo miminku zima a navyse tie kociky boli moc vysoke na mna.
29. okt 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok